Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadjam a barátomat?

Figyelt kérdés
Barátjaival ment el(csak fiúk) Balaton Soundra három napra, nekem nem volt kifogásom ellene, a barátjai normálisak és nekik is van barátnőjük, illetve megbíztam benne. Viszont a fesztiválon lefeküdt valakivel, ezt pár nappal a fesztivál után elmondta nekem, nagyon dühös lettem és egyben csalódott, igazából egyből el is költöztem anyáékhoz ideiglenesen. Persze mondta, hogy szeret és nagyom sajnálja de akkor úgy voltam vele, hogy ez a legjobb döntés. Le is tiltottam mindenhonnan, ide is eljött, de nem akartam látni, elküldte apa. Ennek már két hete, viszont az elmúlt napokban úgy éreztem egyre jobban hiányzik, mert még szeretem, és ő egy nagyon fontos ember az életemben. Hat évig voltunk együtt és eddig semmilyen ilyen dolog nem történt, nem voltak problémáink, szerettük egymást. Én 25 éves vagyok barátom egy évvel fiatalabb. Ti visszafogadnátok a párotokat ilyen után?
2018. júl. 25. 22:58
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Én logikusan gondolkozva nem fogadnám vissza. Még fiatal vagy,ilyenkor még változtathatsz. Fiúként mondom csomó hűséges srác van aki ölni tudna érted. Gondolj bele,30-40 éves leszel amikor hopp baleset történik és elmegy egy másik nővel,akkor aztán már nem csak hiányozna hanem senki másnak se kellenél. Megcsalt. Ennél nagyobb megalázóbb dolog nem is lehetne.
2018. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Én is lassan 7 éve vagyok együtt a barátommal, és én nem fogadnám vissza.


Nálunk sem történt ezidáig ilyesmi. Egy ilyen után már nem lenne ugyanolyan a kapcsolat, sem a bizalom, mint azelőtt.

Pláne, hogy mindig hangoztatta, hogy ő seggrészegen sem csalna meg, mert akkor is eszébe jutnék..


Az, hogy te visszafogadod-e, a te dolgod, én csak a saját nevemben beszélek. Volt olyan barátnőm, akit egyetem alatt az 1. évben csalt meg a pasija, ők utána kibékültek és évek óta együtt vannak. Te tudod, hogy le tudod-e nyelni ezt vagy nem. (Én pl nem is szeretném lenyelni és nem is tudnék egy ilyet)

2018. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
A " mammer" jól mondta, dönts úgy, ahogy jónak érzed, csak a szívedre hallgass...
2018. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem élvezett el, abbahagyta felénél mert eszébe jutottam és nagyon sajnálja.
2018. júl. 26. 10:18
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

#35

És? Ettől jobb lesz? Akkor is megdugta a csajt :D

2018. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Persze,majd felénél abbahagyja,jó szöveg :)
2018. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te elhitted? :D
2018. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Fogadd vissza, legalább más csajnak nem tezsi tönkre az életét.


A te önbbecsülésednek meg úgyis mindegy ;)

2018. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

# 34


Lehet, hogy tényleg abbahagyta, de ettől még megcsalt. Mondjuk eszébe juthattál volna azelőtt is, mielőtt még a csajba teszi a farkát, vagy mielőtt a szájában jár, vagy csak úgy nyúl hozzá.. 6 év után csak beugrik előbb is, hogy van párja. Na de nem akarlak hergelni, csupán tudom, hogy én miért nem tudnám ezt elviselni. Nőként nálam is szoktak próbálkozni, 6 év alatt mégis le tudtam spiccesen is koptatni mindegyiket.


A válasz az, hogy tényleg neked kell eldöntened. Legaább elmondta neked. ( Már ha nem csak azért, mert a haverok is tudták a dolgot és még nagyobb volt rajta a nyomás így)

Erre is meg arra is van példa, tény, hogy az ilyen hibák arra is jók, hogy tanuljon beőle az illető.. Láthatóan rosszul viseli, bűntudata van stb. Ez tényleg személyiségfüggő, el tudod-e nézni neki.


Ráadásul látom a barátoddal elég fiatalon, 19 évesen jöttetek össze, gondolom nem sok tapasztalata volt másokkal.

Arra is gondolok ilyenkor, hogy az is benne lehet ebben, hogy ő valójában ki szeretne próbáli még más(oka)t is szex terén, és most itt volt az alkalom.

2018. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Dehát többször is elmehetett már haverjaival, akkor nem történt ilyen és ezért nem gondolom hogy kiélné magát, meg régebben és már mondta hogy előttem nagyon sok lánnyal volt dolga. Illetve igen hiszek neki! Mert eddig sem hazudott nekem semmiben most miért tenné?
2018. júl. 26. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!