Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Méghogy nincsenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy nincsenek a lányoknak nagy igényei a pasikkal kapcsolatban? Dehogynem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24985..


A legszörnyűbb az egészben, hogy több kommentelő lány is bíztatja, hogy nyomuljon rá a szépfiúra és vegye el a lánytól. Hogy én mennyire utálom az ilyen nőket, akik ilyenkre bujtják fel szegény tizenéves lányokat. De nem hergelem magam, mert megint az lesz, hogy én maradok kakiban. Mert én tisztelem mások kapcsolatát és soha nem rondítanék bele, de itt úgy tűnik, kevés a jó lelkű ember. Nagyon gonosz nők vannak, ilyenek miatt válnak alkoholistává egyes férfiak.


2011. dec. 27. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:

Azt azért ne mondanám, hogy nincs értelme :) Én is megtaláltam, és foglalt volt, de mostmár azért foglalt, mert az én párom :D


Ezt én írtam, és

1. nem lány vagyok, hanem férfi

2. nem vettem el a párjától, mert mikor megismertem már szétesőben volt a kapcsolata, amiről én még akkor nem tudtam... és miután önként elhagyta a párját azután alakultak ki a dolgok


Most megnyugodtál egy kicsit? Ha nem akkor igyál meg egy felest!

2011. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Kérdező, a szavaidból igencsak azt veszem ki, hogy nem volt még sikered a másik nemnél..
2011. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Persze pasiból is van ilyen, mégpedig a macsók. Az átlag fiúk ha magamból indulok ki, ők nem ilyenek legalábbis a legtöbb nem ilyen. De mivel nektek az átlag pasi a macsó pasi, aki ez alatt van az nem is ember nektek, így szerintetek minden pasi mászik rá más nőjére. Ez inkább a lányoknál van így, akik mind mind magukat kishercegnőnek képzelik és rástartolnak a gazdag vagy kapcsolatban, házasságban élő férfiakra. A nők akik ilyenek többen vannak, mert elszaladt alattuk a ló. Persze a lányok megint vérszemet kapnak és kioktatnak mint mindig, de most már tudom legalább hogy mi az igazság. Az hogy majdnem mind álszent.
2011. dec. 27. 01:37
 14/64 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy férfi írta e azt vagy sem, úgysem tudod bebizonyítani, hogy férfi írta, mert nincs mellette kép. De az igaz, hogy ettől függetlenül is ilyenek a lányok nagy része.
2011. dec. 27. 01:38
 15/64 anonim ***** válasza:
Azért ne általánosíts..
2011. dec. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
84%
Egy nőgyűlölő barom vagy. Ne is csodáld nincs barátnőd. Általánosítasz és minden téged ért rossz dolgot próbálsz másra hárítani, hogy ne keljen szembenézni a problémáiddal. Ismerek egy hozzád hasonló fiút. Mindig másokat okol a hibái miatt. Szánalmas, unalmas, idegesítő, a hátam közepére se kívánom.
2011. dec. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
Utolsó elmehetnél innen máshová a ne általánosíts szövegddel, mert már mindannyian nagyon unjuk ezt. Mindig beírod ide hogy ne általánosíts. Ha volna egy mogyorónyi kis agysejted, akkor láthatnád, hogy azt írtam, hogy sok lány ilyen. szval nem mindegyik. De mivel nincs mogyorónyi agyacskád sem, így csak anynit tudsz ide meg mindegyikhez írni, hogy ne általánosíts.
2011. dec. 27. 01:42
 18/64 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarnám be tudnám bizonyítani de nem áll érdekemben. Meg nemértem mit vagy rajta felháborodva, hogyha ilyenek a nők. Ha majd neked lesz kapcsolatod, és rádnyomul valaki elhajtod, és pont.
2011. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
Na de már nem írok ide ide ilyeneket, mert akkor lebannolnak, azt meg nagyon nem szeretném egy ilyen kérdés miatt. Ez csak egy kis megvilágítás lett volna, hogy ne nagyon higgyünk a lányoknak, mert teszik a szépet és a jót a TÖBBSÉG, de közben mást gondolnak és cselekednek.
2011. dec. 27. 01:44
 20/64 A kérdező kommentje:
Én nem elhajtanám azt, hanem porig verném.
2011. dec. 27. 01:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!