Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Méghogy nincsenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy nincsenek a lányoknak nagy igényei a pasikkal kapcsolatban? Dehogynem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24985..


A legszörnyűbb az egészben, hogy több kommentelő lány is bíztatja, hogy nyomuljon rá a szépfiúra és vegye el a lánytól. Hogy én mennyire utálom az ilyen nőket, akik ilyenkre bujtják fel szegény tizenéves lányokat. De nem hergelem magam, mert megint az lesz, hogy én maradok kakiban. Mert én tisztelem mások kapcsolatát és soha nem rondítanék bele, de itt úgy tűnik, kevés a jó lelkű ember. Nagyon gonosz nők vannak, ilyenek miatt válnak alkoholistává egyes férfiak.


2011. dec. 27. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Látom te nem hiszel a Bibliában, az a te dolgod! Én hiszek benne, ez meg az én dolgom. A Biblia pedig nem a nőket álíltja be bűnösnek, de bizony sokszor a nők hozták a pusztulást egyes népekre. A nők képesek háborúkat kirobbantani, mert apasik beszik amiket a nők mondanak és a nők ezáltal manipulálják a pasikat.
2011. dec. 27. 02:12
 42/64 anonim ***** válasza:

De ha virágzóképes a kapcsolat akkor miről beszélünk?

Vagy a másik csaj lesz a hibás ha mégsem. Ja igen akkor a pasik jönnek azzal, hogy a farkam önálló életre kelt. Persze még pisztollyal kényszerítették is, hogy megdugjon mást.

2011. dec. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
szerintem ezt most ne keverjük ide, mert csak olaj lesz a tűzre:)
2011. dec. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Nem, de a fejedben fog motoszkálni, hogy mit írogathat a hül*yeliba, miért írogat, és hidd el egy idő után ha nem képes felfogni, hogy nem téged fog a legjobban idegesíteni, és akár a szemét is kikaparnád, vagy meg tépnéd...azon kívül, hogy jól esne, mennyi csajnak bejön a pasid és nyomulnának rá, hát persze, hogy nem lennél féltékeny, ne mond már:D
2011. dec. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
de kár is ezt ragozni, a lényeget leírtam már... vannak akik tiszteletben tartják mások kapcsolatát, és vannak akik nem és sajnos ők vannak többen... ennyi
2011. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Biztos az lennék, de nem paranoid módon. Főleg ha már régóta vagyunk együtt.
2011. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nem olvastam végig az összes kommentet, csak egy párat, így elnézést, ha már elhangzott, de neked jelenleg van párod? Egyébként ez egy nagyon érdekes kérdés. Valahogy igazából így van ez, minden ember önző és minden ember magának akar jót. Vagy kimondja, vagy nem, de aszerint cselekszik, ami így vagy úgy, de számára jó érzés. És igen, ha valakinek megtetszik egy foglalt ember, az előbb-utóbb kapcsolatba kerül vele. Nem muszáj neked egyből konkrétan letámadni ahhoz a másikat, hogy rányomulj, elég, ha kicsit figyelmesebb vagy vele, lényegében már az is egyfajta pozitív megkülönböztetésnek vehető. Személy szerint egy 22 éves lány vagyok, sosem voltam versengő típus, egész egyszerűen nem pocsékolok annyi energiát arra, hogy valaki az enyém legyen, hogy versenyezzek. Mégis rengetegszer akarták "lenyúlni" a barátaimat, de nem csináltam belőle nagy ügyet. Engem is akartak már "lenyúlni". Nem tartom tisztességes dolognak, attól függetlenül benne van a játszmában. Ettől nem kell "alkoholistává válnia egyes férfiaknak", ezt nagyon gyorsan felejtsük el. Ez egy undorító dolog mindkét fél részéről, de ne csináljunk belőle nemi kérdést. Ráadásul az alkoholizmust annyi mindennel szokták magyarázni... röhögnöm kell, hogy "emiatt meg amiatt kezdett el inni". Gyenge jellemű emberek futnak bele ilyesmibe.

Na de a lényeg. A férfiakban és a nőkben is benne van ez a versengés, és ahogyan az egyik kommentelő is említette, valamiért tényleg vonzóbb tud lenni, aki már foglalt, azért 1-2 mosolyért nem kell leharapni a fejét, ha meg a párunk vevő rá, akkor a párunk a hibás. Az se mindegy, mennyire próbálkoznak be nála, van egy határ, amit még nem feltétlenül kell megszólni.

2011. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

,,és vannak akik nem és ők vannak többen"

Ez pontosan így igaz.

2011. dec. 27. 02:21
 49/64 anonim ***** válasza:
Nekem 8. Lehet naiv vagyok, de én még bízok benne, hogy nem. Majd akkor pofára esek és kész.
2011. dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Igen alakul egy párkapcsolatom. De én nem bírom a haugságot. Ha valaki, akár a csajom, akár barát(kivéve családtag)engem egyszer is átejt, és minden szálat elvágok tőle. Ilyen vagyok nem bíroma gerinvtelenséget, az álszentséget pedig végképp nem,.
2011. dec. 27. 02:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!