Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 A kérdező kommentje:
13:02, a stílusod alapján egy egoista p*csa lehetsz. És más kérdés, hogy megnéznek-e az utcán, meg a utánad fütyülnek-e, mert ez a mi esetünkben is megvan, és más kérdés, hogy a 40 év alatti nem munkás vagy hajléktalan/alkoholista egyedek a nézésen kívül tesznek-e mást is...
2011. jún. 18. 13:11
 12/109 anonim ***** válasza:
73%

Egy nőnek az a dolga, hogy szép legyen, "oda hívja" a férfit, mosolyogjon, viszonozza ha tetszik neki is, jól el lehessen vele beszélgetni, ne küldje el bunkó módon ha valamiért nem tetszik vagy van barátja.


Egy férfinak meg az lenne a dolga, hogy kezdeményezzen.

2011. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
100%
Utcán, hacsak nem egy kisvárosban éltek vagy épp a játszótéren ültök vagy hasonlók, nem nagyon szokás ismerkedni. De gondolj bele a helyzetükbe, csinosnak mennyivel egyszerűbb lenni, mint gazdagnak!
2011. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 A kérdező kommentje:
Végre valaki így gondolja! :)
2011. jún. 18. 13:13
 15/109 anonim ***** válasza:
70%

1. Hiszel az egyenjogúságban? Mert ha igen akkor nincs olyan hogy pasik dolga, ha tetszik, oda kell menni.


2. Gondolom tudjátok mennyi és mennyi olyan lány van aki élvezi ha rá figyelnek, akkor is flörtöl ha nem akar semmit se - de közben végig úgy csinál mintha akarna- aztán a pasi érzi magát hülyén hogy át lett verve a csaj meg röhög a markába, és ez van többségben.

Akkor meg ne csodálkozzatok ha az ilyenek miatt a rendes lányokhoz sem mennek oda a pasik

2011. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
100%
Persze nektek sokkal kényelmesebb ha semmit nem kell csinálni :) Ha annyira kéne te is tudnál kezdeményezni, nem venne sokkal több energiát igénybe, mint itt osztani az észt, hogy kinek mi a dolga. Én nem várom el, hogy egy lány jöjjön oda ismerkedni, de nem is fogok fűt fát leszólítgatni az utcán, akiről annyit sem tudok, hogy hogy hívják, avgy mit tudom én, remélem értitek..:)
2011. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
79%

"Egy nőnek az a dolga, hogy szép legyen, "oda hívja" a férfit, mosolyogjon, viszonozza ha tetszik neki is, jól el lehessen vele beszélgetni, ne küldje el bunkó módon ha valamiért nem tetszik vagy van barátja. "


Egy férfi nem beszélgetni akar ha odamegy hozzád. Az a bunkóság ha nem tetszik /pasid van és nam adod az elején a tudtára.(ha nem tetszik mond azt hogy épp a pasidhoz mész, az nem bunkóság)

2011. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
18%

Na ha így felháborodtál,akkor talán rátapintottam a lényegre:) Egyébként én vagyok az egoista pi.csa.

Persze,odajönnek mindenféle kitalált indokkal,hogy leszólítsanak.Nem érzem magam nagyképűnek,tudom ezt más lányokkal is megteszik(csak az igazat írtam)ha hozzátok nem megy oda senki,akkor sem ha még mosolyogtok is,akkor ott már gondok vannak.Tudom,nem tetszik a komment,de ez az én meglátásom.

2011. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszek az egyenjogúságban. 13:16, Én nem szórakozok senkivel, csak azzal ismerkedek akitől akarok is valamit. Pokolba kívánom ezeket a kis fruskákat amiért elveszik tőlem a lehetőséget, nem kezdeményeznek. :(
2011. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 A kérdező kommentje:
Ha mi normálisak vagyunk,akkor ássuk is el magunkat? Most akkor ezek szerint megfordult a világ, és a nőnek a dolga a kezdeményezés, nehogy szegény férfi csalódjon? :D
2011. jún. 18. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!