Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak ha a barátom elfelejt nőnapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért merült fel bennem a kérdés, mert tavaly elfelejtette a barátom, pontosabban a kolléganőinek vett csokit futólag, de mire mi találkoztunk este, már elfelejtette... :( Nagyon sajnálta és rögtön elment nekem virágot nézni. Félek, hogy idén is elfelejti, és főleg akkor fog ez rosszul esni nagyon, ha a kolléganőit ismét felköszönti.

De valahol meg úgy érzem, ez a nap is fel van fújva, és nem kellene, hogy rosszul essen.

Ti mit gondoltok?



2019. márc. 7. 11:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
65%
Nőnap holnap lesz, mit aggódsz előre? :D
2019. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%
#10 nekifutnál mégegyszer hogy ezzel mit szerettél volna kifejezni? Nem egészen érthető mit akartál.
2019. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
35%
De gyerekes nok vannak, te szent eg! Igen, duzzogj, hibaztass, hallgass es sohajtozz nagyokat, akkor biztosan orom lesz szamara az ajandekozas, nem pedig egy kotelezo ovintezkedes a haragod ellen.
2019. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg picit fura, hogy munkatársnőit felköszöntötte, és téged nem. Még akkor is, ha azt nyomásra tette, vagy azért, mert látta másoktól. Tényleg semmibe nem telne egy plusz csoki, vagy ilyesmi.

Ha szeretnéd, hogy ne felejtse el, akkor szólj neki ma, hogy jól esne, ha holnap gondolna rád. Duzzogni, puffogni, görcsölni rajta felesleges. Ha sokáig együtt maradtok, akkor egy idő után megszokja, hogy ez neked fontos, és figyelni fog, még ha az első 1-2 alkalommal meg is feledkezik róla, szólni kell érte.

2019. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
42%

A kolleganoinek szerinted miert adott? Mert be akar naluk vagodni? Nem, elarulom miert: mert munkahelyi etikett, elvaras ez a ferfiktol, ha valaki kimarad akkor beindul a pletyka es mindenkinek meglesz rola a velemenye. A ferfi kollegak is jol kicikizik, mert ok is becsicskultak ennek a hulye szokasnak es duhiti oket, ha valaki nem retten meg a kovetelozo noktol es nem ajandekoz meg tok idegen noket, akikhez semki nem fuzi azon kivul, hogy ugyanazon a helyen keresik a penzt.

Szoval gondold vegig: te is egy kotelezo feladat akarsz lenni a baratod szamara, vagy inkabb ertekeled a mas formaban kifejezett szeretetet?

2019. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, miért nem lehet felfogni, hogy a férfi agy számára csak nyűg a dátumok megjegyzése?

A kollégákat azért köszöntötte, mert szóltak neki.

Neked is elrohant, amikor szóltál.

Szerintem ennyi elég egy férfitól.


Ha nem jut eszébe, szólj neki még egyszer, és ha akkor pattan és hozza, akkor korrekt.

Ha annyi memóriája nincs, hogy megjegyezze, de lába van, és fürge, akkor szerintem ez az, amit elvárhatsz tőle.


Cserébe ő meg elnéz neked olyan dolgokat, ami neki nem tetszik.

2019. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
61%

Akkor duplán haragudjál a párom helyett is. Ezer, meg egy éve nem tartottam nőnapot. Ettől azért évente 15-20 alkalommal biztos kap tőlem virágot, mert szereti a cserepes virágokat. Viszont soha nem kötöm valamilyen naphoz, mint a Valentin, nő nap, vagy névnap. Akkor kap, mikor látok olyat, amiről tudom, örülni fog neki.

Szerintem, te sem 1-1 naphoz kösd a dolgot. Általában, a mindennapokban érzed, hogy törődik veled? Eszébe jut, csak úgy valamivel kedveskedni?

2019. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
77%
Én jo pár nappal előtte bejelölöm a reklám újságokban ha tetszik valami.Csoki,parfum,kulonlegesebb virágok,mikor mi.Így a férjem megtud lepni olyannal aminek tényleg örülök.Eddig eléggé mellelőtt az ajándékok téren.Volt hogy fehérnemuvel akart meglepni,ruhaval,persze hogy nem lett jo,blokkot nem tette el,kicserélni se lehetett.Így legalább látom azt a jo fejét hogy most milyen jo meglepit vett.😃 Habár már mi már tízen éve együtt vagyunk.
2019. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért munkahely és munkahely között is van különbség! Például ha valaki irodában, bankban dolgozik egyszem férfiként akkor elvárják hogy köszöntse fel a nőket. De gyári munkás férfi biztos nem fog az összes gyári munkás nőnek ajándékot adni. Gyárban csak a főnökség gondoskodik egy doboz bonbonról meg egy szál virágról, de azt is úgy hogy nem személyesen adják hanem a művezetők osszák szét.
2019. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Látom elég eltérőek a vélemények. A párom multi cégnél dolgozik, és ott automatából vett a nőknek kis csokit, úgy emlékszem aznap a férfi kollégái virágot vittek, és ő sem akart bunkónak tűnni.
2019. márc. 7. 12:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!