Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak ha a barátom elfelejt nőnapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért merült fel bennem a kérdés, mert tavaly elfelejtette a barátom, pontosabban a kolléganőinek vett csokit futólag, de mire mi találkoztunk este, már elfelejtette... :( Nagyon sajnálta és rögtön elment nekem virágot nézni. Félek, hogy idén is elfelejti, és főleg akkor fog ez rosszul esni nagyon, ha a kolléganőit ismét felköszönti.

De valahol meg úgy érzem, ez a nap is fel van fújva, és nem kellene, hogy rosszul essen.

Ti mit gondoltok?



2019. márc. 7. 11:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
65%
Itt nem az a gáz, hogy nem adott mert ne csak ezen a napon legyél nő számára. a gáz az, hogy a kolléganőinek adott neked meg nem. Ez olyan mintha ők fontosabbak lennének neki.
2019. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
40%

"a gáz az, hogy a kolléganőinek adott neked meg nem"

Itt senki se tud olvasni, és ráadásul álomvilágban él?


A cégnél idejében szóltak neki, otthon meg csak utólag.

Tudom: van, akinél nincs bocsánat. Szerencsére a kérdező nem ilyen.

2019. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy ilyen miatt szakítani, ha elfelejti. Nem is úgy tettem fel a kérdést, hogy érdemes-e egy ilyen miatt szakítani. Azt kérdeztem haragudhatok-e. És most kicsit megkönnyebbültem, hogy mások szerint nem olyan nagy dolog ez a nőnaposdi.
2019. márc. 7. 13:29
 24/45 anonim ***** válasza:
77%

Ha amúgy figyel rád és foglalkozik veled, akkor ahhoz képest egyetlen kiemelt nap semmit sem számít.


Ha múgy nem figyel rád és nem foglalkozik veled, akkor ahhoz képes egy kiemelt nap semmit sem számít.

2019. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
27%

Azt kell megérteni, hogy a férfi agy teljesen másképp van huzalozva, mint a női.

Egy nő azért tud százfelé figyelni, mert sok 10000 év óta ez a feladata, így él.

Míg a férfi általában egyetlen dologra összpontosít, de abban nagyon el tud merülni.


Egy férfi, ha ilyen dátumra akar figyelni, akkor gyakorlatilag csak ez járhat a fejében, semmi mással nem tud közben foglalkozni (ha megszakítja, mert mondjuk dolgozik, akkor ez kiesik a fejéből).

Ezt pedig csak a legvadabb udvarlás idején lehet tőle elvárni.

Azt elvárhatod, hogy tudja a karácsonyt (azt aztán tényleg durva lenne elfelejteni) és a születésnapodat.

De akkor már jóval előtte készülni fog, mert neki ez ezt jelenti.


Persze létezik férfi, aki ennél jobban meg tudja osztani a figyelmét, meg létezhet határidőnapló, telefonos alkalmazás vagy segítőkész ismerős is, szóval vannak kivételek.

De ezek a ritkábbak.

2019. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
59%
Régi,komcsi ünnep.Egyes nők meg azon sértődnek meg,ha felköszöntik őket.
2019. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem az ünnepen kell rugózni, hanem a beállítottságán. Neked fontos, neki nem. Téged sért, őt nem érdekli.


Nálam is szakítóindok, mert én úgy gondolom, hogy akit szeretünk, annál keressük az alkalmat! hogy örömet okozzunk neki. Nem letudom az ajándékozást az év többi napján, így számomra nem fontos ünnepeken elnézheti, hogy nem kap. Én a másik öröme miatt veszek/ készítek meglepetést. Ebből minél több van, annál jobb. Hétkönap is lehet a másikra gondolni egy párizsikocka erejéig, ünnepeken pedig az illemen kívül plusz egy jó alkalom, hogy boldoggátegyük.


Nekem is volt ünnepnemtartó párom, gyűlöltem.. aztán kiderült, hogy bezzeg mások szülinapja meg eljegyzési ajándéka bizony fontos neki annyira, hogy egy egész nap parfümöket szaglásszon, amíg az én szülinapomat nem tartottuk, mert ő sem ünnepli az övét..


Szóval még egyszer ilyenbe nem mennék bele, semmi kedvem így leélni egy életet.

2019. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Tudtommal az én párom másokat nem köszönget, se szülinapkor, se névnapkor, se semmikor. Karácsonykor igen, mert van náluk közös húzás, de karácsonykor én is kaptam tőle ajándékot. Múltkor elutazott és szintén hozott akkor is csokit a kolegáknak, mert azt mondta úgy illik, és mindenki más is visz a többieknek ha elutazik. Akkor szintén nem kaptam, amit szintén szóvá tettem, de megbeszéltük. Túlléptünk.

És továbbra is úgy gondolom, hogy ez nem szakítóok.

2019. márc. 7. 14:19
 29/45 A kérdező kommentje:
És nem azt mondtam, ha említem neki, akkor se érdekli. Hanem azt, ha említem neki, vesz nekem valami apróságot. Szóval nem az van, hogy akkoris tojik rá, hanem az, hogy elfelejti. Ő karácsonykor nem szokott ajándékozni, de miattam tartjuk, ugyanígy a szülinapokat is.
2019. márc. 7. 14:21
 30/45 anonim ***** válasza:
50%
Mit vergodsz mar kerdezo? Pont az lett, amit sejtettem: a kolleganoinek se akart, hanem csak megfelelt az elvarasoknak. Akkor juthatott eszebe, amikor szembesult a sok viraggal az iroasztalokon es visszarohant a folyosora 5 db Bountyert. Ha szolsz neki te is kapsz. De neked ez nem eleg, nem, te szolni sem akarsz es inkabb duzzogsz. El fogod rontani a holnapot, meglasd.
2019. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!