Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött a lány, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a lány, most ezek után ti is leszarnátok a fejemet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és mindig kérdezi tőlem, hogy szeretek e vele együtt lenni, én pedig nemrég azt mondtam neki, hogy ő az egyetlen lány eddig az életem során, aki semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Erre megsértődött és azóta szarik rám, hogy finoman fogalmazzak, pedig elmondtam neki azt is, hogy nagyon csinos, de csak külsőleg és megkérdeztem azt is tőle, hogy nem lehetne e csak testileg közünk egymáshoz, de nem válaszol semmit.

Az egyik barátnője meg rám írt, hogy mit csináltam vele, hogy egész nap levert és rosszkedvű, az ágyából ki sem kel stb.

Egy lány miért vesz ilyet annyira magára, ha utána elmondom neki, hogy külalakra nagyon szép?


2020. aug. 23. 18:14
1 2 3 4 5 6
 41/59 Lachesys ***** válasza:
98%
Hát ha ilyen érzelmi nyomorék fhasz az új generáció elveszett a fajunk.
2020. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

41.


Túlzásokba esel, nem gondolod? -.-'

2020. aug. 23. 20:00
 43/59 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, nincs baj, ha te csak dugni akarsz, de ezt a normális emberek időben közlik, hogy laza kapcsolaton kívül mást ne várjon a másik. Aztán a másik eldönti, hogy igen vagy nem. Ez korrektség. De, amit te csinálsz az nem. Inkább akadj le szegény lányról és ne zaklasd többet!
2020. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg rettenetesen a béka feneke alatt van az érzelmi intelligenciád.

Gyakorlatilag szexuális tárgyak szeretnél egy lányt, és nem érted, miért fáj neki, hogy a személyiségét konkrétan elutasítottad.

Szerintem hagyj fel egy időre a csajozással, amíg kinő az agyad, szexre pedig javaslom a hivatásosokat.

2020. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

44.


Bocs, de ha hivatásost akarnék, akkor nem ezzel a lánnyal foglalkoznék, hanem a hivatásossal értelemszerűen. Ez a lány még tiszta. És lehet, hogy belül is az, mert úgy igazán nem ismerem, tudod, de nagyon megfogott. Nem személyiségre. És nem értem ettől miért lennék én kevesebb agyilag?


Jogos a kritika, nem azt mondom, csak nem értem.

2020. aug. 23. 20:14
 46/59 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, te elég autista-gyanúsnak tűnsz, vagy nagyon éretlennek. Vagy nem tudom, hogy neveltek a szüleid. Ez az egyik legprolibb gondolkodás, hogy az a nő, aki kicsinosítja magát egy férfinek, aki tetszik, az már nem lehet erkölcsös, és csak b...ni akar.


Sztem ha vki elkezd irántad érdeklődni, azt úgy kell venni, hogy komolyat akar, hacsak nem mondja azt, hogy csak egyéjszakásat. És akkor meg akinek nem 0 az EQ-ja, az tudja, hogy nem hülyíti a másikat, és azonnal elmondja, ha nem jön be neki szerelmi kapcsolatra. És igen, ha komolyabbat akart volna tőled, és nem egy erkölcsi hulladék a nő, akkor igenis el fogja keseríteni, hogy a külsején kívül nem talál benne semmilyen értéket a férfi, aki tetszik neki.

2020. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
97%

Ott a válasz, nem ír, legyen ez elég!

Mi nem egyértelmű ezen? Mit kell ezen megbeszélni?

2020. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

46.


Nem mondtam, hogy aki kicsinosítja magát az romlott és csak b*szni akar, de nyilván ha megemlítem, akkor sokkal vevőbb rá, mint egy olyan lány, aki nemigen öltözik ki, még csak randira sem.


Nem vagyok autista köszi, de azt is írtam, hogy had legyek már kicsit önző, ilyen lehetőség ritkán van, hogy egy lány kezdeményez és aki ezt nem használja ki az hülye. Persze nem célom megbántani sem.

2020. aug. 23. 20:20
 49/59 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akarod megbántani, akkor ne viselkedj tahón, ennyi. Annyi eszed lehetett volna, hogyha már rákérdez, hogy szeretsz-e vele együtt lenni, akkor érzed, hogy többet akar... akkor egyrészt nem ilyen tahó módon közlöd vele, hogy "semmi nem érdekel belőled", de utána még azárt rákérdezel, hogy egy patron nem ereszthetsz-e bele... és még CSODÁLKOZOL, hogy nem válaszol. Akkor jó, nem autista vagy, simán buta, mint egy pár rendőrcsizma.


Ja, és attól, hogy nem cuppannak rád a lányok, nem fontosabb a saját egód legyezgetése, mint a másik ember érzései. Embernek tudni kell lenni.

2020. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
97%

Azért javasoltam a hivatásos megoldást, mert a jelenlegi mentalitásoddal nem igazán lesz nő, akinek megfelelnél érzelmileg. Az egy dolog, hogy te gyakorlatilag ingyen szeretnél kihasználni testileg egy "tiszta" nőt, de hidd el, nem fogsz találni normális embert, aki azt mondja, hogy figyelj, ez így tök oké.

Olyan alapvető emberi és érzelmi evidenciákkal nem vagy tisztában, hogy ezt sajnos még elmagyarázni is nehéz, mert a normális emberekkel veleszületetten ott van, hogy miért nem bánunk így a másikkal. Konkrétan a semmiért cserébe akarsz mindent.

2020. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!