Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Méghogy nincsenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méghogy nincsenek a lányoknak nagy igényei a pasikkal kapcsolatban? Dehogynem.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__24985..


A legszörnyűbb az egészben, hogy több kommentelő lány is bíztatja, hogy nyomuljon rá a szépfiúra és vegye el a lánytól. Hogy én mennyire utálom az ilyen nőket, akik ilyenkre bujtják fel szegény tizenéves lányokat. De nem hergelem magam, mert megint az lesz, hogy én maradok kakiban. Mert én tisztelem mások kapcsolatát és soha nem rondítanék bele, de itt úgy tűnik, kevés a jó lelkű ember. Nagyon gonosz nők vannak, ilyenek miatt válnak alkoholistává egyes férfiak.


2011. dec. 27. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
77%
1x írtam le, hogy általánosítasz. De nyilván tudhatnád, hisz neked van mogyorónyi agyacskád, amit a gatyádban hordasz. A kérdésedet akkor írhattad volna úgy is, hogy: Csak hozzám hasonló szerencsétlen lúzerek írjanak, hogy együtt bíráskodjunk a sok hülye k*rva felett.
2011. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
83%

Én most írtam először ezt h. ne általánosíts, de ha nem így lenne, akkor is ez olyan oldal, ahol az emberek elmondhatják amit gondolnak stb.

Nem értem miért kaptad így fel ezen a vizet.

Relax öcsi. xD

2011. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:

"Ne nagyon higgyünk a lányoknak, mert teszik a szépet és a jót a TÖBBSÉG, de közben mást gondolnak és cselekednek"


Ez ugyanígy igaz a férfiakra is. Férfi létemre mondom ezt.

2011. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Namegjöttek a vércsék ahogy sejtettem. Majd ők megmentik a díszes női nemet. Az én szememben viszont menthetetlenek.
2011. dec. 27. 01:49
 25/64 anonim ***** válasza:
Az meg szerencsére mindenkit hidegen hagy.
2011. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
86%
Menthetetlenek? Hát akkor próbálkozz a saját nemednél.
2011. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
Én férfi létemre mindig azt mondom amit cselekedni fogok. Lehet van olyan aki nem ilyen, de kevesebben mint a nőknél.
2011. dec. 27. 01:50
 28/64 anonim ***** válasza:

Igaz is akinek problémája van a mai nők (nagy részének) a viselkedésével, vagy hangot ad bizonyos tapasztalaton alapuló véleményének akkor az általánosit és nőgyűlölö.

Nőgyűlölö: állatnak vagy még annak sem (tárgynak) tekinti a gyengébbik nemet, ahol tudja megalázza, esetleg veri stb.

2011. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Egyik nemet sem állt szándékomban menteni. Neked meg további jó nőgyűlölést!
2011. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
84%
alapvetően a csajok, úgy működnek, nem én találtam ki, így megy ez már régóta, hogy azzal a hímmel pasival, akarnak összejönni, aki sikeres, mondjuk a lányok körében ergo, ha van bnője, tudhat valamit, ez belétek van kódolva, de a kultúra, és az erkölcs, ezt eltudja nyomni, de vannak akik ösztönlények, sajnos elég sokan és ők ezt nem tudják tiszteletben tartani...velem is mindig akkor kezdtek el a csajok foglalkozni, amikor volt nőm, addig nem érdekeltem őket igazán, amikor bejött egy csaj, hoppá, 2-3 csajt is le kellet ráznom... és ez nem egyszer hanem mindig, ez megint csak kémia, vagy biológia, egy pasi aki aktív szexuális életet él, teljesen más feromonokat termel, és ez miatt sokkal vonzóbbá teszik a nőknél...
2011. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!