Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
 81/109 A kérdező kommentje:
A hajam nekem eredetileg világosbarna, most ennél a képnél élénkebb a színe, de mindenki szerint sokkal jobb vörösen :) problem meg pont azért van, mert valóban... nem mernek közeledni...
2011. jún. 18. 17:23
 82/109 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a vörös hajad gonosz démoni erőket sugároz :O
2011. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 A kérdező kommentje:
lehet! :D
2011. jún. 18. 17:25
 84/109 anonim ***** válasza:
100%

Az azért túlzás, hogy nem kell csinálnia egy lánynak semmit. Feltételezem senki nem menne oda olyanhoz akin van +10-20 kg, rosszul öltözködik, vagy olyan a viselkedése.

Most komolyan akik azt írták, hogy kezdeményezzen a lány ők mit csinálnának? 90%ig biztos vagyok, hogy kiröhögnék, hülyének tartanák, nyomulósnak, könnyű vérűnek és a könnyen jött könnyen ment alapon bármikor eldobnák az első nehézségnél, vagy talán még azt is feltételeznék, hogy csak szórakozik.


Kérdező tök szép lány vagy! Mondjuk nekem kicsit erős a rúzsod.

2011. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
26%

Hát a képedet elnézve totál átlagos vagy, semmi különös. Csak a nőknek ott van a smink, ami egy 4,5/10-es (mint pl. te) csajból csinál egy 7,5/10-est.


Fiúknak erre persze ott a pénz. Csak azt kicsit nehezebb összeszedni, mint venni pár kencét.

2011. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem nem lesz vonzóbb egy férfi sem csak mert meg van tömve.
2011. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
90%
Amit leírtatok azok mind PASSZÍV dolgok, én is csinálok ilyet, edzek, jó ruhákat veszek, vonzó parfümöt, adok magamra a nők még is le**arnak, ennyi, aktívan semmit nem tesznek.Forever alone
2011. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány honnét tudja, hogy egy fiú azért nem kezdeményez, mert nem tetszik neki vagy mert fél?
2011. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben azért nem kezdeményez mert fél, olyan nincs, hogy azért mert nem tetszik neki.
2011. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 A kérdező kommentje:
Sehonnan. De jó, akkor ronda vagyok, megyek, elásom magam. :D
2011. jún. 18. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!