Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük csak jól értem e: Anyukád gyerekkori barátjával flörtöltél?
2011. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akartam :D Nem tudtam én ki ő :D Nem kamaszlány voltam ekkor, 20 éves :D
2011. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
100%
Ja de nem úgy barátja, hogy pasija, csak haverok.
2011. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hát tényleg para lehetett :O
2011. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem para, égés :D Azt hittem velem egy idős és max 2 évvel idősebb :D Jó nem volt olyan sokkal idősebb nálam, mert anyutól fiatalabb és anya 20 volt amikor születtem, dehát akkoris :D Ő meg csak nézhetett mi a fene van,mert gondolom ő megismert, csakhát én nem :D
2011. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:

Lányok, az az igazság, hogy ők nem látnak belétek. Éppen ezért elővigyázatosak.

Velem volt már, hogy kacsintgattak rám, szemeztek velem és amikor odamentem, elküldtek a pi...ba!

Rengeteg a mocsok csaj manapság, akik azt élvezik, hogy más emberek érzéseivel játszadoznak!Ezek után ne csodálkozzatok semmin! Tudom, hogy nem ti tehettek róla és nem vagytok ilyenek, de szerencsétlen srácoknak honnan kellene ezt tudniuk? Ha többet akartok, többet kellene tennetek érte. Sajnálom, hogy ide jutottunk.

2011. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes. Számtalan hozzászólás érkezett ehhez hasonló kérdésekre.

A legtöbb csaj olyanokat ír, hogy "nem fogok szórakozóhelyen ismerkedni, mert az ott lévő fiúk, csak azt akarják", "engem ne szólítson le senki az utcán, mert ki tudja kivel van dolgom", "de hát én egyértelmű jeleket adtam"

Ha ezek nem jók, akkor mégis mi az? Jöttök itt a híres egyértelmű női jelekkel vagy játszátok az elérhetetlent, aztán meg csodálkoztok, hogy nem kelletek senkinek.

2011. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:

„Jó, hogy így beszélsz embertársaidról... Mindenkinek más az esete... Mellesleg szerintünk tök normálisan tettük fel a kérdést. Nem értjük, hogy miért ilyen stílusban kell választ adni. Mindenesetre nyilván azzal, aki nem tetszik, nem kezdünk el szemezni, nem mosolygunk rá, stb., tehát nem adunk neki jeleket.”


Ja hát akkor fogadd el, hogy nem megy oda hozzád senki, mert nem vagy az esetük. Nem a lóf-szt. Sok csaj azzal szórakozik, hogy mosolyognak stb. aztán meg elküldik az embert a jó k.rva anyjába poánból.



„Valószinűleg nem néztek ki kiemelkedően.Ez nem sértés,de én pl. le sem tudom vakarni a pasikat.Az utcán sem...pedig még szemezni sem szemezek,mert kapcsolatba vagyok.

Vagy csak nincs kisugárzásotok.

Attól még lehet a legtökéletesebb barátnők lennétek,de a "külső megfog a belső megtart"”


Aki k.rvának öltözik és úgy viselkedik azt nyilván megbámulják az utcán és nem azért, mert annyira értékes lennél és kapcsolatot akarnának veled, hanem azért, hogy jól megb.sszanak aztán feléd se nézzenek többet.



„A többi ember nevében nem nyilatkozhatok, de én magam elég önbizalom hiányos vagyok.


Állításod szerint nincs baj a külsőddel, vagyis jól nézel ki.


N amost ha meglátok egy csinos lányt az úton akkor általában 2 dolog fut át az agyamban.


1) Tuti hogy van barátja

2) Mégis mi a fenét akarna tőlem egy ilyen jó csaj.”


Ne is nyilatkozz az én nevemben! Ha én egy ilyen csajt látok meg, nem a fenti két gondolat ugrik be, hanem az, hogy


1, ez mekkora egy felszínes ribanc, akinek csak a külső számít

2, nyilván még hülye is, aki azt hiszi a külsejével akar mindent elérni

3, nekem ilyen hosszútávra biztos nem kéne


Az a baj, hogy néhányan már annyira kiborultak a hülye felszínes, tahó p.csáktól és az átlagos csajoktól akiknek viszont nagyon magasak az elvárásaik, hogy már-már istennőnek tekintenek minden nőnemű lényt, akikhez, egyszerű földi halandóként még csak hozzá szólni sem mernek, mert mi lesz akkor. Ha pedig lealázzák őket, még igazat is adnak nekik, mondván, igen biztos ronda vagyok, ezért nem kellek stb. ahelyett, hogy jól leugatnák őket a k.rva anyjukba, ahogy kéne.

2011. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez volt 1 éven keresztül nézett a csaj szemezett velem tetette hogy zavarban van , nem is nézet ki ribancnak , és végére kiderült hogy csak hülyített és jól bele röhögött a pofámba olyan élvezetel hogy az hihetetlen mert érezte rajtam hogy nem vagyok egy nagy duma gép csajozós gyerek hanem félénkebb srác és ezért jól megszívított
2011. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!