Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
 71/109 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondtak rád, hogy nézel ki? Vagy ha gondolod linkeld ide. Mondjuk nekem az ízlésem kicsit más, mint az ittenieké, szóval mindegy is.
2011. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 A kérdező kommentje:
tessék. [link]
2011. jún. 18. 17:13
 73/109 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a fele azt mondta nem rossz a másik fele meg hogy nem jön be neki a hosszú haj. De a fele se igaz úgy se.


De beteszem ide, úgy is betrollkodtam már ide annyit, hogy megérdemlek némi oltást :D


[link]


Sajnálom, ezen a képen nem aludtam 20 órája, nyúzott vagyok és borostás, de ez van egész alakosból. Valójában nem vagyok csöves :D És nem mosolygok ilyen langyin XD

2011. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen tényleg csak a hajad nem oké.
2011. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 A kérdező kommentje:
Tetszik az arcod nagyon, más hajjal meg öltözködéssel, az esetem lennél :) :D
2011. jún. 18. 17:15
 76/109 anonim ***** válasza:
100%
Én is rögtön arra gondoltam,hogy át kellene öltöztetni és lenyírni a haját. A borostája is lehetne nagyobb egy kicsit.
2011. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy szép lány vagy kérdező így midnenki azt hiszi úgy sem tetszene neked.

Te sem hinnéd el a kedvenc sztárodról, hogy bejönnél neki.

2011. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajszínedet irigylem kérdező :) Mindig is vörös hajat akartam, de nekem nem áll jól. Az én hajam szőke, de ez van, ezzel kell beérni :)
2011. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
100%

Mentségemre legyen mondva, hogy amúgy nem könyv-séróban hordom, csak itt most így jött össze :D Nagyobb borosta? :O Itt eleve borostás vagyok, ha kicsit nagyobb akkor szúr ha arcon fekszem :D


A kérdező tényleg helyes, nem kéne problemnek lennie az ismerkedéssel.

2011. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő dönt hogy ki kell neki akkor miért nem ő választ?

Tegyük fel hogy kinézek egy csajt, leszólítom de visszautasít. Ki tudja mennyi csajnál kell próbálkoznom hogy az egyik szóba álljon velem.

Egyszerűbb lenne ha a csaj jön oda. Aki tudja magáról hogy jó csaj az bármelyik férfit megkaphatja, fordítva már nem igaz.

2011. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!