Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
 101/136 anonim ***** válasza:
50%
Ne adja fel,de hát ez egy pszchihopata.
jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/136 anonim ***** válasza:
68%

Tipp:

Ha egy lánnyal ismerkedsz akkor ne úgy kérdezd hogy szűz-e, persze lehet az is, kérdezd hogy csinált-e már intim dolgot mással (?). Mert ma már van olyan is hogy szopot, de szűz. Vagy olyan is hogy csak lánnyal szexelt.


Amúgy még 20 évesen lett volna esélyed össze jönni egy 16-17 éves szűz lánnyal, de már késő..... 26 évesen már nem fogsz "tiszta" lányt találni. :/ sajnálom. De ez a te hibád fogad el....

Ilyen korban már ne várj egy szűz lányra, mert nem lesz. Fogad el, nem olyan nagy baj az. Inkább azt nézd hogy 2-3 exnél több ne legyen! Illetve intim dolog.

Már lekéstél erről.

jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/136 A kérdező kommentje:

#101

Szerintem meg az a legnagyobb pszichopoata, aki mást annak definiál. Normális ember nem degradálja a másikat, mert tudja, hogy minden ember élete egyedi és ennél fogva megítélhetetlen, hogy mit miért gondol/tesz/érez.


#102

Sohasincs késő semmihez... de ha 20 évesen jöttem volna össze egy még nálam is fiatalabb lánnyal, akkor bizonyára már nem lennénk együtt. Nekem meg ponthogy az a célom, hogy örökre együtt maradjunk. Úgyhogy ilyen szempontból nem is baj, hogy (27 évesen) még itt tartok, mert ahogy telik az idő annál komolyabb döntést tudok hozni.

jan. 18. 07:20
 104/136 anonim ***** válasza:
45%

Miért ne lennétek együtt ha fiatalon jöttetek volna össze?

Ha össze illettek, akkor bizony örökké is tarthat. (A szüleim a példa erre, mondjuk az apám nem volt hűséges)

És ha nem is maradtatok volna együtt, legalább most nem kattognál ezen hogy szűz lány kell. Mert már te sem lennél szűz, így természetes lenne neked.

(Ezt mondom úgy, hogy én is mindig szűz lányt akartam, és meg is kaptam)

jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/136 anonim ***** válasza:
70%

De én 19 vagyok, és amikor a barátnőmet ismertem meg, még hamarabb volt.

De a tény az tény, nagyon ritka lesz a korosztályodban a szűz nő. Már nem lányok hanem nők.

jan. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/136 anonim ***** válasza:
36%
Ennek az lesz a vége, hogy 40-50 évesen behálózol egy gyereket. Creepy vagy már most is, és ez idővel csak rosszabb lesz.
jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/136 A kérdező kommentje:

#106

Hát, ha te mondod... 😂🤣😂

jan. 18. 14:21
 108/136 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem meg ponthogy az a célom, hogy örökre együtt maradjunk. Úgyhogy ilyen szempontból nem is baj, hogy (27 évesen) még itt tartok, mert ahogy telik az idő annál komolyabb döntést tudok hozni."

Becsülöm, hogy van célod, de sajnos nem csak rajtad múlik a beteljesedése.

Ezzel is számolnod kell.

jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/136 anonim ***** válasza:

A kommenteket nem olvastam el, csak a kérdésedre jöttem válaszolni, kedves kérdező.

Én például 27 évesen szűz vagyok (a legintimebb dolog is csak a csók volt). Hogy miért alakult így, abba most nem mennék bele, de nem vagyok vallásos és számos lehetőségem is lett volna. Ezzel még vagyunk így páran, úgyhogy lehetetlennek nem lehetetlen ez a vágyad, de nem is könnyű ilyet találni. Valamint ha a házasságig akarnál vele várni, akkor még csekélyebb az esély (főleg úgy, hogy nem vagy vallásos). Viszont az azért kicsit elgondolkodtató, hogy számodra ez miért külön kritérium párválasztásnál. De nyilván kinek mi.

jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/136 anonim ***** válasza:

"szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma" de.


"milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat." Első alkalmakkor leginkább kínos.


Fura nekem, hogy zavar téged a más kapcsolatból eredő tapasztalat. Pont azért jó ez, mert így már tudja az ember, mi az, amit nem tud/akar elviselni az új kapcsolatban. Veled (illetve neked vele) meg minden szituáció és problémakör új lenne, ami hamar ahhoz vezetne, hogy életetek legnagyobb hibájának tartjátok ezt az egészet.

jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!