Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők, nektek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, nektek azért nincs párotok mert nem kelletek azoknak a férfiaknak akik nektek kellenének?

Figyelt kérdés
Állítolag egy nő soha nem akar egyedülálló lenni, csak akkor az ha az ő ideáljainak nem kell, esetleg átverték, megcsalták, kihasználták.

2020. dec. 31. 16:35
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
92%

Nem. 6 év párkapcsolat után pokolian élvezem az egyedüllétet férfiak nélkül. Nem csaltak meg, nem használtak ki, nem vertek át.

Pár hónap múlva valószínűleg megpróbálok ismerkedni... de egyelőre nagyon élvezem az egyedüllétet, a szabadságot (nem, szexkapcsolatom sincs).

2020. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

20 (meg sem számolom, hogy melyiket írtam, de azokat, amik komolyabbak a "minden nő talál pasit" típusú leegyszerűsítésnél, és szerintem nem csak ebben a topicban :))


Hidd el, nekem van olyan nőismerősöm, aki gyönyörű férfi szemmel (ő is nagyon vékony amúgy), és ugyanúgy nem talál senkit. Mert gyakorlatilag egy dologra figyel életében, hogy láthatatlan legyen. Ez mondhatni a szuperképessége.


Nem, aki erre gyúr, az szép nőként sem talál kapcsolatot.


10/1-es nőt meg egész életemben talán 1-et ismertem, de nem fogom megadni azt az elégtételt, hogy itt győzködlek, mert szerintem neked kb ez a fontos

2020. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért nincs, mert regényszereplők nem léteznek. :D


Ha egy Jane Austen regényben lennék, de akár csak egy romantikus filmben, akkor lenne párom. Nekem a mai világ gyors, idegen, rideg.

2020. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
A munkahelyemen találkozok csak pasikkal, és a következő a felhozatal: 3 nős pasi, akiknek kellenék, de válni egy sem fog, 1 elvált, akinek szintén kellenék, de csak ágybetétnek, 1 egyedülálló, aki 10 évvel fiatalabb, és semmi vonzót nem látok benne. Mondjuk itt az a hangsúlyosabb, hogy számomra gáz a pasi, nem az, hogy 10 évvel fiatalabb.
2020. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%

7 évig volt, egy hónapja vagyok szingli. Azért vagyok az, mert még nem zártam le magamban a kapcsolatot.

Az átverés, megcsalás, kihasználás rész a felsorolásodból sajnos igaz.

2020. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
96%

24: ki lehet ám lépni a komfortzónából, és máshol ismerkedni.


Mikor egyedül maradtam, akkor az exbarátnőm vitte a cuccait, és a közös barátokat (ez kb a baráti társaságom 99%-a volt).


Nem nyafogtam, hogy a melóhelyen csak férfiak vannak, az egyetlen nő meg éppen terhes, hanem kimozdultam a megszokottból, a férfias hobbikból, a szokásos 3 haverommal sörözésből, és elkezdtem olyan helyekre járni, ahol legalább potenciális esélye van, hogy nőkkel talákozzam (nem feltétlen rögtön randizni, csak dumálni, ismerkedni, de ha bekerülsz egy új körbe, akkor előbb utóbb valamelyik csaj hozz a barátnőjét, a húgát, az ismerős lányt - esetedben ugye pasit -, és máris tudsz ismerkedni)

2020. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Jelenleg bejárós vagyok, egy kisvársoban lakok, ami már kezd elfalusiasodni, hajnalban indulok és estére esek haza. Majd ha lesz annyi pénzem, hogy beköltözzek, akkor gondolom több pasival fogok találkozni. Na mondjuk ettől nem fogok tudni pl. hatékonyabban ismerkedni, meg nem leszek fiatalabb sem, vagy valami, de most ezt böfögtem ide válaszul.
2020. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ismerek több nőt is, aki már nem akar összeköltözni senkivel, mert "rigolyás" hozzá. Általában jó az egzisztenciájuk, sokszor vezetők valahol és 45-ön felül vannak, lehet, hogy már kiskamasz vagy felnőtt gyerekeik vannak vagy kutya, macska vagy az se. De nem akarnak másra mosni, főzni, ragaszkodnak a saját bioritmusukhoz, a saját diétájukhoz, szokásaikhoz és a vagyonukhoz is, szóval semmiben nem szeretnének már közelebbről osztozkodni meg alkalmazkodni. Szívesen veszik persze, ha épp valaki elkíséri őket futni, színházba és megnevetteti, de ennyi.
2020. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem pontosan azért nincs. De a kifejtésedben ellentmondás van. "Egy nő soha nem akar egyedülálló lenni..." De, ha nem kell annak az egynek, akkor pont egyedülálló akar lenni, különben összejönne a másik X pasival, akinek meg kellene. Azért ez nem soha, hanem nagyrészt mindig így van. Nálam legalábbis.
2021. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
#29 Pont hogy nincs ellentmondás a kifejtésemben. ;) Nem akar egyedülálló lenni mert mindig van egy férfi akinek bármikor odaadná magát, de mivel őt nem kapja meg ezért erősen korlátozza a lehetőségeit és emiatt egyedülálló lesz. A nőknek mindig az a férfi kell aki "jobb tőle", de mivel jobb ezért ő persze magasról tojik a fejére. Azok akik pedig lehoznák neki a csiillagokat az égről nem kellenek neki, pont ezért. Ha egyedülálló akarna lenni akkor egy pasi se kellene neki.
2021. jan. 1. 08:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!