Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
89%

Nemrég ismerkedtem tinderen egy csajjal, nagyon erkölcsösnek tűnt, de piszok jóbőr, kellően butácska is, úgy pont az esetem, bigott vallásos, nem hisz a házasság előtti szexben, 40éves…

Na a második randin kiderült, hogy 38évesen tért meg, mert megtalálta istent, azóta nem szexelt és csak a férjével fog, az előtt meg volt vagy 40faszija, és ribinek érezte magát, de isten megmutatta az utat, úgyhogy most elveti a tisztátalanságot :D

Na ilyen agybetegekre van esélyed még :D

dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 A kérdező kommentje:

#59

Ha nem tetszik nem jössz ide, ennyi. Amúgy én nem járok pszichomókushoz...

dec. 8. 07:27
 63/136 A kérdező kommentje:

#61

Az esélyem bármire megvan.

dec. 8. 07:31
 64/136 anonim ***** válasza:
48%

Azt gondolom, hogy jogod van olyan elvárásokat támasztani, amilyet akarsz. Ehhez mindenkinek joga.

Viszont az esély, hogy ez az elvárás teljesüljön... hát nagyon, mármint tényleg NAGYON közel van a nullához.

A csajokat már a középiskolai években megb_sszák. Ha tetszik, ha nem, ez van. Mire végeznek az érettségivel, a legtöbbjüket már előtte kilyukasztották. Amelyiket meg nem, azt meg majd az egyetemen fogják kilyukasztani.

Igen, persze, vannak kivételek, egyedi esetek blablabla. De azok egy részével valamilyen súlyos defekt van, a fennmaradó része meg hát hogy pont te fogd ki, szinte esélytelen.


Mégegyszer mondom: jogod van azt elvárni, amit akarsz. Csak éppen nem fog teljesülni. Ha olyan 18 éves lennél, még azt mondanám, hogy van esélyed. De 26 évesen úgy, hogy valószínűleg te sem vagy éppen a férfiak csúcsa... hát ezt már buktad.

dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 anonim ***** válasza:
57%
62# te írtad a 35-ös válaszodban, hogy elkezdtél járni.
dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/136 anonim ***** válasza:
80%

Remélem, és erre hálistennek jó esély van a kérdezőnek

maximum a pszchiológusával lesz belsőséges kapcsolata.. :-DDD

dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 A kérdező kommentje:

"A csajokat már a középiskolai években megb_sszák. Ha tetszik, ha nem, ez van. Mire végeznek az érettségivel, a legtöbbjüket már előtte kilyukasztották. Amelyiket meg nem, azt meg majd az egyetemen fogják kilyukasztani. Igen, persze, vannak kivételek, egyedi esetek blablabla. De azok egy részével valamilyen súlyos defekt van, a fennmaradó része meg hát hogy pont te fogd ki, szinte esélytelen."


Ez csak általánosítás és így valóban van igazságtartalma, de egyébként teljesen irreleváns, mert pont elég, ha van egy olyan nő, aki nem illik ebbe a halmazba. Erősen sorsszerű, hogy mi jön össze, meg mi nem. Lottózhat valaki folyamatosan egész életében úgy, hogy nem nyer nagyobb összeget, míg egyetlen lottószelvény is főnyereményt hozhat. Úgyhogy ezt felesleges is latolgatni...


Hipnoterapeutánál voltam egyszer, aminek gyakorlatilag semmi köze a pszichológiához. Egyébként én nem ítélek el senkit, mert "lelki beteg". Mindnyájan azok vagyunk valamilyen szempontból, igen ti is! (Elég csak végigolvasni a kommentjeiteket.)

dec. 8. 15:58
 68/136 anonim ***** válasza:
90%
Nos magyarországon a magyar kulturkörben erre nincs nagy esélyed, olyan helyen ahol vannak elszeparált vallási közösségek, még talán, esetleg a muszlim világban.
dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen vesztettem el a szüzességem nőként. A párom megbánta, hogy előttem csak egyéjszakásai voltak, ő extra cikinek tartotta a szüzessègèt
dec. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 A kérdező kommentje:

Jó volt ezt olvasni (hogy azért van remény):

"Én pont 20 vagyok, másodéves egyetemista és még szűz, valamint a párom is az, és én jobban örülök így, mintha nem lenne. Hiszen nem tudja az enyémet más nő testéhez viszonyítani hogy xy csinosabb volt, más teljesítményéhez az ágyban, és csak én leszek számára ilyen formában, valamint ő nekem. Továbbá részemről azt is bizonyítja, hogy nem engedett a társadalmi nyomásnak, miszerint férfiként minél hamarabb el kell veszíteni annál jobb, hanem várt."

dec. 10. 17:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!