Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
 121/136 anonim ***** válasza:
Húzz bele, mert megöregszik, elpuhul és elvékonyodik a péniszed. Nehogy azt hidd, hogy egy szűz nő, csak azért, mert szűz, nem ismeri fel a különbséget egy fitt és egy gyenge, idősödésnek indult pénisz között. Ösztönös a tudásuk. És gyorsabban repül az idő, mint gondolnád.
febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/136 A kérdező kommentje:

#121

Húh, ez aztán a mindenre is kiterjedő válasz... 🤪

febr. 16. 07:30
 123/136 anonim ***** válasza:
Miért nincs korlátozva a kiemelések száma???
febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/136 A kérdező kommentje:

#123

Ezt külön kérdésben kell feltenni, mert itt más a téma. 🙃

febr. 20. 19:29
 125/136 anonim ***** válasza:
65%
Fú b*zdmeg...
febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/136 A kérdező kommentje:

#125

Talán majd eljön annak is az ideje, de ha mégsem, akkor sem a te dolgod lesz.

febr. 22. 10:37
 127/136 anonim ***** válasza:
66%
ez a f...ság még mindig ki van emelve???!!! nem hiszem el!!!
febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/136 A kérdező kommentje:

#126

Azt javaslom nyugodj meg, ha sok a stressz... 😎

febr. 27. 14:21
 129/136 A kérdező kommentje:
*#127
febr. 27. 14:23
 130/136 anonim ***** válasza:
49%
Tök nyugodt vagyok, nekem van kivel élnem az életem, elég szorgosan! Nem én rinyálok itt!
febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!