Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/199 A kérdező kommentje:
Az Ecstasyt már terápiás célokra is használják, amfetamin meg gyógyszerekben is van, amit többek között ADHD-ra és hasonlókra írnak fel. Ha minden nap nyomnám mocskos káros lenne, de így nem lesz semmi látható jele, és ez tény.
2023. okt. 1. 21:41
 42/199 anonim ***** válasza:
79%
Mivel én arra is ráparázok, ha egy multivitaminban 100% napi ajánlott bevitel felett vannak vitaminok, baromira nem illenénk össze. Teljesen más világ vagyunk.
2023. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/199 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2023. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/199 anonim ***** válasza:
72%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Érdemes ezt is elolvasni:


[link]

2023. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/199 anonim ***** válasza:
37%

"Ráadásul nem lesz elég, jön az LSD, amiről nem biztos hogy le tudsz jönni, átkattan, kokain, majd heroin."


Rég olvastam olyan mondatot, amiből ekkora ostobaság visít, mint ebből...

2023. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/199 anonim ***** válasza:
33%

#41! Tudományos forrást kértem arra vonatkozóan, hogy a te vagy más emberek droghasználata nem káros, viszont hasznos. Amiről #33 írt. Nem arról, hogy a gyógyszeripar mit használ vagy nem használ. Orvosi és nyelvtani értelemben a gyógyszerek is eleve drogok. Bizonyos nyelvekben nincs is rá külön szó.

Kígyómérget is használnak gyógykészítményekhez, mégse állítaná azt egy tudományos forrás se, hogy hasznos, ha megmar egy kígyó. Szóval ne keverjük a szezont a fazonnal. Ez megint tipikus drogos mellébeszélés.

2023. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/199 A kérdező kommentje:
Na igen! Ebbe a 10-es listába, nincs benne egyik drog se amit használok, de az alkohol ott van a második helyen, amit nyugodtan szürcsölnek miközben azt fröcsögik, hogy én vagyok a gáz, és undorító hogy 3-4 havonta szívok pár csíkot és beveszek pár tablettát. :D
2023. okt. 1. 21:59
 48/199 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ezzel semmi gond nincs, régen az volt a norma hogy apa haza ment melóból kocsma után és szétverte a családot részegen. Aki ebben nőtt fel annak ez a normális, az azt fogja mondani hogy inkább igyál mert "az nem olyan rossz" . A lófszt nem. Szerintem amíg tudod tartani magad, azt a pár hónapot, vagy csak "különleges alkalmakkor" szoktál, azzal semmi gáz nincs. Amíg nem szedegeted a szőnyegről a morzsákat nem aggodalomra semmi ok. Én sem szeretek inni, ezért szerettem meg anno jobban a cigit. Mondjuk már nem csinláok semmit. Ha tudatos vagy úgy is érezni fogod hogy le kell állnod.
2023. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/199 anonim ***** válasza:
12%

LOL, te védekezel. Egyáltalán miért alkoholista az a te gondolkodásmódod szerint, aki pár havonta becsicsent? Senki nem írta, te hiszed hogy, aki iszik olykor alkoholista lesz.

Na ha ők azok, akkor te miért nem vagy drogfüggő, aki ugyanúgy fog drogozni naponta, mint az alkeszok piálni?

2023. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/199 anonim ***** válasza:
25%

46


LEHET hasznos, de nem feltétlenül. Kártékony is lehet. Nagyon sok múlik azon, hogy ki a használó, hogyan használja, meg persze, hogy pontosan mit.

De olyan kijelenteni hülyeség mindenféle drogra, hogy "egy idő után nem lesz elég", és akkor jön a heroin szúrása, ez nagyfokú tudatlanságra utal. Meg az is, amikor valaki az elhaló agysejtekkel jön már akkor is, amikor nem is tudja, pontosan milyen drogról van szó. Honnan tudja, hogy pontosan mi a biokémiája, és milyen dózisban mit okoz? Vagy ha már "drog", akkor mindenáron halomra öli az AGYSEJTEKET?

Sajnos olyan a legtöbb ember, mintha a szcientológusok által osztogatott prospektusokból lenne csak információja az egész témáról.


Egyébként az sem állja meg a helyét, mint érv, hogy kígyóméregből csinálnak gyógyszert, meg, hogy miket használ a gyógyszeripar.

A pszichedelikumok vagy az MDMA terápiás felhasználási kísérletei nem úgy néznek ki, hogy magát az anyagot használják "valamilyen" gyógyszer alapjául, hanem konkrétan beveszi a páciens, eléri ugyanazt a hatást, mint a rekreációs használó, csak mindezt szakember felügyelete mellett, pszichopterápia részeként teszik.

Ezért is mondom, hogy maga a hatás pszichedelikus szerek esetében LEHET hasznos, még akkor is, ha nem szakember felügyelete alatt történik. De nem törvényszerűen hasznos, sőt, káros is lehet.

2023. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!