Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők, nektek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, nektek azért nincs párotok mert nem kelletek azoknak a férfiaknak akik nektek kellenének?

Figyelt kérdés
Állítolag egy nő soha nem akar egyedülálló lenni, csak akkor az ha az ő ideáljainak nem kell, esetleg átverték, megcsalták, kihasználták.

2020. dec. 31. 16:35
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
#8 A közös programokat még haggyám, én ismerek olyan párt akiknél a beszélgetéseik 80%-a veszekedésből áll.
2020. dec. 31. 17:19
 12/59 anonim ***** válasza:
72%

10: nyilván azért írtam az elhízást a "még ő is talál valakit", mert nekem például az nem vállalható szexben (egyszerűen nem megy dagadt nővel). A nők nagy része pont arra panaszkodik, hogy nekünk férfiaknak minden nő vonzó, ha vékony.



De minden típusnak megvannak a rajongói ez igaz.



Mindegy, nem akarok veled vitázni (azt hiszem deja vu-m van, mert ezt már máskor is megtettem szerintem pont veled :))

2020. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
11: Az is remek lehet. Mondjuk nekem eleve a "beszélgetés" is... Nem vagyok olyan érdekes, szórakoztató, humoros, intelligens stb., hogy napokon, heteken, hónapokon, éveken át rendszeresen jól el tudjak társalogni valakivel, pedig egy klasszikus kapcsolatban ugye ez is alap (lenne).
2020. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
#13 Ennek nem az önbizalomhiány az oka? Biztos van olyan ember az életedben, akár családtag akivel eltudsz beszélgetni éveken keresztül.
2020. dec. 31. 17:32
 15/59 anonim ***** válasza:
60%
Így van, annak nem kellek aki nekem is kell. Ettől függetlenül van néhány pasim. Az egyik nagyon szerelmes, ritkán tudunk találkozni mert nem akarom szorosabbra fűzni vele a kapcsolatot, de mindenben számíthatok rá. A másik amolyan beugrós, jó a teste de agyilag nem vagyunk egy szinten, így vele sem szeretném szorosabbra fűzni a kapcsolatot és ő sem. A harmadikkal alakulgatott valami, de a napokban volt vele randim és az első percben kiderült hogy felejtős. Úgy hogy összességében nem mondható el rólam hogy ne adnék esélyt a férfiaknak, tovább keresgélek.
2020. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező nőkre hegyezte ki a kérdést.


Fordítva is érdemes lenne feltenni: 35-nél idősebb öreglegények és az instapichuk.

2020. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
89%
Ez mindenkire igaz, de lényegében így van. Szerintem ha egyedül boldogabb vagy, mintha az X kapcsolatban/X emberrel lennél, akkor inkább legyél egyedül. Nem modell férfiakra várok, de van némi alapelvárásom, amit nem vagyok hajlandó lejjebb adni. Pl.: az, hogy kémia legyen, ne dohányozzon/drogozzon, legyen hű és ne csak ZS opció legyek nála, miközben másra csorgatja a nyálát, intelligencia, stb.
2020. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
12: Fogalmam sincs, hogy csinálhatják, nekem mindenesetre nem sikerül. Jó nekik, szerencsések, irigylem őket, hogy nincsenek levegőnek nézve, mellőzve.
2020. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
66%

A saját környezetemben azt látom, hogy az egyedülállók legnagyobb része azért egyedülálló, mert ül otthon begubózva, ha ki is mozdul, akkor azt a saját biztonságos társaságában teszi (2-3 haver/barátnő, a saját ezer éve ismert társaságában, a saját hobbis csapatával, akiket szintén ezer éve ismer, és már minden potenciális kapcsolati lehetőséget lezongorázott).


Náluk egyszerűen nem értelmezhető a kinek kell, mert egyszerűen nem is tudja a másik nem, hogy a világon vannak.



A maradék az 2 típus:

- a gyakoribb, hogy mondjuk 10/5-ös emberként közli, hogy neki csak pár elvárása van, majd felsorol egy kétezer oldalas elvárás listát, és igazából 10/8 alatt senkivel nem kezd.


- a nagyon ritka, hogy tényleg max 10/3-as kinézetű ember, nyivlán rá aztán tényleg a vagy még nála is rosszabbak, vagy a más okokból teljesen vállalhatatlanok hajtanak.


Ezzel szemben mindenki elondja, hogy ő az utolsó csoportba tartozik, ronda, és senkinek nem kell, pedig ő tényleg nem vár el sokat, és a saját szintjén ismerkedik :)


Na ez a nagy hülyeség, mert mindkét nemnél ez a nagyon ritka eset, sokkal gyakoribb, hogy ügyesen láthatatlanná varázsolja magát, vagy messze az elérhető szint felett kereségél.


De ha ezt beismerné, akkor azt is be kellene ismernie, hogy ő szúrja el a doglgokat, nem pedig csak szerencsétlen elszenvedője a világ csúnya igazságtalanságának.

2020. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
43%
19: Én (3, 8, 10, 13, 18) beismerem, hogy azért IS, mert a 10/1-es kinézetem mellett tényleg nem sokan tudják, hogy a világon vagyok. Van egy jól kialakult életem, futom a kötelező köröket, társas hobbim nincs (és nem is akarok magamra erőltetni semmi olyasmit, ami nem érdekel), a neten sem "mutogatom" magam. DE! más nő ugyanígy csinálva is sikerrel jár, mert elég jól néz ki. Sokkal meghatározóbb a 10/1-esség, mint a begubózás.
2020. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!