Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
100%

Ez is tipikus női reakció, többen mondtuk, hogy jóféle vagy, még Miszter 18:11 is csak 4,5-ot adott a 10ből, ami átlagosat jelent, ráadásul smink nélkül, és szerintem azér túlbecsülte a smink hatását (mellesleg a rúzs szerintem is picit túl élénk nem mernék ilyen szájjal csókolózni mivan ha piros lesz nekem is vagy valami :D bár lehet csak azért mondom mert az exem sosem sminkelt és nem vagyok hozzászokva).


Egyébként a férfiakon sokkal jobban látszik, hogy tetszik nekik a lány. Erre az a magyarázat, hogy a férfiak kevésbé bírnak magukkal ha nemiségekről van szó (úgy általában könnyebben izgalomba jönnek, nehezebben uralkodnak rajta stb) ezért látványosabban ficeregnek, oda oda pislantanak imádatuk tárgyának domborulataira satöbbi.

2011. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem már sokan írták nem mernek közeledni.. Be kell valljam ,hogy vannak dolgok(itt a leírtak alapján) amik bár fájnak igazak ránk nőkre. Őszintén szólva ahogy itt végig olvastam mindent ,hát sajnos vam ami még rám is igaz..:\
2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az ami rád is igaz?
2011. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:
100%
nem szépítek sokszor van ,hogy én sem éppen kedvesen mondom ,hogy bocs,de nem ,hanem bunkón.. akámilyen furcsa ez nálam "kedv" függő, ha épp rossz napom van akkor mindegy hogy tetszik vagy sem elutasító vagyok és nem épp kedvesen ,de amúgy ,ha valaki nem tetszik és normálisan közeledik akkor én nem vagyok szemét vele, ha nem nyomul akkor elbeszélgetek vele ,de nem vagyok én sem h*lye tudom jól ,hogy nem ezért jött oda mert nincs barátja.. lehet valakinek ez nem tetszik, de én legalább megmondom ,hogy igenis van ,hogy bunkó vagyok ,és ez nem feltétlen az adott személynek szól, de ahogy valaki írta is nincs a homlokomra írva ,hogy "jó napom van ,jöhetsz":D
2011. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
100%

Nos most hogy megtiszteltelek benneteket és végigolvastam az összes kommentet,hozzászólok.

Ugyan nem kifejezetten a vörös hajú világos bőrű lányok az eseteim de végem van a zöld vagy kék szemektől iszonyatosan szépek.Az arcod is helyes úgyhogy bármikor szívesen beszélgetnék veled.Megjegyzem hogy aki a tükörben látszik mögötted ő is csinos.A szép szemű a 19 vagy a 22 éves?

Ja és a srác aki képet linkelt valóban többet hozhatnál ki magadból megkockáztatom sokkal többet ha hajfazont és ruhakollekciót váltanál.Javaslom tegyél egy próbát.

2011. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 A kérdező kommentje:
a 19 éves vagyok, és köszönöm :)
2011. jún. 18. 20:23
 97/109 anonim ***** válasza:
100%

Én köszönöm szép szemű hogy vetted a bátorságot és dobtál egy képet a csodás pofidról ma már biztosan szépet álmodok.

Mellesleg a barátnődről vagy nővéredről is megtudhatnánk hogy fest?

Így már lenne alapja az itt kibontakozó vitának.

Ha legközelebb kimentek az utcára a két végéről induljatok.Ha dumálni akartok vagy máshoz van kedvetek postafiókom mindig nyitva áll.Hm főleg a szép szeműnek csak ne vesszetek össze rajtam:)

2011. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a nők is be tudnak égni pasi téren. Nekem sikerült is :D Áhh mondjuk én balfácán vagyok. Értek ehhez, de azért tud balul elsülni :D
2011. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
100%
Nyomasd a sztorit
2011. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:
100%
Kinéztem magamnak egy hapsit az utcán, bedobtam a legmegnyerőbb mosolyom, azt hittem oké minden,utána jött anyukám, aki leejtett épp egy doboz tejfölt, a pasi lehajolt és felvette neki, és kiderült, hogy gyerekkori barátok :S Kicsit sem volt égő, amikor mutogatott rám,hogy az ott a lányom :D
2011. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!