Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött a lány, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a lány, most ezek után ti is leszarnátok a fejemet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és mindig kérdezi tőlem, hogy szeretek e vele együtt lenni, én pedig nemrég azt mondtam neki, hogy ő az egyetlen lány eddig az életem során, aki semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Erre megsértődött és azóta szarik rám, hogy finoman fogalmazzak, pedig elmondtam neki azt is, hogy nagyon csinos, de csak külsőleg és megkérdeztem azt is tőle, hogy nem lehetne e csak testileg közünk egymáshoz, de nem válaszol semmit.

Az egyik barátnője meg rám írt, hogy mit csináltam vele, hogy egész nap levert és rosszkedvű, az ágyából ki sem kel stb.

Egy lány miért vesz ilyet annyira magára, ha utána elmondom neki, hogy külalakra nagyon szép?


2020. aug. 23. 18:14
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért mert konkrétan a szemébe mondtad, hogy neked ő egy nagy 0, de azért dugnád.

Nem is értem, alap hogy ilyenkor a nyakadba ugrik és boldogan keféltek míg meg nem haltok.

Ja, ez nem az a mese..

2020. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
93%
Most mégis mit vársz??? Remélem majd neked is ilyet mond valaki
2020. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Hát nem éppen életünk végéig, de azért gondoltam csak megoldható.


Az a baj, hogy úgy tud rám mindig nézni, hogy nem tudok neki hazudni, egyedül azt hazudtam neki, hogy szerelmes vagyok belé, nem tudom miért.

2020. aug. 23. 18:36
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

Ja először szerelmes vagy, aztán nem vált ki belőled érzéseket.


Én se keresnék az tuti.

2020. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
95%
Gusztustalan féreg vagy??? Tudsz tükörbe nézni??
2020. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
90%
A lány helyébe már réges régen letoltottalak volna, régóta ismered, valószínűleg az érzései feléd is régebbiek ilyen esetbe.Szépen öltözködés nem jel arra, hogy csak dugni akar, inkább jel arra, hogy szeretné, ha szépnek tartanád.Ne játsz az érzéseivel, főleg ne hazudj az érzéseidről, ha csak nem vagy egy öntelt seggfej akinek megér pár dugás annyira, hogy összetörnéd a szívét érte.
2020. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
#13-as, azt hazudtad, hogy szereted, utána, hogy ő az egyetlen, aki semmilyen érzelmet nem vált ki belőled, majd kijelentetted, hogy azért dugnád. Szerinted van olyan értelmes nő, aki ezután szóba állna veled, nem hiszem?!
2020. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:

14.


Nem vagyok belé szerelmes, de gondoltam ha ezzel indítok akkor csak megbízik bennem, de most kicsit ezzel eltoltam.


15.


Miért is? Emberből vagyok, nem vagyok hibátlan, vagy te igen?

2020. aug. 23. 18:44
 19/59 A kérdező kommentje:

17.


Ha tényleg érez irántam valamit, akkor biztos meg tudom vele beszélni, de nem akarom magamra sem erőltetni.

2020. aug. 23. 18:45
 20/59 anonim ***** válasza:
97%
#17-es Ha szexet akar nem fog olyannal szóba állni, aki sorozatosan megalázza, arra biztosan talál nálad normálisabb jelentkezőket is.
2020. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!