Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
 51/109 anonim ***** válasza:
83%

Igaza van az előttem szólónak ,ez felháborító, hogy ők akarnak valamit és nem tesznek érte semmit és még ők vannak felháborodva, hogy nincs pasijuk, ha nem tesznek érte semmit nem is lesz soha.

Ez olyan mintha el akarnék menni a boltba vásárolni de nem megyek, jöjjön hozzám a bolt, és felháborodok ha nem jön, de boltba menni azt már nem.

2011. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
91%

Én a kérdezőknek adok igazat. Egyenjogúság ide vagy oda, bizonyos szokások nem véletlenül alakultak ki. Nem véletlenül a férfi kéri meg a nő kezét. Ő a domináns. Nekem megalázó lenne kezdeményezni egy férfinél, persze verbálisan. Én is szoktam szemezni, ezek a jelek pedig félreérthetetlenek.

Bár én azért nem panaszkodom, eddig nálam kezdeményeztek. Nem vagyok egy bunkó f*sz, aki kiröhögi azt, akiben van annyi bátorság, hogy odajöjjön. Ezzel a férfiak is maguknak ártanak,mert ameddig lesz kezdeményező férfi, addig ő lesz a nyerő,mert ő viselkedik úgy, ahogy már hosszú ideje a férfiak viselkednek, tehát ez férfias viselkedés.

2011. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a bökkenő csak az hogy viszont a nők nem viselkednek úgy ahogy a nők hosszú ideje viselkednek. Csúnyán kifejezve kinyílt a csipájuk.
2011. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
100%

Már akinek. Mint mondtam én például nem vagyok bunkó, soha nem viselkedem csúnyán azzal, aki nem érdemli meg.

Az pedig, hogy kihez mész oda kezdeményezni a te problémád.

2011. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
100%
Tudod drágám nincs a homlokodon a cédula, hogy "hozzá odamehetsz, jófej". Az általánosítás magától adódik, elég ha csak egy igen jelentős % bunkó, márpedig így van.
2011. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a drágád. Szerintem pedig nincs sok bunkó ember és igenis az esetek nagy százalékában látszik, hogy egy beképzelt p*csa az illető, vagy egy normális nő.

Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy a férfiakra sincs ez ráírva.

Azt meg végképp nem tudom felfogni miért veszi a szívére bárki egy bunkó ember elutasítását. Te jártál jobban és tapasztalatot nyertél. Ha minden mindig jól működne semmi rossz és semmi nehézség nem lenne a világban, és szerintem akkor értelme sem lenne semminek.

2011. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is baj, hogy rengeteg nőhöz kell odamenni hogy egyel össze jöjjön az ember, attól, hogy odamegyek valakihez még nem jövünk össze, kb. 30 kudarc kell mire egy összejön, ahhoz kinek van kedve?
2011. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:
100%

16:53

Neked mi a nehézség?Szelektálni a sok jelentkező közül kényed kedved szerint?Megerőltető lehet.

2011. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert egy kapcsolat két emberen áll, két ember alkotja. Nehéz megtalálni a párunkat, kihívás. Pont ettől szép.

El ne képzeld,hogy kellemesebb dolog, amikor táncolni próbálsz és ismeretlen emberek letaperolnak, vagy trágár dolgokat üvöltenek utánad az utcán.

2011. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem épp így működik a dolog. Azért nem árt, ha a kiszemelted észrevesz, először a tudtára kell adnod, hogy létezel, ha magától nem vett észre, de közben ne nyomulj. Utána pedig az egy dolog, hogy kezdeményezett, de ha nem úgy viselkedsz, vagy nem felelsz meg neki, otthagy mint a pinty.
2011. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!