Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
 61/109 anonim ***** válasza:
100%

"El ne képzeld,hogy kellemesebb dolog, amikor táncolni próbálsz és ismeretlen emberek letaperolnak, vagy trágár dolgokat üvöltenek utánad az utcán."


Örülnék ha ismeretlen nők taperolnának, és trágár dolgokat üvöltenének utánam az utcán :D:D:D:D

2011. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
100%

16:57

Ez itt a baj, hogy én még senkinek nem voltam a kiszemeltje.Senki nem jelez, most találomra menjek oda egy vad idegenhez?Ez eléggé feszélyez.

2011. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért szerintem nem örülnél neki :) Képzelj egy narancssárga sisakos útépítő nőt, aki nőiesen köp egyet, belekortyol egy olyan sörbe, amit akkor sem innál meg, ha fizetnének érte, elmész mellette és utánad üvölt,hogy "de megb*sznám" :D Egy darabig talán poénos lenne, de szerintem egy hét után már idegesítene.
2011. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
100%

"Ez itt a baj, hogy én még senkinek nem voltam a kiszemeltje.Senki nem jelez, most találomra menjek oda egy vad idegenhez?Ez eléggé feszélyez."


Vagy csak nem vetted észre. Vagy ha odamenni nem mersz akkor kezdj el szemezni vele. Ha viszonozza és rád mosolyog, vagy zavarba jön, akkor menj oda nyugodtan.

2011. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ebben van valami :O
2011. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 A kérdező kommentje:
Aha. Szóval az, hogy valaki szerencsétlen a párkapcsolatokban, meg az ismerkedésben, akkor rögtön azt jelenti, hogy az illető ronda? Nyilván ez a probléma... Raknék ki képet, de nem szeretném, ha ismerőseim ezen csámcsognának, hogy ide rakosgatom ki a fotómat. Mert már találtam itt ismerőst...
2011. jún. 18. 17:03
 67/109 anonim ***** válasza:
100%

"Nehéz megtalálni a párunkat, kihívás."


Igen, ez helyes a fiúk szempontjából. A lányok szempontjából ez úgy van, hogy nem csinálnak semmit, és jönnek a fiúk csőstül. Oké, lehet, hogy 10-ből 8 csak megdugni akarja, de ezért nem várhatja el a lány, hogy sajnáljuk.

2011. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:
100%

Na erről beszélek :D


Normálisnak kinéző nőhöz menjetek oda nyugodtan, mert ő nem fog odamenni.

2011. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálunk semmit? :D

Hát, azért cserélnék veled:)

2011. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
100%
Én raktam ki már itt képet, pont nem érdekel. Micsinálnak vele? f@szt photoshoppolnak a számba és feldobják a netre? meleg srácok rázzák rám a kukijukat és az nekem rossz? Ha valakinek a képem kell leszedi FBról vagy wiwről ha itt nincs meg lol.
2011. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!