Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadjam a barátomat?

Figyelt kérdés
Barátjaival ment el(csak fiúk) Balaton Soundra három napra, nekem nem volt kifogásom ellene, a barátjai normálisak és nekik is van barátnőjük, illetve megbíztam benne. Viszont a fesztiválon lefeküdt valakivel, ezt pár nappal a fesztivál után elmondta nekem, nagyon dühös lettem és egyben csalódott, igazából egyből el is költöztem anyáékhoz ideiglenesen. Persze mondta, hogy szeret és nagyom sajnálja de akkor úgy voltam vele, hogy ez a legjobb döntés. Le is tiltottam mindenhonnan, ide is eljött, de nem akartam látni, elküldte apa. Ennek már két hete, viszont az elmúlt napokban úgy éreztem egyre jobban hiányzik, mert még szeretem, és ő egy nagyon fontos ember az életemben. Hat évig voltunk együtt és eddig semmilyen ilyen dolog nem történt, nem voltak problémáink, szerettük egymást. Én 25 éves vagyok barátom egy évvel fiatalabb. Ti visszafogadnátok a párotokat ilyen után?
2018. júl. 25. 22:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nézd, a dolog kétesélyes. Vagy tényleg annyira megrázta a dolog, hogy helyre teszi magát és többet nem is gondol másra, amíg ti együtt vagytok. Megjegyzem ez se teljesen egészséges, mert a megcsalás innentől egy joker, ami bármikor kijátszható ellene (ha olyan vagy). Vagy pedig úgy csapódik le a dolog, hogy legközelebb vigyáznia kell.


Az a baj, hogy a megcsalással egy olyan tartóoszlop rogyott meg, amit nem lehet néhány napi sírdogálással meg szánom-bánommal betapasztani. Mondom ezt férfiként és magammal szemben is ugyanezen elvárás szerint élek.

2018. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

# 40


Ok, én csak gondoltam hátha van oka, amiért 6 évig ellen tudott állni, most meg engedett a kísértésnek, ezért gondoltam rá, hogy talán motoszkált benne ilyesmi.


Láttam én már a te esetederde példát, mint írtam, szóval akár helyre is hozható, személyfüggő a dolog ( igenis tanulhat belőle az ember, hogy nem éri meg félreqrálni, és legközelebb előbb észbe kap, hiszen a hibák arra is jók, hogy tanuljunk belőle).


Azt viszont tényleg gondold át, nem mész-e bele a megbocsájtással olyan helyzetekbe majd, amit pl a # 41-es is írt. PL ha együtt maradtok, és nálad jön egy erősebb vonzalom valamikor valaki iránt, szerintem simán benned lehet, hogy ha ő nem uralkodott magán, neked miért kellene. Illetve egy ilyen szerintem elég sokáig, akár évekig tüske lesz az emberben.


Én úgy látom, hogy te nagyon ragaszkodsz hozzá, a barátoddal nem voltak gondok, ha mindketten így álltok egymáshoz, egy (!) próbát megérhet a dolog. Végülis nem veszítesz semmit, megtapasztalod legalább azt is, menne-e neked ilyen után vagy sem. Ha meg nem, az elengedés lesz könnyebb. Szóval végülis nyersz vele ha így nézzük így is- úgy is. (Ezt csak azért mondom, mert látom nem akarod még elengedni. Más esetben aki egyérteműen elzárkózik a folytatás lehetőségétől, ott egyértelmű a dolog)


Szóval ah így állsz hozzá, próbáld meg, maximum nyersz egy kis tapasztalatot és egy adag önismeretet vele. De akár működhet is a továbbiakban a kapcsolatotok.

2018. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Adtam neki még egy esélyt, de bizonyítania kell hogy olyan legyen mint régen. Ha én meg bizonytalan leszek, érzem nem működhet úgy mint régen akkor szakítok vele. Illetve én látom rajta megbánta.
2018. júl. 27. 11:46
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

@43: Pedig sose lesz olyan, mint régen.


"Adtam neki még egy esélyt, de bizonyítania kell hogy olyan legyen mint régen. " - ebben az egy mondatodban benne van az, amit 5 oldalon keresztül magyaráztunk; ez a kapcsolat megbillent, innentől az egyensúly max. látszólagos.

2018. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, tényleg ennyire naiv vagy? Akinek belefért, hogy másba mártogassa a farkát, annak máskor is belefér.

Miért alázod meg magad azzal, hogy újra beengeded az életedbe azt, aki ennyire nem tisztel?

Jó lesz úgy "kapcsolatban" lenni, hogy nem tudsz bízni benne?

Annyi normális pasi van, miért kell ilyen retekkel maradni?

2018. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy, de jó ez így. Tökre megérdemled.
2018. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!