Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők, nektek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, nektek azért nincs párotok mert nem kelletek azoknak a férfiaknak akik nektek kellenének?

Figyelt kérdés
Állítolag egy nő soha nem akar egyedülálló lenni, csak akkor az ha az ő ideáljainak nem kell, esetleg átverték, megcsalták, kihasználták.

2020. dec. 31. 16:35
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
#38 Tudom, ezért is írtam azt hogy sok nő, és nem mindegyik.
2021. jan. 1. 13:23
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj, én egy nő vagyok, nem tudom, hogy a másik X milliárd hogy gondolkodik. Nekem volt már több előnytelen külsejű pasim, de soha nem azért, mert összejöttem vele, hogy legyen valaki. Minddel olyan helyzetben találkoztam, hogy "kénytelen" voltam megismerni, mert össze voltunk zárva (pl.munka). Ezért akarattalanul megismertem a személyiségét, és amikor érzelmileg közel kerültem hozzá, már "megszépült", tehát nem volt ott az akadály, hogy nem jövök össze vele, mert nem tudom elképzelni, hogy hozzám érjen. Ha viszont nem lenne ilyen "kényszer", pl.társkeresőznék(sose tettem), akkor eleve nem ismerném meg a külsőleg engem taszító férfiakat, mert ott ugye az lenne a cél, hogy a párom legyen, de arra nem felel meg, hisz nem tetszik, tehát nem is randizom vele. Érted a különbséget?
2021. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
#42 Igen értem, de abban szerintem mindketten egyetértünk hogy a nőknek nem számít annyira a külső mint a férfiaknak.
2021. jan. 1. 15:01
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a "nőknek" számít-e, mert nem ismerem mindet, de nekem igen és sok nőismerősömnek is.
2021. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
#44 Nem fogalmaztam elég egyértelműen. Azt akartam mondani hogy (szerintem) a férfiaknak jobban számít a külső mint a nőknek az esetek többségében. Persze a nőknek is számít.
2021. jan. 1. 15:40
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Valahol számít a külső, mert olyan, aki totál nem az esetem 10 évig is lehet velem összezárva, akkor sem látnám szebbnek. De egyezzünk meg abban, hogy van egy határ, amin segít a jó belső és van egy szint, amin nem.
2021. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
34-es vagyok, nyilvánvaló,hogy X idő után majd szeretnék párkapcsolatot mivel az ember társas lény de az a jövő,én meg most itt vagyok éppen és jelenleg nem szeretnék párkapcsolatot 😃
2021. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is szàmít a külső a nőknek is :)
2021. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy számít a külső. Neked a szép külsőre áll fel, kapaszkodj meg: nekem a szép külsőre nedvesedik.


Ez, hogy a pasiknak jobban számít a külső csak ilyen ideges szexista duma, hogy kordában tartsák a nőket, hogy az önbizalmuk le legyen nyomva.


"Egy félcentiszer háromcentis szőrcsík megmaradt a lábadon, milyen nő vagy te."

2021. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
#49 Hát nem tudom sokan mondják meg hát látom is hogy a nők inkább arra nedvesednek hogy az adott férfi hogyan bánik vele, milyen érzéseket vált ki belőle, és nem kifejezetten a külsőre. Sok helyen olvasni, hallani nőktől olyan mondtatokat hogy "engem csak a párom látványa tud felizgatni" stb, de egyébként a külső önmagában hidegen hagyja őket. Persze már láttam olyan nőket is akiket majdnem, vagy annyira lázba hoz a külső mint a férfiakat, de ezek a nők tapasztalatom szerint kisebbségben vannak.
2021. jan. 1. 17:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!