Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymáséi leszünk valaha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymáséi leszünk valaha az én szüzikémmel? (...)

Figyelt kérdés

Ítéljetek el vagy röhögjetek ki, de nekem fontos a szüzesség a magam és a jövendőbeli párom részéről is:

Eléggé későn érő típus vagyok, így olyan 20 éves korom körül esett le, hogy jó lenne egy barátnő. Aztán ahogy egyre mélyebben belegondoltam ebbe, rájöttem, hogy én már elsőre is komolyat akarok. Olyat akit el is vennék feleségül és nem csak az kell, hogy dughassak valakivel. Semmi vallásosság nincs emögött, mindössze tetszene, ha egy érintetlen nővel lehetnék együtt, akinek szintén fontos, hogy a párja érintetlen legyen. Így tisztán egymásra találhatna a két vágy. Csodálatos érzés fog el, amikor arra gondolok, hogy milyen lesz egyszerre és együtt megélni a mindkettőnk számára ismeretlen intim szituációkat. Ezenkívül nem akarok egy olyan nővel együtt lenni, akinek akár szexuális, akár más tekintetben korábbi kapcsolataiból/kalandjaiból származó elvárásai vannak. Egy szűz nő esetében is helytálló lehet ugyanezen indok, csak fordítva. Szerintem, ha megvan az alapvető szimpátia és nyitottság egymás felé, akkor nem nagyon lehet melléfogni, szexxel sem lehet hosszútávú és megoldhatatlan probléma. Egyrészt, mert az alapvető szexuális késztetéseket/vágyakat már előre tisztázni lehet. Az intim méretem pedig se nem kicsi, se nem óriási, így a legtöbb nővel kompatibilis lehetnék méretügyileg. Arról nem is beszélve, hogy a szerelmen alapuló szex nem erre helyezi a hangsúlyt, hanem az összetartozás érzésére. Legalábbis nálam mindenképp így van ez, attól függetlenül, hogy eléggé magas a libidóm.


Nehéz ilyen prioritásokkal ismerkedni, ezért (is) 2 éve már ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést. Igaz sokra nem mentem vele... Persze azelőtt és azóta is sok szűz lánnyal beszélgettem már, de egyikükkel sem találtunk egymásra, főleg, hogy sokukról kiderült, hogy már nem teljesen érintetlenek... Ennek ellenére én még mindig bízok benne, hogy létezik Ő és előbb-utóbb egymáséi leszünk.


Ti mit gondoltok?


26F



2023. okt. 28. 17:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező! Mit tennél az alábbi helyzetben?

Tegyük fel, hogy most találkoznál a tökéletes szüzikével, szerelmes lennél, összejönnétek, lefeküdnétek egymással. Majd ő hirtelen egyik napról a másikra azt mondaná, mégsem, és elhagyna téged. (Sajnos sok ilyet látni manapság, hogy egyik nap valakinél random bekattan valami, és még a közeli barátai sem értik a viselkedését). Tegyük fel kb 1 év múlva találkoznál egy újabb szüzikével, aki viszont tudnád, hogy már tényleg az igazi. Viszont amikor megtudná, hogy te nem vagy szűz, azt mondaná, így sajnos neki már nem kellesz. Mit tennél?

2023. nov. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/136 anonim ***** válasza:
79%

26 évesen szerintem annak is örülj,ha találsz egy épkézláb csajt aki

leáll veled,nemhogy szűz legyen.. :-D

Az elképzeléseid megegyszerűen egy kb. 16 évesére vallanak.

Még egy 14 éves kiscsaj is reálisabban gondolkozik a témában mint te.

Vagy kamu vagy,vagy be voltál zárva valahová eddig.

nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/136 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit tennék, de lényegtelen is.


Örülök én mindennek, de leginkább annak örülnék, ha nem akarná mindeni megszakérteni, hogy mi zajlik a másik emberben.

nov. 24. 13:21
 34/136 anonim ***** válasza:
78%

"örülnék, ha nem akarná mindeni megszakérteni, hogy mi zajlik a másik emberben"

Pedig arra én is kíváncsi lennék, különösen a fejemet WC-be dugni kívánó privát üzeneted után, kedves galamblelkű kérdező!

nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/136 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, elkeztem járni hipnoterapeutához!

Ő saját magamon keresztül ismertet meg önmagammal. (Főként a tudattalanban lévő információk következménye a viselkedésünk.)


Feltárult, hogy miért is olyan fontos a szüzesség számomra:

Alapjában véve a mély lelki kacsolódás hiánya az oka. Nem tudtam még senkivel ilyen kapcsolatot megélni és ez rányomja a bélyegét a párválasztásra. Egy tisztátalan nő felszínességre utal, mert mélyen kapcsolódó ember nem ugrik akármibe bele, csak amiben nagyon biztos, maga és partnere részéről is. Ugyanakkor az együttérzés is közrejátszik. Úgy érzem, hogy annak kell adnom a szeretetem és örömöm, amit az együttlét során megélek, akiben hasonló érzelmek vannak. Ezenkívül az erős szexuális késztetéseim révén, mély szexuális nyomot akarok hagyni a partneremben és ez tiszta lappal a leginkább lehetséges. Ezt a "nyomot" kihasználva akarom a kapcsolatot szilárddá tenni, ahol a családalapítás biztos alapokon nyugszik. Nagyon fontos, hogy a párom is tiszta mivoltából tudjon formálni és visszaigazolni engem, mert amennyire erős annyira bizonytalan is a szexualitásom. Ez pedig, hogy tisztán és mélyen éljük meg egymást, akadályát képezné annak, hogy a túlburjánzó vágyak mással kerüljenek megélésre. Vagyis az egymásban hagyott mély nyomok, olyan összekötő erőt adnak, ami elvágja a kíváncsiságot és elégedetlenség lehetőségét. Magyarul nem akarom olyanra pazarolni magam, aki másra pazarolta magát.


A terapeuta szerint azzal az energiával, ami felszabadult bennem, már nem fogom teherként megélni a szüzességem. Csak tenni fogom a dolgom, mint aki rendben van magával. Ha annak kell történni, hogy szűzzel legyek akkor az fog történni, ha másnak akkor más fog. Nem kell döntést hoznom, az élet adja magát. Akkor is boldog lehetek, ha a megálmodott szüzikével leszek örrökké, meg akkor is ha sohasem lesz nőm. Köztes opció nem lesz, mert tudatalatt kizárom ezt.


1 hét távlatából azt tapasztalom, hogy sokkal higgadtabb vagyok és nincs késztetés elélvezésre. Van erekcióm, sőt sokkal könnyedebb és erőteljesebb, mint korábban. Viszont azt érzem, hogy csak abba fogom "beletenni", akibe kell és nem olyanba, akit csak megkívánok az élvezet lehetősége miatt. Már maga a lét élvezettel tölt el... 🙏

dec. 1. 16:10
 36/136 anonim ***** válasza:
75%

Tisztátalan nő... De undorító vagy, édes istenem!

Baromi kíváncsi lennék én erre a "terapeutára".

dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/136 A kérdező kommentje:

"Tisztátalan nő... De undorító vagy, édes istenem!"

Ezt bizonyára csak azért írod, mert te magad is ebbe a csoportba tartozol (férfi/nő oldalról).

dec. 1. 18:51
 38/136 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem ezt a "tisztátalan nő" fogalmat.

Viszont a terapeuta óriási - megengedte a kapcsolatot nem szűz nővel is, és ezzel felszabadította a kérdezőt, aki most boldog, és lehetőségeket lát.

dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/136 anonim ***** válasza:
32%

“ Tisztátalan nő... De undorító vagy, édes istenem!”


Mi a gond? Fáj az igazság? Ne édesistenemezz, mert akármelyik vallást nézem, aki házasságon kívül fekszik le a másikkal, az nem tiszta.

Ez van. Ez puszta tény.

dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/136 anonim ***** válasza:
76%
Sok éve élek házasságban. Attól még nem tartok tisztátalannak senkit, aki nem úgy él, mint én. Ha ilyen fontos a vallás, akkor ne ítélj, tudod! Szerintem jóval undorítóbb, hogy mások életében vájkálsz.
dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!