Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Méghogy nincsenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy nincsenek a lányoknak nagy igényei a pasikkal kapcsolatban? Dehogynem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24985..


A legszörnyűbb az egészben, hogy több kommentelő lány is bíztatja, hogy nyomuljon rá a szépfiúra és vegye el a lánytól. Hogy én mennyire utálom az ilyen nőket, akik ilyenkre bujtják fel szegény tizenéves lányokat. De nem hergelem magam, mert megint az lesz, hogy én maradok kakiban. Mert én tisztelem mások kapcsolatát és soha nem rondítanék bele, de itt úgy tűnik, kevés a jó lelkű ember. Nagyon gonosz nők vannak, ilyenek miatt válnak alkoholistává egyes férfiak.


2011. dec. 27. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Ahogy kedves 01:51 es is írta, a nőgyűlölő az veri a nőket vagy alázza. Én egyiket sem teszem, csak magamban mérgelődök, én nem bántok senki, csak azt aki rányomulna a barátnőmre. Az meg, hogy én ezt tapasztaltam, meg ezt olvastam abban a kérdésben, az ne jelentse már egyenes ágopn azt, hogy én nőgyűéölő vagyok ok? Csak hangot adtam a jogos nem megelégedettségemnek, azzal kapcsolatban, hogy még felbújtáka 18 éves lányt arra, hogy vegye el nyugodtan a pasit a barinőjétől. De úgy néz ki, hogy én maradok kakában hogy ez nem tetszett nekem, mert a kommentelők kb 90%-a szerint ez tök természetes. Ez olyan mint kmenni az utcára és odamenni a nős csávóhoz a csaj jelenlétében és flörtölni vele. Ez szerintetek a tök természetes. Nekem nem, de úgy néz ki ezzel a véleményemmel, egy két másik kommentelővel együtt de egyedül maradunk.
2011. dec. 27. 01:57
 32/64 A kérdező kommentje:

Így igaz kedves kovacsolas!


Én is tapasztaltam, hallottam ezt már, hogy ilyenkor más feromonkat bocsát ki a férfi, meg rajta van az arcán az elégedettség, és ilyenkor a csajok potenciális célpontnak tekintik. Mert látják, hogy tudhat valamit ha jó és szép barátnője van. Ilyenkor meg felvetődik bennük, hogy mi lenne ha az enyém lenne? És ilyenkor tűzön vizen kresztül nyomulnak rá. Sok pasit meg nem az agya hanem a farka vezérli és enged a csábító nőnek. De az gazság az egészből az, hogy igazából a nő a bűnös, ő vitte bűnbe Ádámot.

2011. dec. 27. 02:02
 33/64 anonim ***** válasza:

De az attól is függ miért akarja "elszedni" a pasit. Mondjuk ha csak pusztán testi vágyról lenne szó és az a párocska tényleg jól megvan de a 3. tovább erőlködik igazad van.

Viszont ha a kapcsolat nem életképes és a fiú és a másik lány között megvan a vonzalom, vagy már szerelem, akkor miért ne jöhetnének össze?

2011. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Nem vagy nőgyűlölő, de megvernél egy nőt, ha rádnyomul, és szerinted menthetetlenek... Miért látok én ebben ellentmondást, nem is tudom :D
2011. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
jöjjenek össze, ha már a másik kapcsolatot, lezárta a másik fél így tisztességes mindenkivel addig meg tessék várni, nem állatok vagyunk. kíváncsi lennék azoknak a lányoknak a képére akik itt hőzöngenek, hogy akkor milyen fejet vágnának, ha az ő párjukat akarnák, elcsábítani...az éremnek mindig 2 oldala van, tessék légyszíves gondolkozni :)
2011. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
És elértünk Évához. Igazából gondolhattam volna, hogy keresztény vagy. Ugye tudod, hogy az csak egy mese (tanítás, teremtésmítosz) ami az adott kultúra magyarázatául szolgált a világ keletkezésére? Egyébként a Biblia a nőket mindig is bűnösnek próbálta beállítani.
2011. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:

70%-os!

Én nem bomló félben lévő kapcsolatra értettem az egészet, hanem virágzó kapcsolatra. Meg egyébként is ha jól megy a kapcsolat, akkor a pasi is boldogabb, kirajzolódik az rcára, ergo jobban vonzódnak hozzá a csajok. Ha nem megy jól, akkor sok férfi letört, látszik az arcán, jün ebből a konzekvencia, hogy annyira nem vonzó a legtöbb nő számára. Előbb ezt fogd fel léygszves. Én életerős kapcsolat irriverzibilis felbontására gondoltam a kérdés megfogalmazásakor.

2011. dec. 27. 02:09
 38/64 anonim ***** válasza:
"Viszont ha a kapcsolat nem életképes" drága cicám, ezt nem te döntöd el...:)
2011. dec. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
Ha valakivel egy párkapcsolatban vagyok, abban feltétel nélkül megbízok. Hiába akarja elcsábítani tudom, hogy hűséges marad. Egyébként meg egy kicsit jó érzés is, hogy nem csak én találom vonzónak.
2011. dec. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy megtudja mérgezni a kapcsolatot...akár mekkora a bizalom is
2011. dec. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!