Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Méghogy nincsenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy nincsenek a lányoknak nagy igényei a pasikkal kapcsolatban? Dehogynem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24985..


A legszörnyűbb az egészben, hogy több kommentelő lány is bíztatja, hogy nyomuljon rá a szépfiúra és vegye el a lánytól. Hogy én mennyire utálom az ilyen nőket, akik ilyenkre bujtják fel szegény tizenéves lányokat. De nem hergelem magam, mert megint az lesz, hogy én maradok kakiban. Mert én tisztelem mások kapcsolatát és soha nem rondítanék bele, de itt úgy tűnik, kevés a jó lelkű ember. Nagyon gonosz nők vannak, ilyenek miatt válnak alkoholistává egyes férfiak.


2011. dec. 27. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Ma 03:13-nak


Nem a rendszerrel van a baj?? Szerinted ami a mai tinik erkölcsi nevelése címén megy (vagy nem) az rendben van? Ennyi buta agymosott és irányított embert még nem láttam mint az utóbbi években. 34 vagyok tehát nem tegnap érkeztem a létbe. Nem hiszem hogy a TV rossz, személy szerint rengeteget tanultam belőle, de ahhoz szűrő kellett. Meg szülők akik teszik amit egy szülőnek kell, és volt tekintélyük. A tanároknak dettó. Emlékszem mi még középsuliban is féltünk a matektanártól, fel sem merült bennünk hogy ellentmondjunk, nemhogy megüssük.

Szóval a kérdés:"Ha valaki meg van győződve róla hogy egyedül ő normális, az hülye?"

34 ffi

2011. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
A nyomulás ízléstelen, bármilyen nemről is van szó. Azt azért hozzá kell tenni, hogy egy jól működő kapcsolatba nem lehet belemászni, mert nem hagyják. Ellenben volt már olyan, hogy foglalt srác hajtott rám, és még ő volt megsértődve, mikor mondtam, hogy inkább foglalkozzon párjával.
2011. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 .Daniel. ***** válasza:
Mégis mit vártál kérdező? Tökéletes lányokat? Manapság a szép és belsőleg is értékes csajok nagyon kevesen vannak. Javaslom hogy olvasd el Csernustól a Nő-t. Azt hiszem ott mondja el hogy a nők mennyire manipulatívak a férfiakkal szemben és hogy ezt az anyjuktól és kortársaiktól tanulják. Attól hogy felháborodsz haver nem lesz jobb... Nem tudod megváltoztatni őket de előnyödre fordíthatod, rajtad áll. Ha már itt tartunk mi férfiak meg fizikálisan próbálunk érvényesülni(nőverések) persze nem mindegyikünk. Tégy úgy mint a kérdésben a csajok. Ne érd meg a selejttel(kb 60%) de ne tedd a mennyekig a lécet és mindig figyelj oda a manipulálásra mert az mindegyiknek nagyon megy. Tudod a kamusírások...Téged okol azért amit ő b*szott el meg hasonlók. Ezek csak a lájtibbak.
2011. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el más választ, lehet valaki írt hasonlót:


Én egyet értek veled, pedig lány vagyok. Nem jövök ki jól a lányokkal, pont ezért. Kicsit h.ülye érzés ,hogy azt kell figyelnem, hogy ő vajon rendes, vagy azért hátba szúr majd ha úgy alakul?


Fiúk azok mások... Lehet van 1-2 aki ugyanúgy rányomul a más nőjére, de az nyíltan teszi, pofátlanul. Nem olyan irdatlan sunyi módon, mint ahogy az a sok nő.


Én nem kezdek foglalt pasival. Nem azért, mert nem lehetne kiütni a nyeregből, vagy mittudomén. Egyszerűen időpocsékolásnak tartom foglalt srácra pazarolni az energiát. És ezt azóta így érzem, amióta érdekelnek a fiúk... Ha foglalt, akkor nem kell.

20L

2011. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!