Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 anonim ***** válasza:
8%
20-as: mázlista...irigyellek, ember.
2023. nov. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/136 anonim ***** válasza:
69%

Szüzeket osszuk két részre: vannak akik vallásos indíttatásból (ez errefelé nagyon ritka) es vannak olyanok, mint a kérdező.


Nekem a legnagyobb bajom azzal van, hogy te nem vallásos indíttatásból vagy szűz. Téged semmilyen Istenfélelem nem vezérel, pusztán - durván fogalmazva - “lúzer” vagy és e köré most építettél egy ideológiát magadnak, hogy többnek tűnj, miközben a kinézeted (?) és a szociális képességeid hiányában nem voltál még senkivel.

Nem vagy és soha nem is leszel egy szinten Mehmettel, a török szívtipróval akiért titokban odavannak a csajok, de ő az elveiért képes meghalni. Ő tényleg egy lánnyal képzeli el élete végéig. Nálad mi a garancia erre? Semmi. Mert nincsenek elveid mögötte. Sőt, ha felajánlkozna egy jobb nő, már faképnél is hagynád az állítólagos szűz feleséged.


Ergo, szociális és egyéb képességeid a béka segge alatt vannak. Ezért nincs senkid. Pont.


Akik nem vallásos indíttatásból szüzek huszonévesen…hááát az egyik srác tesiből felmentett volt gimiben és nagyon visszahúzódó. Most próbál valamit összehozni nem sok sikerrel. Gondolom ő is szépen megidealizálta magában, hogy mekkora faszagyerek (Facebook reakcióiból ítélve). Hát nem.

2023. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 A kérdező kommentje:

Aki szerint "looser" meg "red flag" vagyok fejtse már ki, hogy miért is. Ezek így csak felindulásból megfogalmazott kritikák, mert nem sok érvelés van benne és nem kerek a sztori. Kb. olyan, mint ahogy megbélyegezték (celeb) Berki Krisztiánt, mert minden ruhaját (állítása szerint) csak egyszer viselte. Engem egyáltalán nem zavart ez, mert az ő dolga. Pedig én pont az ellenkezője vagyok ebben. Mint ahogy az sem zavar, hogy a kormány agymossa és kifosztja az országot, mert tudom, hogy nem ezen múlik a sikerem/boldogságom. Érdekes nem?


Alvetően egy nagyon tiszta és különleges kapcsolatot akarok a párommal, egy olyan intim zónát, amiben nem volt még senki. Ez egy erős összetartozás érzést tud kialakítani és pont ettől lesz különleges és megismételhetetlen a kapcsolatunk. Mivel nagyon fontos az egész, így nem fogok egy másik nővel összejönni bármennyire is kínálgatja magát. Egyrészt, mert bűntudatom lenne, hogy megcsalok/elhagyok valakit, aki nekem adta magát, másrészt nem tudnék már egy olyan intimitást kialakítani azzal, mert mással éltem már ezt.

Én nem darabokban akarom élni a szerelmi életem, mint mostanában sokan. Elmennek egy szóra dugni, mert épp egy ösztönt kell kielégíteni, máskor meg komoly kapcsolatot akarnak kialakítani, mert mégiscsak kellen egy társ meg család. Ebben billegnek és próbálnak egyensúlyozgatni életük során: kiélés, családalapítás, kapuzárási pánik, válás, stb.


Nem vágok fel a szüzességemmel, pont elég ha az az egy nő értékelni fogja...

2023. nov. 9. 19:13
 24/136 anonim ***** válasza:
85%
A 22-es tökéletesen megfogalmazta és megindokolta a választ a kérdésedre. Mégis mit vársz még kérdező?
2023. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/136 A kérdező kommentje:
Addig míg nem támasztja alá az állítását valaki az csak értelmetlen fröcsögés. És ez leginkább a szerzőjének a tudatalatt meghúzódó vakfoltjaiból fakad! Innen a motiváció, hogy irkáljon mindenhová relevancia nélkül. Nem az a fontos, hogy egyet ért-e velem vagy sem hanem hogy próbálja objektíven megközelíteni a témát és értelmes összefüggő mondatokban írjon. Ez értékelhető számomra, a többieket csak sajnálni tudom...
2023. nov. 10. 14:59
 26/136 anonim ***** válasza:
88%

23 - "Nem vágok fel a szüzességemmel, pont elég ha az az egy nő értékelni fogja..."

Ha így gondolod, akkor várj az igazira. Érdemes. De ne csak várd, keresd is. Úgy könnyebben megtalálod.

2023. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/136 anonim ***** válasza:
86%

Kereken 27 évesen veszítettem el a szüzességemet, konkrètan 1 héttel a szülinapom után...


Lehetetlenek nincsenek. Párom nem volt ugyan szűz, de szinte 0 tapasztalata volt. Röhögtünk a kezdeti bénázásokon, azóta minden szuper ;) .

2023. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/136 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, aki biztatott és valamilyen szinten megért, de már kezdem egyre inkább elegedni ezt.

Leginkább azért, mert nem vesznek komolyan a lányok ezzel kapcsolatban. Kb. egy olyan "szentimentális lúzernek" tűnök a szemükben, mint amit a köztudat beléjük súlykol. De semmi gond, mert nekem is megvan a véleményem azokról, akik a "mainstream" dolgok után mennek...

Azoknak meg akiknek sikerült szűzen egymásra találni pedig szurkolok, hogy legyetek együtt sokáig és ne foglalkozzatok azzal, hogy a sok birka miként él. :-)

2023. nov. 22. 16:36
 29/136 anonim ***** válasza:
79%
A "kezded elengedni" az mit jelent? Belemártanád idősödő fütyülődet egy tisztátalan hüvelybe?
2023. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/136 A kérdező kommentje:
Dehogy is... annak nem sok értelme lenne. Persze akinek nem jött át a dolog az csak ennyit lát belőle...
2023. nov. 22. 21:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!