Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak ha a barátom elfelejt nőnapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért merült fel bennem a kérdés, mert tavaly elfelejtette a barátom, pontosabban a kolléganőinek vett csokit futólag, de mire mi találkoztunk este, már elfelejtette... :( Nagyon sajnálta és rögtön elment nekem virágot nézni. Félek, hogy idén is elfelejti, és főleg akkor fog ez rosszul esni nagyon, ha a kolléganőit ismét felköszönti.

De valahol meg úgy érzem, ez a nap is fel van fújva, és nem kellene, hogy rosszul essen.

Ti mit gondoltok?



2019. márc. 7. 11:21
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Vergődök?

Csak válaszoltam az egyik kommentre. Tudtommal azt szabad.

Gondolkoztam, és szerintem ma este említem neki, hogy holnap este nőnap alkalmából csináljunk valami jót. :) Így én se érzem magam rosszul, hogy elfelejtett, és ő se. Este amikor majd találkozunk, hogy megyünk valahova, eszébe fog jutni, hogy miért.

2019. márc. 7. 16:42
 32/45 anonim ***** válasza:
44%

Itt csak elmebeteg, férfigyűlölő, síkagyú nők pontoznak?

Kérdező: nem akarod esetleg pontozni a válaszokat?

Csak hogy legalább 1 ember legyen, aki felfelé is pontoz....

2019. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Én már nem tudom :( De felpontoztam azokat akik értelmeset írtak és nem hurrogtak le.

Egyébként abban igazad van, hogy a férfi agy tényleg máshogy van beprogramozva, tapasztaltam már én is a páromnál. De neki is mondtam, hogy ettől függetlenül, ha valami rosszul esik, akár nekem, akár neki, szóljunk egymásnak. Mert van, hogy máshogy gondolkodunk, és hiába nem akar rosszat a másik, van ami rosszul eshet, és inkább mondjuk el a másiknak, mint hogy magunkban tartsuk. Akár nőnap, akár nem nőnap, ha valami rosszul esik szólok neki, hiába írta itt valaki azt, hogy ez biztos "hiszti".

2019. márc. 7. 17:00
 34/45 anonim ***** válasza:
24%
Engedd el a témát
2019. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

"ettől függetlenül, ha valami rosszul esik, akár nekem, akár neki, szóljunk egymásnak."

Igen, ez nagyon fontos.

Sokan elvárják, hogy a másik találja ki a gondolataikat - milyen alapon? Ez nem a hosszú kapcsolat titka.

2019. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Nyugi,egyelőre az enyém is elfelejtette.De helyette mások nem :) Pedig nem másoknak főzök naponta,nem őket ajnározom körbe,nem róluk gondoskodok minden nap,éreztetve ezzel,hogy mennyire fontos nekem,mennyire becsülöm azt amit tesz és ahogy tesz :) Apósom például egy gyönyörű köszöntő verssel is meglepett,meghatódtam :)
2019. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
52%

Elnézve a véleményeket nem leszek kedvenc.

Én abszolút megértem a kérdezőt. Nagyon nem volt szép a párjától, az amit csinált. De ő legalább utólag pótolta miután szólt neki. Remélem a tavalyi már rendben ment.

Nekünk párommal ez lesz a 3.Nőnap, de már most egy hónappal előtte gyomoridegem van, hogy eszébe fogok-e jutni. (Két Férfi nap volt közben, mindkétszer kapott egy tábla csokit és felköszöntöttem..)

Első Nőnap: Az én párom úgy dolgozik, hogy x nap munka, x nap szabad… Pont szabadok után az első munkanapján volt Nőnap, minden munkatársának vitt kis cserepes virágot. Nekem csak írt messengeren, mert nem találkoztunk. Rá pár napra viszont már igen. Eszében sem volt, h személyesen köszöntsön…Este leírtam, hogy rosszul esett, hogy nem mondta és adott egy puszit, nem a csokit vártam vagy a virágot, hanem a személyes gesztust. Mert ez a páromtól nagyon fontos, ha senki más nem köszönt fel nem érdekel, de a páromtól kell az a 3 szó, hogy BOLDOG NŐNAPOT Kívánok! Ezt már a megismerkedésünkkor elmondtam. Bocsánatot kért megígérte, hogy kárpótol és igazat adott, hogy nem volt szép, h mindenki mást igen, de engem nem köszöntött. Amikor legközelebb találkoztunk megint nem volt semmi.. Nagyon sokat őrlödtem, őrlöm magam, hogy mi legyen emiatt, mert a mai napig nem volt kárpótlás hiába az ígéret.

Második Nőnap: Itt már személyesen tudtunk volna találkozni, mert nem dolgozott egyikünk se. Annyi,h felhívott Nőnapkor,h Boldog Nőnapot kíván, rá pár napra, hogy találkoztunk adott egy doboz bonbont és ennyi… , mint ha a tavalyi év meg sem történt volna… Elmondtam, hogy nekem ez így nagyon rosszul esik.

Ha a másiknak fontos dologgal bántom meg sütök neki vagy hasonló, de nagyon oda teszem magam, h megbocsásson..Főleg, ha a másik megbeszéli és nem rám ordítja…

Az évben jön a 3.Nőnap, de már most rá vagyok feszülve, hogy mi van, ha ebben az évben sem teszi magát oda, mert nekem nagyon rosszul esik, hogy nem tartotta be a szavát…


Egyébként kedves, rendes FFi, bókol, segít cipekedni, de ez a Nőnap bennem hatalmas nyomott hagyott :( Mert ez volt a legelső igérete felém és nem tartotta be.

2021. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
50%
Azért azon elgondolkodnék, hogy a kolega nőkre gondol, rám nem... Inkább egyedül, mint egy ilyen kifele megfelelni akaró pötssel, aki le se szarja azt, akit elvileg szeret, mert nem fűződik hozzá érdeke. Mert ha a kolega nőknek se venne csokit, azt mondom, oké, de így...
2021. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Ugye, még csak véletlenül se számít semmit, hogy a kollégáknál szóltak neki?

Meg hogy nekik minden férfi vett a cégnél?

Semmit se számít, igaz?

2021. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
50%
39-es: erre mondom, hogy magától a szerettére meg nem gondol, csak a kolega nőkre, nehogy magára haragítsa legalább a fél munkahelyet... A barátnőt meg szerinte ki nem szarja le, kb.
2021. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!