Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel.

Ö 10 év idösebb nálam...

Egy szegenyebb orszagbol szarmazik,10 éve el itt.

Van egy 17 éves fia akit folyamatosan támogat anyagilag .

Egy kisebb lakast berel ( még nem voltam nála) autója is van ( nem tudom milyen )


Tehát a lényeg: az ismerkedes úgy kezdödött hogy Facebookon megismertük egymást, beszélgetünk majd nálam találkoztunk mert can egy 3 éves kisfiam akivel nem igazan tudok elmenni sehova (hiperaktív)

Ezért egyik este mikor a kicsi elaludt atjött. Hozott egy üveg bort és egy csokit.


Második randi ismét nálam, 2 üveg bor. ( itt aludt ,szex is volt )


Harmadik randi 2 üveg bor.


En is mindig veszek dolgokat amiket szeret. Happy Day üditö ,egy uveg bor ,nyilván etellel is megkinalom.

Abszolút nem sajnálom senkitöl, barkinek segítek ha kell,nem vagyok zsugori csak úgy érzem, amit ö nyujt egyenlőre az nagyon kevés.

Azaltal hogy eddig csak hezköznap ( dolgozik) estenkent találkoztunk es mindig nálam, itthon a lakasban ugymond rengeteget sporol rajtam. Sw mozi ,se etterem se semmi ....

Most megbeszéltük hogy együtt toltjuk a karácsonyt, nyilván fözök ,fat vettem stb.

Nekem ez az egész 500 euromba került + az ajandekok a gyereknek .( külföldön élünk)


Nem hiszem hogy csoro mert markas dolgai vannak, ami nyilván nem jelent semmit de az egész megjelenese nem azt sugarozza hogy egy senkihazi csoro gyerek lenne .


42 éves, 10 éve el Ausztriaban es jó munkahelye van .

Sajnos nem tudom magyarul Technische Bauingenieur, Konstrukteur. Tehát ül egy irodaban es különfele dolgokat ( most éppen gepeket motorokat) szerkeszt.


Úgy érzem hogy komolyan gondolja..

De akkor rajtam akar sporolni?

Vagy manapsag ez normális?


2 üveg bor 30 Euro.

Kicsit többet erdemlek azt hiszem ...

Egy csokor virag, ekszerek ?

Inkabb ekszerekre vagyom.. .egy aranygyürü Kb 200 Euro..abba azert csak nem halna bele.


A fizeteset 2000-2500 Euro nettora saccolom

Nem vagyok aranyaso de jol esik ha egy férfi udvarol / kimutatja hogy fontos vagyok a számára.

Mi a " normális " ? Mennyit illik költeni egy nöre ?



2022. dec. 23. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 anonim ***** válasza:
100%
A kisgyerek egy vadidegennel szeretne szerinted karácsonyozni, akit lehet már 25-én kivágsz?
2022. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/145 A kérdező kommentje:
Mar 2x talalkozott vele es tök jol elvoltak
2022. dec. 23. 10:50
 23/145 A kérdező kommentje:
Az mondjuk tényleg lehet hogy 5.randi nem lesz belöle
2022. dec. 23. 10:51
 24/145 anonim ***** válasza:
100%
Ok, te életed, te gyereked, te hapsid. Biztos tudod, mit csinálsz.
2022. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/145 anonim ***** válasza:
93%

Egy 3 éves gyerekkel azert nem kell bezárkozni. Bármilyen kinti program neki is jó. Nem azt mondom hogy menjetek jatszótérre, de állatkertbe, egy parkba, vagy akár a természetbe simán el lehet menni. Mi a 2 évest nem egyszer vittük mar könnyebb túrákra is.


Nagyon nem jó hogy teljesen kiszolgálod, eteted-itatod, szexelsz vele. Miért is akarna mást? Csak félő hogy így nem is vesz komolyan. Valahogy kezd el programok felé terelni, pl ha leesik a hó menjetek szánkózni. Egy gyerek nem lehet akadály, ő hozzád tartozik, el kell fogadnia.

2022. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/145 A kérdező kommentje:

Elsö randi vasarnap este volt.

Kedden ,majd tegnap este .

Tehát hetköznap.

6ig dolgozik, 7re ert ide .

Olyankor már fürdetek, éves, alvas... úgyhogy nem igazan volt lehetösegünk kiruccani, es éppen ezért erdwkel hogyan viselkedik az elkovetkezö napokban. Annak fügvenyeben fognak törtenni a dolgok....

Egy apro utalast tettem ,mert épp passzolt a beszelgetesbe.

2022. dec. 23. 11:01
 27/145 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus. Azonnal a gyerek nyakára hozni Karácsonykor, na ez nálam is kiverte a biztosítekot 😵

Pont ugyanígy voltam a második férjemmel, 3 héttel Karácsony előtt ismertem meg négy éve. Szó nem volt arról hogy együtt Karácsonyozzunk, sőt eleve majd fél év után ismerhette meg a fiam. Igaz nálunk fizikai akadálya is volt hogy ne karácsonyozzunk együtt, mert mi a gyerekkel az ünnepekre hazautaztunk Mo-ra a családomhoz, de akkor sem hívtam volna meg ha itt lettünk volna.

Szóval a mérleged: 1 hét ismeretség, 3 randi, a gyerek is már ismeri és már gyűrűt is vársz a közös karácsonyozáshoz. Remélem csak trollkodsz.

2022. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 A kérdező kommentje:
Nem,nem trollkodok azért mert valaki másképp el ,nem biztos hogy az negativ.
2022. dec. 23. 11:10
 29/145 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az anyagiakról szólt, térjünk is vissza rá. Két-harom randi utan felajánlotta, hogy beszáll, ez teljesen normális. Te elharítod, de elvárod, hogy beszalljon. Ez nem normális.

Nagy ajándékot, aranygyűrűt annak veszünk, akihez szorosan kötődünk, de harom randi utan ez még ki sem alakulhatott benne. Benned sem igazán!

Légy vele őszinte, beszélj az anyagiakról is, amire ő is nyitott, hiszen felajánlotta... Ne hergeld magad, légy nyitott a kapcsolatra, azzal, hogy itt szidod, nem mész semmire. Ha őszintén beszélsz vele, azzal mindenképpen.

2022. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 anonim ***** válasza:
93%
Alig egy hete ismered személyesen, és már többedjére járt a lakásodon inni-enni-d.ugni, és az a legnagyobb bajod, hogy nem kényeztet parfümökkel, meg drágább ajándékokkal, hanem csak bort visz, amit megisztok? :D :D :D Ha nem akarod magadat olcsó k...vának tartani, akkor ne viselkedj úgy!
2022. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!