Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj a külsőmmel.
2011. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
100%

A többi ember nevében nem nyilatkozhatok, de én magam elég önbizalom hiányos vagyok.


Állításod szerint nincs baj a külsőddel, vagyis jól nézel ki.


N amost ha meglátok egy csinos lányt az úton akkor általában 2 dolog fut át az agyamban.


1) Tuti hogy van barátja

2) Mégis mi a fenét akarna tőlem egy ilyen jó csaj.


Plusz ha még teszem azt csoportosan sétálnak az úton akkor meg főleg hogy nem mennék oda.


21/f

2011. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem lesz soha csajom mert nem vagyok nyomulós, ez van, én nem fogok futkosni senki után meg lejáratni magam, hogy nézd már elutasították micsoda lúzer, na nem kösz.

21f

2011. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szedj magadra egy kis önbizalmat ;). Mit akarna tőled? Mondjuk ismerkedni, kapcsolatot. Egyáltalán nem biztos, hogy van neki barátja, pont azért mert túl sokan azt hiszik, hogy van és senki nem kezdeményez nála. Próbálkozni kell, mert az ember megbánja az elszalasztott lehetőségeket.

Egyszer még én is odamentem valakihez akivel már egyszer találkoztunk, azóta már lett barátnője és akkor mi van? Nem dőlt össze a világ, majd találok mást.

2011. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
100%
Haver! Sztem próbáld meg h minden lányhoz odamész, és kérd meg arra amit akarsz vele kezdeni. (Szex, randi...) Én még nem próbáltam, de biztosan lesz valaki, aki igent mond:D
2011. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:
100%

Igazságtalanság az egész, a nőknek semmit nem kell csinálni, hogy legyen valakijük é nmeg hiába nézek ki jól, hiába öltözködök jól nem történik semmi, aki férfinak születik az megszívja.

Úgy látom ez a világ a nők körül forog leginkább.

21f

2011. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, én sem mindig merek kezdeményezni, de a hozzám hasonló fiúk válaszait olvasva nagyon megijedtem hogy én is ilyen picsogós leszek majd (vagy akár vagyok? :O), aki a szívére képes venni mindent, meg baromi sokáig készül arra hogy egyáltalán odamenjen valakihez.

Annyi biztos hogy ezek most eléggé elgondolkodtattak, köszi mindenkinek.

2011. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a nőknél az egyenjogúság eléggé kifordított logika alapján kezdett el működni.


A sokat emlegetett régi időkben, (amikor még úgymond a férfiak udvaroltak, merészek voltak, simán leszólították a lányokat) azért ott volt az egyenjogúság teljes vagy részleges hiánya is, miszerint a leszólított lány nem ugathatta le a kedves próbálkozót csak azért mert nem tetszik neki. Nem alázhatta meg holmi egónövelés céljából, mert pillanatok alatt híre ment és mai kifejezéssel "büdös ribanc" bélyeget megkapta ha ilyet tett. Persze visszautasítás akkor is volt, de ennek is megvolt a maga kultúrált, diszkrét, nőies módja...


Ma ugye egyenjogúság van. A nők ezt csak abból a szempontból érzékelték, hogy simán leolthatnak és bepofázhatnak akármikor, egy büdös szavad nem lehet hozzá. Adott esetben még ki is beszélnek a hátad mögött.


Bezzeg ha a kezdeményezésről van szó, akkor már nincs fene nagy egyenjogúság, hát az a férfi dolga meg így meg úgy... És én egyet értek, abban az esetben ha a közeledés kezelésének szempontjából is megmaradunk a régi gyökereknél. Dehát ugye nem ez a jellemző :) Nekünk odakell menni koldulni, megalázkodni és tűrni a jó eséllyel bekövetkező legócskább lepattintó szöveget, és ez a minimum.

2011. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
28%

Na akkor a száraz tények:

-Jó pasinak és jó nőnek nem okoz gondot a pasizás/csajozás.Ez tény,nincs min vitatkozni.Ebből adódik,hogy rosszul gondoljátok,ha azt hiszitek néztek ki.

Az már más,hogy a jó nők sem sikeresek mindíg párkapcsolatba,mert olykor a külső előnyös csak,a belső tulajdonságok pedig negatívak.

Nem kell ezt túlbonyolítani,ahogy írta is az egyik válaszoló.

Menjetek kezdjetek valamit a külsőtökkel és lesz pasitok is.Ez ilyen egyszerű.

Más,az lényegtelen,hogy én hogy nézek ki,nekem nem okoz gondot a pasizás.Igaz kapcsolatban élek jó pár éve,de előtte sem volt ebből problémám.

A másik,inkább ,Te tegyél ki képet,mert talán tényleg nem nézel ki olyan jól ahogy gondolod,így legalább megtudhatod mások szépnek látnak-e.

Én nem akarok ide kirakni,elégedett vagyok magammal és ez a lényeg.Ez nem egoizmus,mert nem azt írom hogy tökéletes vagyok és mindenki odavan értem.

Pusztán azt,hogy sok férfinak tetszek akik próbálkoznak is(lám milyen hihetetlen:) )és én is elégedett vagyok a külsőmmel.Egészséges önbizalom;)

Nameg kettőnk közül nem nekem akadnak gondjaim a pasizással.Vitát részemről lezártam.

2011. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
100%
jól néztek ki*
2011. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!