Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
 91/136 anonim ***** válasza:
67%
Te mit újítasz, meg mit csinálsz, nyominger? Semmit, csak várod a sült galambot. Még csak nem is gondolkozol, csak van pár torz álomtöredéked, és ennek akarnád a valóságot megfeleltetni. Veled semmilyen kapcsolatot nem lehetne építeni, annyira beteges a személyiséged, hogy ha az egyetlen férfi lennél a világon, akkor inkább lennék leszbikus.
dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:
87%

91-es tényleg annyira feleslegesen pazarlod rá az időd. Arra se képes, hogy felsoroljon magáról bármit, ami mondjuk fontos egy párválasztásnál, ami alapján kellhet egy nőnek, vagy valami hogy értelmes tippet kapjon, min kéne fejlesztenie ha nem akar folyton csalódni és csak azért lepattintani nőket mert nem érintetlenek...


-nem mindegy, hol laksz.

-nem mindegy, hogy nézel ki.

-gyakorlod-e a vallásod vagy elfogadod-e, hogy csak keresztény nők lesznek páran a mai világban neked ideális hozzáállással.

-nem mindegy, hogyan élsz, ugyanis a konzervatív szűzkeresztény lányok még szigorúbbak atekintetben, hogy a férfi legyen férfi, ne éljen mamahotelben, hanem legyen önálló egzisztenciája és minimum annyi pénze, hogy egyedül fenntartson egy albit. Bár ez 30 éves korra szinte minden karrierjében valahol tartó nőnek elvárása, nemcsak a szűzkeresztényeknek.


Úgyhogy az álmodozáson felül legyél reális és gondolj bele abba, egy nőnek amúgy mégis mire van szüksége.


Arról ne is beszéljünk, hogy oké, házasságot akarsz, meg tisztaságot, de ha még a kezét se fogtad senkinek, honnan tudnad mivel jár egy házasság.


Egy házasság nem a te egódról meg igényeidről szól, hanem a kompromisszumokról, az együttről, a másik negatív dolgainak elviseléséről is.


És ha az asszony teherbe esik, amikor még te nem akarod, akkor annak a következményeit is igenis meg kell oldani.


Ehhez mérten meg kell annyit keresned vagy letenni egy asztalra, hogy családfőként gyereket nevelj és ehhez fejben is meg kéne érni, de egyelőre esetedben erre sok precedens nincsen.


Én pszichológus vagyok, de munkámból adódódan pont az is cél, hogy ne csak meghallgassam a klienst, hanem a realitásérzéküket helyre is tegyük, ahhoz hogy ezt a célod elerd, előbb neked kell megtenned a vonzó férfivá váláshoz szükséges lépéseket, mert az elvárásod önmagában nagyon-nagyon kevés és kb. Semmilyen más elvárásod nincsen, pedig azért millió más dolognak is működnie kellene 2 ember közt, nemcsak a szexualitásnak.


Úgyhogy kérlek gondolkodj el a lépéseken, amiket megtehetsz, a terapeutádnak önmagában nemcsak az a dolga, hogy az igényed okat feltárjátok. Én a feltárást sok problémánál éppenhogy haszontalan eszkőznek tartom, neked egy megoldáshoz vezető terv kell, ami a gyerekkori traumáid, nevelésed, elveid stb. Akármi miatt kialakult, az sokkal kevésbé téma, minthogy muszáj lesz valami változast eszközölnöd, ha sikert akarsz.


Javaslom inkább keress kognitív terápiában jártas pszichológust, mert neked nem jó egy olyan terapeuta aki igazolni akarja az elméleted helyességét vagy fontosságát. Neked kell előbb megértened, mi a párkapcsolatok lényege és mit akar egy nő akkor is, ha éppen szűz.

dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 A kérdező kommentje:

Először kerüljetek ti helyre önmagatokban, addig ne adjatok javaslatokat senkinek. Ha ez megtörténik akkor meg (valószínűleg) már nem is akartok majd a vakvilágba okoskodni, mert a bölcsesség fénye átvilágítja azt, ami "torz". Én ezt a szándékot követem...


Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hogyan él amíg azzal másnak nem szándéka ártani. Az hogy mi reális meg teljesen szubjektív. Több lány volt már, aki szintén nagyon hasonló szándékkal van mint én, de más téren meg nem volt összhang. Sikertörténetekről is olvastam/halottam, akik szűzen egymásra találtak (5+ éve együtt vannak) és nagyon boldogok.

dec. 25. 15:38
 94/136 A kérdező kommentje:

Végig szoktam olvasni az összes kommentet, (van hogy többször is), mert egy más szempontból "világít", de pont emiatt nem is lehet sohasem ezeket komolyan venni, mivel teljesen máshonnan nézitek, mint én.

Szokták mondani, hogy nem érdeke az orvosnak "meggyógyítani" pl.: egy pszichológusnak, mert a "betegségedből" él. Én árnyaltabban látom ezt (is), mert semmi sem fekete vagy fehér.

dec. 25. 15:45
 95/136 anonim ***** válasza:
86%

De kérdező én nem ezt mondom, hogy az elveiddel van gond, hanem igenis pszichológusként és magánemberként is azt mondom, hogy más dolgokba is gondolj már bele.


Semmit sem mondasz amitől szimpatikusabb lenne az elved, igenis foglalkozni kell mas értékek fejlesztésével is. Ha ezt nem fogod fel, egy terapeuta sem tud fejleszteni, ha Te nem látod be, hogy igenis Neked is vannak vakfoltjaid, nehézségeid, amikkel kezdeni kell valamit, hogy később jobb férj legyél.

dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/136 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjuk már a süketelést. Rájöttél, hogy nem tetszik a fingszagú átlag incel szerep, és inkább átbrandelnéd magad erkölcsi alapú incelre. Oké, legyen, akkor te erkölcsös, válogatós incel vagy, ha ettől jobban érzed magad. De mit kell ezt ennyit ragozni?
dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 A kérdező kommentje:

Sohasem a terapeuta fejleszt, hanem az élet, Ő ebben csak a "kapu" lehet. Ha viszont többet gondol bele, akkor az már erősen az EGO lenyomata.

Nem gondolom, hogy létezne olyan, hogy "incel", szerintem ez is csak egy a társadalom által kreált kategória, hogy könnyebb legyen szelektálni az embereket.


Valóban nem is kell ezt tovább ragozni, mert én így akarok élni és azt is teszem. Az meg, hogy ki mit gondol erről csak azt minősíti, aki gondolja, nem engem. 😉

dec. 26. 09:46
 98/136 anonim ***** válasza:
80%
"Szokták mondani, hogy nem érdeke az orvosnak "meggyógyítani" pl.: egy pszichológusnak, mert a "betegségedből" él." - a pszichológus nem orvos, nem gyógyít ennélfogva betegségeket sem. Senki sem azt tanácsolta, hogy orvoshoz menj, hanem hogy pszichoterápiára, szóval nem kell a terelés, meg a hazudozás. A "gondolataid" meg pont, hogy téged minősítenek, senki sem volt kíváncsi a kitalációdra és a nevetséges fantazmagóriáidra, te ontod ezeket kéretlenül vadidegenekre. Veled nem az a gond, hogy szűz vagy, hanem az a beteges világ, amit eköré építesz.
dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/136 anonim ***** válasza:
27%
#97 Igen, a társadalom szeret tudni megnevezni dolgokat, pl a nők közelébe vágyai ellenére nem jutó ember egy széles kategória, amire nem árt, ha van egy szavunk. Ha az "incel" nem elég, akkor még mindig lehet jelzőkkel pontosítani: basic incel, lövöldözős incel, filozófus incel stb.
dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:
70%

Csak,hogy legyen élő példa is.

Közel 25 éves nő vagyok,szűz minden tekintetben,csókot sem kaptam soha.

2 barátnőm ugyanennyi idősen a nyáron vesztette el.

Nem vagyok vallásos,sőt semmi olyan nem igaz rám,ami általánosságban kering a késői szűz nőkről.

Simán előfordulhat ilyen,és meglepődnétek hány lány szűz ennyi idősen.Csak hát senkinek nincs szerencsére az arcára írva.

Nálam pl az az oka,hogy nincs baráti köröm,annyira csinos sem vagyok,és visszafogottnak is tartom magam.De ez hatalmas hülyeség,hogy a szűz nők biztos defektesek vagy vallásosak...

Szóval,kérdező ne add fel! Igen,valóban az átlag huszonéves nő már tapasztalt e téren,de kivételek mindig vannak.

dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!