Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel.

Ö 10 év idösebb nálam...

Egy szegenyebb orszagbol szarmazik,10 éve el itt.

Van egy 17 éves fia akit folyamatosan támogat anyagilag .

Egy kisebb lakast berel ( még nem voltam nála) autója is van ( nem tudom milyen )


Tehát a lényeg: az ismerkedes úgy kezdödött hogy Facebookon megismertük egymást, beszélgetünk majd nálam találkoztunk mert can egy 3 éves kisfiam akivel nem igazan tudok elmenni sehova (hiperaktív)

Ezért egyik este mikor a kicsi elaludt atjött. Hozott egy üveg bort és egy csokit.


Második randi ismét nálam, 2 üveg bor. ( itt aludt ,szex is volt )


Harmadik randi 2 üveg bor.


En is mindig veszek dolgokat amiket szeret. Happy Day üditö ,egy uveg bor ,nyilván etellel is megkinalom.

Abszolút nem sajnálom senkitöl, barkinek segítek ha kell,nem vagyok zsugori csak úgy érzem, amit ö nyujt egyenlőre az nagyon kevés.

Azaltal hogy eddig csak hezköznap ( dolgozik) estenkent találkoztunk es mindig nálam, itthon a lakasban ugymond rengeteget sporol rajtam. Sw mozi ,se etterem se semmi ....

Most megbeszéltük hogy együtt toltjuk a karácsonyt, nyilván fözök ,fat vettem stb.

Nekem ez az egész 500 euromba került + az ajandekok a gyereknek .( külföldön élünk)


Nem hiszem hogy csoro mert markas dolgai vannak, ami nyilván nem jelent semmit de az egész megjelenese nem azt sugarozza hogy egy senkihazi csoro gyerek lenne .


42 éves, 10 éve el Ausztriaban es jó munkahelye van .

Sajnos nem tudom magyarul Technische Bauingenieur, Konstrukteur. Tehát ül egy irodaban es különfele dolgokat ( most éppen gepeket motorokat) szerkeszt.


Úgy érzem hogy komolyan gondolja..

De akkor rajtam akar sporolni?

Vagy manapsag ez normális?


2 üveg bor 30 Euro.

Kicsit többet erdemlek azt hiszem ...

Egy csokor virag, ekszerek ?

Inkabb ekszerekre vagyom.. .egy aranygyürü Kb 200 Euro..abba azert csak nem halna bele.


A fizeteset 2000-2500 Euro nettora saccolom

Nem vagyok aranyaso de jol esik ha egy férfi udvarol / kimutatja hogy fontos vagyok a számára.

Mi a " normális " ? Mennyit illik költeni egy nöre ?



2022. dec. 23. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom. Ha vendégségbe jön, szerintem elég az, amit eddig hoz. Az ünnepi ételekbe azért beszállhatna, ha nálad töltitek. Együtt kellett volna vásárolni, és a költségeket megfelezni. Ezt elrontottad. Majd meglátod, hogy hoz-e valamit a két üveg boron kívűl, mert azért illene. Pénzben kifizetni a felét fura lenne. De éreznie kell, hogy ez nincs rendben, valahogyan csak kárpótól, ha nem szarrágó élősködő.
2022. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/145 A kérdező kommentje:

Na akkor megiscsak jol értem es erzem. Es itt most tényleg nem a penzröl van szó, de én is abból élek. Havi 1800 Eurobol de nekem ebböl a gyermekemet is el kell tartanom. Neki meg egy szuper munkaja van, ebben a honapbsn dupla fizetessel

Holnap este jön ,25.en sokat kell föznöm de mondjuk délután tényleg csinalhatnank valamit.


Es amúgy is nagyon kevesnek talalom amit eddig tett ( konkrétan semmit)


Par üveg bor ? Na neeee

Brutalisan hangzik de ha kiszamolom eddig elköltött maximum 50 eurot borra, akinek a felet megitta.

Ha egyszer elmegy egy prostihoz 200 Euro es vacsorat sem kap .


Sajnos volt mar tapasztalatom hasonlóval úgyhogy ha Holnap is ezt folytatja akkor nem sokaig leszünk együtt


Lehet ö nem is gondol az anyagi dolgokra, de mivel nem buta, ereznie kell hogy ez nem oke

2022. dec. 23. 10:03
 13/145 A kérdező kommentje:
* aminek a felet....
2022. dec. 23. 10:08
 14/145 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyszer elmegy egy prostihoz 200 Euro es vacsorat sem kap .


Már megbocsáss, de a gyerekfelügyelet hiányára hivatkozva Te csináltál magadból ingyen prostit...Eleve első randin felvinni a lakásodra, nekem már ez is fura, ha annyira randizni akarsz, akkor keress gyerekfelügyelőt! Egyébként ha eleve azzal indítottál most már sokadjára, hogy magadhoz hívod, mert nem tudod megoldani a gyereket, akkor miből gondolod, hogy smucigságból nem visz étterembe, moziba? Ha meg előállt volna ezzel, akkor meg azt mondanád, hogy sz..ba se veszi, hogy neked nincs hova tenned a gyerekedet addig? Megvártad egyáltalán, hogy ő hívjon el valahova, mondjuk ne esti programra rögtön, hanem délután cukrászdába, parkba sétálni (vagyis olyan helyekre, ahova viheted a gyereket is), vagy rögtön lakásra hívtad?

Vagy mi lenne az elvárásod, ajánlja fel, hogy ma ő meg hozzád, de rendel oda kaját? Ha közösen karácsonyoztok, akkor simán feldobhattad volna közös programnak a bevásárlást is!

Ezeket sorozatban Te rontottad el, mondhatni: te kényeztetted el (ok, kimondom: csináltál magadból ingyen prostit extrákkal, mert tul. képpen a kapcsolatotok annyi, hogy megy, szórakozik, hazamegy) és mosolyszünet nélkül - főleg, hogy benned ennyire gyűlik a frusztrálság - nehéz lesz kivezetni belőle! Ha meg előadod ezeket a számításokat, hallod, szerintem nem lesz több gondod rá! Ékszert várni csak úgy, bakker, túl sok amerikai gazdagokról szóló filmet néztél,ott fordul csak elő, hogy egy sima randira, vagy egy alig ismert szeretőnek valaki ékszerrel kedveskedik.

2022. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 anonim ***** válasza:
96%

Írtad, hogy feltette a kérdést, vásároljon-e. Tehát ő is érzi, hogy bele kell adnia - miért nem mondod neki, hogy x euróba kerül, adja bele a felét? Elharítottad, hogy fizessen vagy vásároljon, közben eszed a kefét, hogy nem fizet.

Jól értem, hogy három-négy randin vagytok túl?

2022. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/145 A kérdező kommentje:

Igen ,például rendelhetne kaját.

Azt hogy közösen karácsonyozunk azt tegnap döntöttük el ,de akkor már bevasaroltam.


Maradjunk annyiban ,hogy nekem az épp kenyelmesebb volt hogy az elsö talalkozas itthon legyen.

De nem gondoltam hogy ennyire semmibe vesz ,mert egész végig úgy éreztem es meg mindig azt érzem hogy komolyan gondolja.


Túl keveset, jobban mondva semmit nem fektet ebbe a kapcsolatba.

Ahogy emlitettem, ha holnap is beallit üres kézzel-teli p..ccsel akkor veget vetek ennek karacsony után.

Nem hagyom hogy rajtam elösködjön

2022. dec. 23. 10:36
 17/145 A kérdező kommentje:

Igen . Tegnap volt a 3.randi Amin megbeszéltük hogy együtt karácsonyozunk.

Igazából meg nem igazan volt lehetőség programozni. 1 hete kezdtünk el talalkozni, egész heten este 6ig dolgozott.

A sötetben ,hidegben ,hetköznap ,gyerekkel ...... hat nem is tudom... nincs sok lehetőség


Nincs is ezzel gond hogy még nem voltak programok, inkább az ajandekokat, kisebb figyelmessegeket hianyolom.

( virag , ekszer ,ruha, parfüm )

2022. dec. 23. 10:39
 18/145 anonim ***** válasza:
95%

Három randi után már kétszer megkefélt, most meg aranygyűrűt vársz tőle :O

Anyám gyere le

2022. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/145 anonim ***** válasza:
94%
Ja hogy 3 randitok volt eddig...? És odamegy hozzád meg a gyerekedhez közösen karácsonyozni? Ne haragudj, de ne legyél ennyire elkeseredett... írom ezt ex-single anyaként, hosszú-hosszú évekig voltam egyedül a fiammal. De ezt azért nem.
2022. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/145 A kérdező kommentje:
Es ezzel mi a gond ???
2022. dec. 23. 10:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!