Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló nők, nektek azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, nektek azért nincs párotok mert nem kelletek azoknak a férfiaknak akik nektek kellenének?

Figyelt kérdés
Állítolag egy nő soha nem akar egyedülálló lenni, csak akkor az ha az ő ideáljainak nem kell, esetleg átverték, megcsalták, kihasználták.

2020. dec. 31. 16:35
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

#30

Mondjuk ne haragudj, de ezzel nem értek egyet. Mi az, hogy az kellene, aki "jobb" tőlünk?

Én egy önálló nő vagyok, huszonéves. Eltartom magam évek óta, dolgozom. Vannak hobbijaim, nem unalmasan élem az életem. Járok edzeni, odafigyelek a külsőmre. Főzök - mosok-takarítok.

Persze tökéletes nem vagyok, ezt nem állítom.

És íme az exem: korai 30as, önmagát eltartani képtelen, mamahoteles, szerencsejáték függő, tartozásai vannak és nem is kevés. Nincsenek barátai, hobbija sem nagyon. Lusta. Főzni - mosni-takarítani nem tud, nem is akar. Utálja az életét, csak az önsajnálathoz ért.

Na, akkor hogy is van ez? Bárki is úgy gondolja, hogy ő "jobb", mint én? Mert szerintem nem. Persze, amikor összejöttünk, meg évekig együtt voltunk, akkor nem volt ilyen, a végére vált ilyenné. De attól, hogy szakítottunk, nem tudom egyik pillanatról a másikra nem szeretni őt, már csak a múltunk miatt sem.

Bár igaz lenne amit mondasz, és egy tőlem "jobbra" vagynék.

Viszont a szívnek nem tudsz parancsolni, nem tudatosan választ.

Vagy azt állítod, minden kapcsolatban a férfi a "jobb", a szinglik meg azért szinglik mert nem találnak maguknál jobbat? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan... :D

2021. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
#31 Akkor gondolom olyan férfira vágysz aki a te szemedben jobb mint az összes többi. Nem tudom jelen van e olyan férfi az életedben aki megfelel a "csak ő kell, de én nem kellek neki" kategóriának, de ha igen megkérdezhetém hogy miért pont ő kell, és más nem?
2021. jan. 1. 10:51
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen jelen az életemben, mivel még az exemmel töltött éveket gyászolom.
2021. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem.

Azért vagyok szingli mert én most így érzem jól magam,nem is vágyom pasira jelenleg.

2021. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

#34 "nem is vágyom pasira jelenleg."

Nem fog sokáig tartani.

2021. jan. 1. 12:10
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

Ok., tehát a nők arra a pasira vágynak, aki bejön nekik, nem arra, aki nem. Ha megkaphatják, akkor vele akarnak lenni, nem egyedül. Ha viszont az egyedülállóság és egy nekik nem tetsző pasi között kell választani, akkor inkább egyedül vannak. Óriási felfedezést tettél!👏

#29

2021. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
#36 Sok olyan nő van akinek 10-ből 1 férfi tetszik, és őt is a hypergámia alapján válasszák, és nem személyiség alapján.
2021. jan. 1. 12:49
 38/59 anonim ***** válasza:
100%
A nők is sokfélék. Ugyanúgy, mint a férfiak. Nem egy homogén halmaz.
2021. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. És? Nálam például ez a szám 10-nél jóval nagyobb. Ízlésről nincs mit vitatkozni. Majd ha megvakulok, nagyobb lesz a merítés, addig ez van. Nem fogok összeállni senkivel, ha nem tetszik, mert az nekem NEM JÓ.(Olyan pasi meg végképp nem kéne, akinek ez megfelel, hogy vele vagyok úgy, hogy undorodom tőle.) Az még természetes, hogy nem személyiség alapján választunk, hiszen először a külső látszik. Ha nem tetszik külsőleg, mi a motiváció, hogy megismerjem a személyiségét?
2021. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

#39 Nekünk férfiaknak sorsdöntő a nők külseje, de nálatok nőknél nem úgy van hogy ti messze nem vagytok annyira vizuális tipusok mint a férfiak? Egy férfi elég ha külsőleg megüt egy minimális szintet és onnantól már csak a személyiség számit, és hogy hogyan bánik a nővel illetve hogy a nő hogy érzi magát a flefival.

Tudom hogy a nőknek is számít a férfiak külseje, de a férfi nem eleve nem a szépségéről híres. Annyira meg végképp nem hogy 20-ból 1 férfi tetszen. Tudom hogy nem minden nő egyforma de a legtöbb csaj nem úgy gondolkodik mint te.


Nyugodtan javíts ki ha tévedek.

2021. jan. 1. 13:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!