Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/136 anonim ***** válasza:
94%
Igaz azt nem írtad hogy a vallásos lányok téged nem érdekelnek, de a legtöbb huszonévesen is szűz lány szerintem emiatt nem volt még pasival
2023. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/136 anonim ***** válasza:
84%
Irány a papnevelde!
2023. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/136 anonim ***** válasza:
11%
Engedd el, ebből nem lesz semmi. Vagy életed végéig nő nélkül maradsz, vagy beéred a használt csajjal. Nullkilométerest már nem fogsz találni 26 évesen.
2023. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/136 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindegyikőtök válaszában van valami, de sokatok eléggé messzemenően következtetett...


Hát nem tudom, de én még azért olyan 30 éves koromig látok rá elég sok esélyt, utána már szerintem is "lefőtt a kávé" ilyen szempontból. Bár az is igaz, hogy soha sincs késő semmihez.


Jöhetnek még észrevételek!

2023. nov. 1. 09:12
 15/136 anonim ***** válasza:
67%
Szűz lányt szerintem nem fogsz találni magadnak, de szűz embert igen. Én ebben az irányban kezdenék el gondolkodni. Sok szempontból egy szűz fiúval kompatibilisebbek is lennétek.
2023. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/136 anonim ***** válasza:
84%

"beéred a használt csajjal"

De gáz vagy!

Kérdező, én most kiröhögtelek, ahogy kérted. Így jó?

2023. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/136 NTBS ***** válasza:
81%
Keress vallásos lányt.
2023. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/136 anonim ***** válasza:
85%
Nos, nemigen, azért a két évvel ezelötti kérdésednél elég sokmindenki válaszolt pro és kontra, most mit vársz az újabb kérdéstöl? Nagyon gáz továbbra is, hogy az elvárásod miatt felsöbbrendünek hiszed magad, de várj csak nyugodtan sohanapjáig, ez a fétised marha nagy red flag. Azt meg hogy csinálod, hogy két éve 25 éves voltál, most meg még csak 26? 😁
2023. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/136 anonim ***** válasza:
88%

Mit gondolok?

Azt hogy el vagy szakadva a valóságtól.

És azt is, hogy aki a 'szüzike' szót használja, azt valószínűleg maga is az marad.

2023. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/136 anonim ***** válasza:
96%

Nekem teljesen véletlenül jött össze egy szűz lány akivel már 3 éve együtt is vagyunk, ő most 26 éves. Tehát nm lehetetlen viszont úgy kicsi rá az esély ha direkt "szüzikét" keresel.

Én szex előtt tudtam meg, hogy szűz, alapból nem hozta szóba én meg nm gondoltam hogy nm az.

2023. nov. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!