Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött a lány, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a lány, most ezek után ti is leszarnátok a fejemet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és mindig kérdezi tőlem, hogy szeretek e vele együtt lenni, én pedig nemrég azt mondtam neki, hogy ő az egyetlen lány eddig az életem során, aki semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Erre megsértődött és azóta szarik rám, hogy finoman fogalmazzak, pedig elmondtam neki azt is, hogy nagyon csinos, de csak külsőleg és megkérdeztem azt is tőle, hogy nem lehetne e csak testileg közünk egymáshoz, de nem válaszol semmit.

Az egyik barátnője meg rám írt, hogy mit csináltam vele, hogy egész nap levert és rosszkedvű, az ágyából ki sem kel stb.

Egy lány miért vesz ilyet annyira magára, ha utána elmondom neki, hogy külalakra nagyon szép?


2020. aug. 23. 18:14
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
#20-as Mármint aki megalázza? Én nem akartam megalázni, csak elmondtam neki mit gondolok róla. És nem hazudtam neki abban, hogy csinos, de nem érzem, hogy szeretném. Az együttlétet szeretném, de azt, hogy párkapcsolatban legyünk...
2020. aug. 23. 18:53
 22/59 anonim ***** válasza:
97%

De azt még is hazudtad neki, hogy szerelmes vagy belé.

Ezután meg rá jött, hogy hazudtál és csak meg akartad fekzetetni, ő meg komoly kapcsolatot akart volna. Ezen mi nem logikus?

Én se keresnélek utanna!

N28

2020. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
97%
Velem is megtették. En leszarom. Tiltottam mindenhonnan. Rá se nézek ha meglátom
2020. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

23.


De miért? Ennyire megbántott vele?


Azért merem egyébként megkérdezni, mert nekem is a vagányabb oldalát mutatta, persze ez alatt nem azt értem, hogy káromkodott, meg cigizett meg stb. hanem az a beszólogatós, pajzán kiscsaj, amikor én is komolyra vettem a dolgokat akkor ő is, és a személyét nem akarom, csak szexet.

2020. aug. 23. 19:08
 25/59 anonim ***** válasza:
90%
Most gondold már el kérdező, van egy nő, akit régóta ismersz, végre randiztok, bekamuzza, hogy szeret téged aztán pár nap/hét után egyszer csak közli, hogy ja, amúgy semmit se érez irántad, de ha úgy van szexelhettek. Nem sértő és megalázó?
2020. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

25.


Értem mire gondolsz, de ettől függetlenül ezen nem kéne megsértődnie. Szerintem ez egyáltalán nem nőies viselkedés (tudom ezért most kapni fogok).

Lehet nekem is szarul esne, de legalább a másikat méltatnám válaszra ha már egyszer ráírt.

2020. aug. 23. 19:12
 27/59 anonim ***** válasza:
95%
Hogy miért kérdező?? Ugye ezt te se kérdezed komolyan?? Mert egy utolsó senkiházi és nincs szükségem ilyenekre . Szó nélkül lelépni hat a legalja.... miért ne tiltanám le?? Annyit se kepes írni az embernek hogy rohadj meg. Hát akkor pusztuljon meg. 23voltam kívánom az ilyennek sose legyen nője.
2020. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
88%

Miért, talán a te húzásod férfias volt? Nem akarsz tőle semmit, de még ő írjon, mintha mi sem történt volna?

Ha a lány helyében lennék, a legközelebbi találkozáskor pofán vernélek, aztán utána megtanulnád, hogy kivel szórakozz!

2020. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

27.


Nem is léptem le! Szó nélkül meg pláne, én írtam rá, hogy beszéljük meg és béküljünk ki, ő az aki nem méltat válaszra.

2020. aug. 23. 19:19
 30/59 A kérdező kommentje:

28.


Nem akarok tőle semmi komolyat, és ezalatt komoly kapcsolatot értek, szexet szeretnék. De ha ő így kiöltözik akkor szerintem én sem vagyok neki szexuálisan közömbös, ezért várom, hogy reagáljon már valamit.

2020. aug. 23. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!