Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött a lány, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a lány, most ezek után ti is leszarnátok a fejemet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és mindig kérdezi tőlem, hogy szeretek e vele együtt lenni, én pedig nemrég azt mondtam neki, hogy ő az egyetlen lány eddig az életem során, aki semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Erre megsértődött és azóta szarik rám, hogy finoman fogalmazzak, pedig elmondtam neki azt is, hogy nagyon csinos, de csak külsőleg és megkérdeztem azt is tőle, hogy nem lehetne e csak testileg közünk egymáshoz, de nem válaszol semmit.

Az egyik barátnője meg rám írt, hogy mit csináltam vele, hogy egész nap levert és rosszkedvű, az ágyából ki sem kel stb.

Egy lány miért vesz ilyet annyira magára, ha utána elmondom neki, hogy külalakra nagyon szép?


2020. aug. 23. 18:14
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
Ezt velem csináltak 29
2020. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Igaz, nem kérhetem ezt tőle, nem erőszakolhatom ki a válaszát, de ezzel legalább adna valami választ még ha nemleges válasz akkor is.
2020. aug. 23. 19:21
 33/59 anonim ***** válasza:
88%

Jól van, elég volt a trollkodás.

Ekkora érzelmi analfabéta nincs a földön.

2020. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

33.



Vannak gondok ez tény, de ezért írtam azt, hogy nem KELL visszaírni meg nem erőszakolhatom ki belőle, ezért megteheti azt, hogy nem ír vissza ennyi.


Nem mondtam neki semmi sértőt, nem r*bancoztam le, nem mondtam, hogy egy céda és még sorolhatnám, sőt mindig dicsértem milyen csinos, a haja ez meg az stb. nem vagyok egy rossz ember, csak szeretném ha kibékülnénk, pontosabban szeretném, ha ő nyitna felém megint.

2020. aug. 23. 19:25
 35/59 anonim ***** válasza:
89%
Ezek után aztán várhatod, hogy nyisson feléd!
2020. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:

35.

Csak tudod az a baj, hogy ha nem ír vissza akkor nem tudjuk megbeszélni, hogy legyen e folytatás vagy hagyjuk abba az egészet. Te lesz*rod azt, aki elvileg nagyon tetszik neked?

2020. aug. 23. 19:35
 37/59 anonim ***** válasza:
89%
Ha kiderül, hogy nem kellenék neki, csak megdugni. Örüljön, hogy csak leszarom.
2020. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 Lachesys ***** válasza:
95%
Te komolyan ennyire buta vagy?:D tényleg aspergeres lehetsz vagy fogyatékos. Egy három évesnek több empatiaja van mint neked.
2020. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Te ennyire nem érted, hogy ebből nem lesz folytatás? Hitegetted, hazudtál neki, aztán csodálkozol ha válaszra se méltat, főleg, hogy nem ugrik arra, hogy párszor megd*ghasd?
2020. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

39.



Soha nem ajánlottam fel neki azt, hogy csak dugjunk, pont azért mert akkor biztos, hogy nem békül ki velem. Azért nem mondom el neki, mert szeretném ha összejárogatnánk, az ember had legyen már egy kicsit önző az életében basszus.

2020. aug. 23. 19:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!