Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 anonim ***** válasza:
81%
70# ja, én is ismertem ilyen párokat, 30 körül már egy sem volt közöttük együtt.
dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/136 A kérdező kommentje:

#71

Simán lehet, de azért vannak akik örökre együtt maradnak. Mondjuk az sem mindegy, hogy az illetők 20 évesen vagy már közel a 30-hoz találnak egymásra, mert az utóbbi esetben szerintem jóval biztosabb alapokon nyugszik a kapcsolat és emiatt lehet hosszútávú.

dec. 11. 09:59
 73/136 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt azért nem mondanám. A személyisége mindenkinek más. Lehet h képzettségben, anyagiakban biztonság van... de ismertem olyan 30 körüli pasast aki full éretlen volt.
dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/136 anonim ***** válasza:
81%

Persze :D

2 defektes, komplexusokkal teli szűz 30as egymásra talál, az biztosan együtt is fog maradni… álmodozz csak…

Szerencsétlen nő ilyen esetben már eleve tele lenne komplexusokkal, akkor egy full szerencsétlen pasi akinek fingja nincs a szexről, valószínűleg gyorstüzelő is, ha nem egyből a gatyájába durran… olyan komplexusokat kapna tőled, mégjobban tönkretennétek egymást, nem még “örökre együttmaradnátok”

Basszus remélem, hogy csak egy troll vagy, mert ennyire álomvilágban nem élhet valaki…

dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/136 A kérdező kommentje:

#74

"Szerencsétlen nő ilyen esetben már eleve tele lenne komplexusokkal, akkor egy full szerencsétlen pasi akinek fingja nincs a szexről, valószínűleg gyorstüzelő is, ha nem egyből a gatyájába durran… olyan komplexusokat kapna tőled, mégjobban tönkretennétek egymást, nem még “örökre együttmaradnátok”


Ennek se eleje, se vége, de a "VALÓSZÍNŰLEG" szó kiemelném, mert arra épül az egész, ami a fejedben van és nem tényekre. Az meg teljesen más dolog, ami az életben meg is történik. Úgyhogy "troll" inkább te vagy, nempedig én.

dec. 11. 17:25
 76/136 anonim ***** válasza:
82%
75# a te életedben meg nem történt semmi, és amit elfantáziálgattál magadban, az sem tény, mert csak a te fejedben létezik.
dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/136 anonim ***** válasza:
65%

Az én “valószínűlegem” sokkal közelebb áll a tényekhez, mint a te fantázia világod, tudod mi van az én “valószínűlegem” mögött?

Élettapasztalat.

Tudom hogy mikor elősször voltam nővel 3mp alatt mentem el,

Tudom hogy az elején még 6-7menetet is bírtam, de egyik sem volt több 1percnél…

Tudom hogy ezt tízenévesen kellett megélnem, mert ha 30évesen eleve komplexusokkal még rá is stresszelek, hogy gyorstüzelek, akkor még egy lámpalázas impotencia is befigyelhet…

Amiben szintén volt részem mikor extra jó csajjal teljesítménykényszerem volt.

A jó szexet tanulni kell, és minden partnerrel bizonyos szinten újra kell tanulni… 37múltam, jelenlegi párom /menyasszonyom előtt 13nővel voltam, de az első szexek mindig esetlenek, szerencsétlenkedések, nem tudod mit akar a másik, nem tudod te mit akarsz őtőle…

És igen, voltam 27éves szűz csajjal, aki várni akart az esküvőig, de aztán olyan nagyon szerelmes volt belém…

És az a pár alkalom volt életem legrosszabb szexe, konkrétan az elsőnél csak félrefordított fejjel sírt…

Megkérdeztem abbahagyam e, de nem akarta, mert ez jó…

Aztán a 3.szexre a kis bigott katolikus csajszi úgy belejött, hogy a kocsma wcjében lecummantotta az egyik haveromat…

dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/136 A kérdező kommentje:

#77

NEM VAGYUNK EGYFORMÁK.

Élettapasztalat ide-oda, az hogy veled mi történt és hogyan reagáltál szituációkra, annak semmi köze az én életemhez és reakcióimhoz.


"És igen, voltam 27éves szűz csajjal, aki várni akart az esküvőig, de aztán olyan nagyon szerelmes volt belém…" - Erre én is mondhatnám, hogy micsoda kamu, mert elképzelhetetlennek tartom. De simán lehet, mert kitudja mivel hülyítetted...


Teljesen rendben van, hogy véleményt formáltok (erre van az oldal) csak ti erőszakosan (némelyikőtök szidkozódva) nyomjátok a szubjektíve "igazságotokat". Emiatt én nem fogok megsértődni vagy rosszul érezni magam, mert nem belőlem fakad, de lehetnétek objektívebbek és kulturáltabbak. Ettől függetlenül szívesen olvasom, mert mindegyikben van némi igazság, de tényként nem lehet ezeket kezelni.

dec. 12. 08:28
 79/136 anonim ***** válasza:
74%
De, a megtörténtént dolgokat pont, hogy tényként kell kezelni, hogyan máshogy? Hiszen megtörténtek, mint ahogyan a tapasztalatok is. Amik megtörténtek, azok nem szubjektív igazságok, hanem a valóság, ellentétben a csak a te fejedben létező irreális fantáziavilágoddal. Véleményt egyedül te formálsz a realitást totálisan figyelmen kívül hagyva, zéro tapasztalattal pont te próbálod magyarázgatni, hogy márpedig a dolgok nem úgy mennek, ahogy a valóságban megtörténtek, megtörténnek, hanem úgy, ahogy te azt el szeretnéd képzelni. Hát nem. Amiről te ábrándozol, az egy mesevilág, aminek az égvilágon semmi értelme, és semmi alapja.
dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
31%
7u: Alapjában véve jókat írsz, de irigységből lepontoztalak. Rohadj meg, hogy te ilyeneket átélhettél, én meg nem.
dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!