Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Méghogy nincsenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy nincsenek a lányoknak nagy igényei a pasikkal kapcsolatban? Dehogynem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24985..


A legszörnyűbb az egészben, hogy több kommentelő lány is bíztatja, hogy nyomuljon rá a szépfiúra és vegye el a lánytól. Hogy én mennyire utálom az ilyen nőket, akik ilyenkre bujtják fel szegény tizenéves lányokat. De nem hergelem magam, mert megint az lesz, hogy én maradok kakiban. Mert én tisztelem mások kapcsolatát és soha nem rondítanék bele, de itt úgy tűnik, kevés a jó lelkű ember. Nagyon gonosz nők vannak, ilyenek miatt válnak alkoholistává egyes férfiak.


2011. dec. 27. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Találkoztál már olyan emberrel, aki sosem hazudott/füllentett neked? Egész egyszerűen nem létezik. És ha most sorra vennéd azokat az embereket, akiket ismersz és közelebbi kapcsolatban vagy velük, nagyon meglepődnél azon, hogy közülük ki makulátlan ilyen szempontból. Szerintem egyik se.
2011. dec. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
azért hazugság és hazugság közt is van különbség, senki sem szereti ha hazudnak neki, de van amit el lehet nézni, pl de jól nézel ki, nem nem vagy kövér, én is szeretlek...:D:D
2011. dec. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
nagyon finom az ebéd :D
2011. dec. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Hát igen a nyílt haugságokat én sem bírom. Mondja a csaj egy fiúnak, hogy nem vagy csúnya, de aztán a barátnői között kiröhögik az illetőt, hogy pfújj de nyomi, bottal sem stb. Csak mert itt sok ilyen sztoriról hallottam már a kommentek alapján, és én is tapasztaltam már ilyet,
2011. dec. 27. 02:32
 55/64 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van. De azért 2 foglalt emberre nyomulás között is van különbség. Nem mindegy, hogy éppen bevonszolom a wc-be és rávetem magam, vagy csak megszólítom és normálisan elbeszélgetek, hátha érdeklem címszóval csinálom. Ezért nem értek egyet azzal, hogy ez egyből gerinctelen dolog lenne. Az "áldozat" is hibás, ha vevő rá, ráadásul hidd el, annak tudatában mondom, hogy az én exemmel az 1. verzió történt meg... Nem esett jól, de csöppet sem zavart volna, ha mondjuk az a lány csak kultúráltan elkezd vele beszélgetni, és mondjuk az exem akkor lepattintja, mert "megpróbálta", de azért az 1. verzió már egyértelműen mutatja, hogy r*banc az illető, már elnézést a kifejezésért...
2011. dec. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Nem is erről van, szó, hogy szóba állnak meg stb... ha nem ha rányomul, és mások még biztatják, is, hogy vegye el, na az, elég ízléstelen dolog:)
2011. dec. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Márpedig én ott abban nemsok lbeszélő kommentet láttam, hanem sok felbújtót, hogy szerezd meg magadnak a pasast! Azért ugrott ma is egymásnak két tábor:).
2011. dec. 27. 02:44
 58/64 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy nincsenek igényeik a pasikkal szemben. Túl sok van... kevés a nő, aki elfogad úgy, ahogy vagy!
2011. dec. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

Kérdező, engem is felháborít az a sok sz@rság amit abban a kérdésben összehordanak. Minden gerincel rendelkező emberi lényt felháborít.

De minek foglalkozol vele???


A másik...

Kergesség csak az ideált. Többség úgy sem fogja megtalálni és ráeszmél, hogy hülyeség volt. Az ember szeme előbb utóbb felnyílik...


De hozzátenném, hogy ezt egy adott nemre rávetíteni, elég korlátolt agyra vall. Mikor ovlastam a bibliás kommented, kiült az arcomra a nagy pirosbetűs BANNED felirat...


Egy korlátolt agyú soviniszta marha vagy. Plusz elég gyenge jellem, ha ilyenekben hiszel... A vallás nem csinál semmi mást, csak megfoghatatlan lelki megnyugvást ad azoknak akiknek szükségük van rá. Akár az alkohol...


Osztod a macsókat, a gazdagokat meg a társait, de most komolyan. Te kivagy? :D


Tudod az esetek többségében nem a rendszerrel van a baj, hanem a felhasználóval...

Én is, mint ahogy mindenki más is, kívánatos partnert szeretne. De ha én nem vagyok az, akkor azért az ellenkező nem a köcsög?...

Legalább nyomorult ne legyél...



21F

2011. dec. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Csak félig igaz. Külsőre valóban nagy igényeik vannak, belsőre viszont egyáltalán nincsenek igényeik :)
2011. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!