Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
 111/136 A kérdező kommentje:

Gondolnátok, hogy ilyen és ehhez hasonló üzeneteket kapok:

"Nekem is nagyon hasonló elképzeléseim vannak a párkapcsolatról, ezért úgy gondoltam írok neked. Számomra is nagyon fontos lenne ez a mély összetartozás, mindig erre vágytam.

Az az igazság hogy kicsit elveszett a lelkesedésem ami az ismerkedést illeti, ezért most nem is tudok olyan nyitottan, aranyosan írni ahogy szoktam, persze ha lenne okom rá, akkor ez biztos hamar megváltozna. :)

Te milyen lánnyal szeretnél megismerkedni? Milyen tulajdonságok fontosak számodra? És magadat hogy jellemeznéd?"

jan. 24. 18:15
 112/136 anonim ***** válasza:
Akkor megtaláltad a kis szüzikédet?
jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/136 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem találtam meg ŐT, de hiszem, ha én keresem, akkor Ő is engem. ÍGY ELŐBB-UTÓBB EGYMÁSRA TALÁLUNK... 😍😍😘
febr. 12. 10:26
 114/136 anonim ***** válasza:
Azért tudod, ugye, hogy az idő telik... elég gyorsan...
febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/136 anonim ***** válasza:
Aki ilyen szavakat használ, abban semmi férfiasság sincs számomra, sőt, visszataszító...
febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/136 anonim ***** válasza:
Jaj nee, már megint te... 🤦‍♀️😫😵‍💫
febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/136 A kérdező kommentje:

Igen és nem megint, hanem még mindig. 😃


Idő mindig ugyanolyan ütemben telik, ennél fogva nincs is mihez hasonlítani a sebességét.

Egyébként kit érdekel, hogy számodra mi "férfias" és mi nem? Ennek csak annyi a tanulsága, hogy magadba kell(ene) nézni, mert valójában nem is nekem szól ez a semmitmondó semmiség. 😉

febr. 13. 20:01
 118/136 anonim ***** válasza:
De, pontosan neked írtam. 60 évesen már ciki lesz szűznek lenni. Téged biztos érdekel, ha még mindig erőlteted meg kiemelgeted ezt a hülye kérdést.
febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/136 A kérdező kommentje:

#118

Hát, ami a te fejedben van, az csak ott van...

febr. 15. 09:48
 120/136 anonim ***** válasza:
Szerencsére ami meg a tiedben, az meg ott...
febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!