Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak ha a barátom elfelejt nőnapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért merült fel bennem a kérdés, mert tavaly elfelejtette a barátom, pontosabban a kolléganőinek vett csokit futólag, de mire mi találkoztunk este, már elfelejtette... :( Nagyon sajnálta és rögtön elment nekem virágot nézni. Félek, hogy idén is elfelejti, és főleg akkor fog ez rosszul esni nagyon, ha a kolléganőit ismét felköszönti.

De valahol meg úgy érzem, ez a nap is fel van fújva, és nem kellene, hogy rosszul essen.

Ti mit gondoltok?



2019. márc. 7. 11:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Ugye még mindig nem fogod fel, hogy a kolleganők miatt SZÓLTAK neki?
2021. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Sajnos de, felfogtam és nagyon szomorúnak tartom az egészet.
2021. febr. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van.

A nők ebben jók, a férfiak meg másban.

Persze elvárhatod, hogy a férfi mindenben legyen jó - csak akkor az a kérdés, hogy hozzád illik-e?

2021. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

37-es szerintem kicsit túlreagáltad nem? :) Persze értem én, nekem mai napig rosszul esik ha elfelejt valamit a párom. De le kell ülni és megbeszélni. Valakinek más a fontos.

Én már nem is emlékszem a tavalyi nőnap milyen volt, azt hiszem kaptam egy rózsát és ennyi. Nem volt semmi felhajtás, mondjuk nem is várnám. Viszont amit a kérdésemben írtam, hogy a női kolléganőinek vett az tényleg rosszul esett. Azóta szerencsére ilyen nem fordult elő. De megtanultam, ha van valami "jeles" nap, jó előre említem és arra úgy készülünk.

2021. febr. 8. 17:11
 45/45 anonim ***** válasza:

37-es vagyok.


Nem, nem érzem túlzónak. (Még mielőtt összejöttünk elmondtam, hogy fontos nekem, rajtam kívül mindenkit köszöntött (anyja, tesója, keresztanyja, kollégái)

Leültem megbeszéltem vele normális hangnemben, így se volt kárpótlás holott ő magától igérte meg... Tavaly se pótolta, így gyomorideggel várom az idei évben..


Örülök, hogy neked valószínűleg jól telt a Nőnap :) Reméljük az évben is rendben lesz.

2021. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!