Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött a lány, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a lány, most ezek után ti is leszarnátok a fejemet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és mindig kérdezi tőlem, hogy szeretek e vele együtt lenni, én pedig nemrég azt mondtam neki, hogy ő az egyetlen lány eddig az életem során, aki semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Erre megsértődött és azóta szarik rám, hogy finoman fogalmazzak, pedig elmondtam neki azt is, hogy nagyon csinos, de csak külsőleg és megkérdeztem azt is tőle, hogy nem lehetne e csak testileg közünk egymáshoz, de nem válaszol semmit.

Az egyik barátnője meg rám írt, hogy mit csináltam vele, hogy egész nap levert és rosszkedvű, az ágyából ki sem kel stb.

Egy lány miért vesz ilyet annyira magára, ha utána elmondom neki, hogy külalakra nagyon szép?


2020. aug. 23. 18:14
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

50.



Csak kihasználom a helyzetet. Ennyi.


Nem a semmiért cserébe, mert amíg velem van addig leszek a "barátja", most nem akarom azt se ha egyedül maradna ezért. Mindketten jól járunk, és lehet, hogy akár még komoly kapcsolat is lehet belőle. Nem lehet tudni, azért akarom megpróbálni ezt.


És akkor mi az a dolog, amit egy férfi ha megtesz megbocsátanátok neki?

2020. aug. 23. 20:32
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit megbocsátani, mert a mentalitásoddal van a probléma. Nem arról van szó, hogy tettél valamit, és megbántad, hanem eleve rossz a hozzáállásod, és teljesen torz a gondolkodásmódod. Ergo a személyiségeddel van gond.
2020. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt olvasom, hogy egy érzelmileg visszafejlődött kis fiúcska folyamatosan mondogatja, hogy "szexet akarok, szexet akarok, szexet akarok", olyan szánalmat érzek, hogy azt kívánom, az életben ne legyen lehetősége másra, csak a saját markára :D

Ezzel a hozzáállással semmit nem tudsz adni egy nőnek. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy 1-2 perc alatt megvagy, aztán ott hagyod szegény nőt kielégületlenül, mert annyira férfi nem tudsz lenni, hogy másnak is megérje veled lenni. Tényleg borzalmasan szánalmas ez a szexőrület benneteket, egy állatnak több akaratereje van.

Mellesleg össze-vissza beszélsz, te szerencsétlen. Az elején nagyon régóta ismered a lányt, aztán már nem annyira ismered, eleinte nem akarsz kapcsolatot, utána meg már azt gondolod, esetleg kialakulhatott volna valami... és nem értesz egy faék egyszerűségű dolgot, hogy a saját nyomorod miatt ennyire megbántani valakit szimplán tahóság.

Lefordítom a te szintedre: neki nem ér annyit a lábad között lengő cuccod, hogy akár írjon neked vagy válaszoljon. Érted? Egy semmi vagy számára te meg a lábad közötti is. Semmilyen érzelmet, vágyakozást nem váltasz ki belőle most, hogy végre rájött, egy idióta érzelmileg nulla ember vagy, aki hazudik, átveri a saját önzősége miatt.

2020. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne,ha autista lennél,mert akkor legalább lenne mentséged. Így meg csak egy genetikai hulladék vagy. Lefordítom neked a lány válaszát,mert látom nem megy: Takarodj a jó büdös p.csába!Soha többé ne keress! Így érted már?
2020. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

Hazugságra nem lehet egy kapcsolatot építeni, mondhatnánk, hogy te most megtapasztaltad.

Csak az a gond, hogy nem fogsz belőle tanulni, mert olyan típusú ember vagy, akinek teljesen elfogadott, hogy hazugsággal érje el a célját.

Azonkívül érzelmileg sem vagy a topon és most nagyon finoman fogalmaztam.


Hiába kérdezed, hogy mi nők mit bocsájtunk meg, nem lehet általánosítani, mert mindenki más. Valakinek elfogadható az, ami másnál kizáró ok. Mindenesetre azt hazudni, hogy szerelmes valaki, aztán a képünkbe vágja, hogy ja hát csak azért mondtam, hogy megfektesselek, az senkinél nem lesz nyerő.


És nem, nem jártok mindketten jól, vannak olyan emberek, akiknek ez messze nem elég, hogy csak dugásra tartják megfelelőnek. A te értékrended szerint ez rendben van, szerinte meg nem.

Alapból nem passzoltok, de téged nem is ez érdekel, igaz?

Csak hogy meglegyen, ami neked jó.

2020. aug. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Én azért sajnálak, szomorú, hogy nem érted miért borzasztó a viselkedésed.Személy szerint 100% nem bocsátanák meg, pedig nem mondanám magam olyannak, hogy nehezzen bocsátanék meg, de vannak határok.Hagyd békén a lányt, ő komoly kapcsolatot szeretne, te pedig szexet.Itt elbukott már az egész, mivel nem ugyanazt szeretnétek.Tényleg, légyszíves hagyd békén, senki se érdemli meg, hogy így kihasználják.
2020. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek miatt, mint te törik meg teljesen a lányok bizalma és már a rendes fiúknak sem tudnak hinni. Köszi
2020. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te azt nem érted, hogy NEKI ez nem lenne jó. Csak neked lenne jó. Hitegetnéd, meg mosdatod magad, hogy te nem vagy rossz, meg neki is jó lenne, meg lehet, hogy lehetne belőle több is, amikor tudod, hogy nem, és tudod a lelked legmélyén, hogy csak párszor bele akarod mártani a farkadat. Legalább akkor vállald fel, hogy igen, egy önző barom vagy, akit nem érdekel, hogy ő hogy érez. Könyörgöm, a reakciójából egyértelmű, hogy neki semmilyen örömet nem okoz az, hogy feláll rá a farkad és hogy párszor megkettyintenéd. A nők többsége nem így működik.
2020. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked nincs mit megbocsátani, mert alapból egy gyökér troll p.csfej vagy, szóval hajrá, lehet, hogy találsz valami szerencsétlen lányt.
2020. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!