Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők, nektek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, nektek azért nincs párotok mert nem kelletek azoknak a férfiaknak akik nektek kellenének?

Figyelt kérdés
Állítolag egy nő soha nem akar egyedülálló lenni, csak akkor az ha az ő ideáljainak nem kell, esetleg átverték, megcsalták, kihasználták.

2020. dec. 31. 16:35
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Végül is, ha te "hallod" meg "olvasod", akkor nyilván neked lesz igazad, mint nőknek és a saját tapasztalataiknak, ez egy ilyen világ. Ha egy nő leírja a saját tapasztalatát, nem lesz igaza, mert a férfi máshogy "hallotta" meg "olvasta".


Példa arra, amit mondtam. Letoljuk a nők torkán, hogy tetszik neki az, ami nem, aztán csodálkozunk, miért nem élvezi a szexet.


Imádnám, ha a vagina bejáratánál lenne egy kis kapu, ami nem nyílik ki, ha nem tetszik, amit látunk. Fel kéne kötni a gatyát rendesen, de olyan jóképű férfiak lennének egyhamar, hogy nem igaz.

2021. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 Ollókezű Edward ***** válasza:
77%
Kérdező: Én nem foglalkozok olyan pasikkal, akik nem tetszenek. Eddig sem foglalkoztam ilyenekkel, ezután sem fogok. Ez nem azt jelenti, hogy csak és kizárólag mainstream jóképű Fabiok-kal állok le, de a vonzalom meg kell, hogy legyen, különben jöhetne még Bartos möster is, úgy bizony, dá.
2021. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva sok férfi felé lehet szimpátia, aztán jön erre a közös az értékrend, a kultúrkör, a hobbi vagy az egyéb kapcsolódási pontok és jó tapasztalatok és lesz az ember a kémián túl (ami nekem nem elég) egyre szerelmesebb, hogy jé, ez is stimmel, meg jé, az is... vagyis a rózsaszín köd. (Aztán persze jön a na jó, ez viszont nem annyira :) de addigra lehet, hogy már mindegy, mert az ember ragaszkodik és el tudja viselni addig, amíg a mérleg nyelve pozitív.) Hogy most ez a kezdeti szimpátia mire fel... fogalmam sincs, én a 40 évem alatt külsőre elég sokféle férfit találtam már vonzónak. Tiniként inkább a sármos, akár nőies, szenvelgő művészlelkek vonzottak, most inkább a férfiasabb, egészséges, talpraesett egyedek.


És igen, ha az ember, legyen nő :), épp olyan szakaszban van, akkor meg nem akar senkit, csak önmagát megtalálni, ilyen is lehet. Sőt olyan is, hogy már nem akar senkit, mert azt hiszi neki ez nem való, és mégis jön olyan valaki, aki miatt meggondolja magát.


Népi megfigyelésem szerint meg a tipikus nő elsősorban lelkizést és biztonságot keres, a tipikus férfi pedig szexet és kényelmet (persze sarkítva és tisztelet a kivételeknek, illetve persze mindenki keresi ezt mindet - csak sokszor a fontossági sorrend nem stimmel - és önmagunkat is keressük a másikban).

2021. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
72%
És akkor meg is oldottuk a feladványt, a nő nem akar szex és kényelem lenni a faszinak. Kiábrándító.
2021. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
27%
54: nana! egy csomó nő mondja ezt, aztán a végén mégis összejön a szívdöglesztő, de "az asszonynak a konyhában a helye" típusú pasassal, mert hirtelen mindent felülír az, hogy bizsereg odalent
2021. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
86%
Nem írtam, hogy a nők nem akarnak szexet, csak hogy általában előbb lelkizni akarnak. Később is tipikus, hogy azért megy tönkre egy kapcsolat, mert a férfi nem akar beszélgetni, mert haragszik, hogy a nő nem akar szexelni, a nő meg haragszik, hogy a férfi nem fejez ki érzelmeket és ezért nem akar szexelni - aztán vádaskodnak, hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb.
2021. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
53%

én most nem akarok párkapcsolatot, legfeljebb barátságot extrákkal. volt egy fura exem, most egy ideig nem akarok ezzel foglalkozni, meg lehet éretlen is vagyok arra, hogy párkapcsolatom legyen, egyszerűen a monogámia egy furcsa dolog számomra.


21/L/L

2021. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg ez a helyzet. Akiknek meg kellenék, azok messze nem az én szintem. De nem is keresek mindenáron párkapcsolatot.
2021. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak csúnya és válogatós emberek, akik nem tudnak vagy akarnak átlagos partnert maguknak. A csúnyaság frusztrációt igy tetézik egy magasabb rendűséggel és emiatt csak a nagyon extra személyiség érdekli őket.
2021. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!