Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 71/91 anonim ***** válasza:
82%

az ősember és pulykás résznél röhögtem nagyokat.. :D


de akár hogy vesszük ez valahogy így van, ahogy leírta a hozzászóló a fentiekben.

2012. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
Nem tom mért kell leszavazni tök jó amit írt :D
2012. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
Azért nem minden nő ilyen agyhalott.
2012. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
Azért kell leszavazni, mert jó nagy f*szkalap, egyáltalán nem vicces, és látszik, hogy erre gerjed, mivel egymás után 3 választ is képes volt küldeni ugyanazzal a gusztustalan maszlaggal. Undorító. Remélem, hogy soha a büdös életben nem nyúl az ilyen nőhöz... Méghogy alárendelt szerep... Meg majd egy ilyen szutyok mondja meg, hogy egy nőnek mikor milyen érzés van a puncijában. Lóf*szt nem tud az egészről, meg úgy egyáltalán a női nemről. Engem az ilyen kemény "alfahím" dughatna tőlem aztán egész nap, akkor sem élveznék el soha, és rosszul lennék az érzéstől, hogy alá vagyok rendelve a barátomnak. Egyenrangú felek vagyunk, ő akkor is FÉRFI marad, ha én vagyok felül éppen, és én irányítok. A szex nekem kizárólag a szerelemről és a szenvedélyről szól, azt fejezem ki vele. Képes vagyok szinte állandóan rágerjedni valakire, ha tényleg szeretem, de ettől még nem vágyom arra, hogy megb*sszon, mint egy vadállat. Persze lehet néha keményebben szeretkezni, de akkor is maradjon még SZERETKEZÉS, és nem b*szás.
2012. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
am hanyadik barátod ez a "kedves úriember"?
2012. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:

Nos, most, hogy végigolvastam az összes hozzászólást, valamivel tisztább a kép.

Tudom, hogy már sokan leírták, de azért megteszem én is. Ebben az esetben a te és az ő viselkedése se volt korrekt. Egyáltalán nem kellett volna provokálnod, főleg ha tudod, hogy féltékeny alkat. Az én exbarátom is ilyen volt (bár soha, soha az életben nem ütött meg, még ha túl is lőttem a célon), és igen, amikor elegem lett az örökös féltékenykedésből, én is tovább fokoztam a dolgot, -amire egyáltalán nem vagyok büszke, sőt, jó pár dolgot máshogy csináltam volna, így utólag. Ugyanakkor a srácnak nem lett volna szabad megütnie. Annál undorítóbb és aljasabb dolog nem sok van, mint hogy egy férfi kezet emel egy nőre. Itt most nem alá és fölérendeltségről van szó. Nőként vallom, hogy igenis egyenrangúak vagyunk, csak a természet más tulajdonságokkal ruházott fel férfit és nőt. Az előbbi erősebb, de ezt nem arra kellene fölhasználni, hogy megalázza, és uralkodjon a nála gyengébb nőn, hanem hogy megvédje.

A barátod érzelmileg elég labilis, és valószínű, hogyha egyszer megvert, megint meg fog, mert Te voltál olyan naív, hogy elhiggyél neki minden ígéretet, ebből kifolyólag aligha nem máskor is el fogja érni, hogy megbocsáss neki. Utána pedig elfajulnak majd a dolgok, hiszen a fickó elhiszi, hogy mindent megtehet, következmények nélkül, mert "a múltkor se volt semmi"...

Ami a megerőszakolós részt illeti, alighanem azért élvezted, mert olyan ember csinálta, akit (bár ezt nem mondtad ki a kommentekben, csak azt, hogy ő szeret téged), szeretsz. Bár akkor is erkölcstelen.

Mindent egybe vetve csak annyi kérdésem lenne, miért is vagy vele még együtt?

2012. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
Szerintem meg védekező mechanizmus volt a tested felől, hogy így reagáltál az erőszakra. Hiszen nem idegen csinálta, hanem a párod. Az agy fura dolgokra képes. De azt látom, hogy te teljes mértékben vállalod a felelősséget azért is, amit ő követett el. Ez így nincs rendjén. Az nem kifogás, hogy még fiatalok vagytok. Az nem elfogadott, hogy egy kapcsolatban erőszak van.
2012. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
20:52-es, 20:57-es: Ki vagy te? A csaj pasija???
2012. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:

68-as én szétröhögtem a fejem azon amit írtál. lehetséges hogy igazad van XD

de attól még én kicsit félnék a pasastól...

2012. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:
Na itt vagyok, ömm ma is találkoztam vele és nagyon kedves volt úgyvolt ,hogy megbeszéljük ezt az egészet bár ő nem igazán akart róla hallani igazából idegesítő volt, hogy percenként bocsánatot kért és mindig próbálta magyarázni ,hogy mi volt ez meg hogy mennyire szeret és hogy sajnálja és HA akarom akkor legyen vége mert neki az a fontos ,hogy nekem jó legyen ... És hát végülis megbeszéltük ,hogy egyenlőre nem nagyon találkozunk, max telefonon beszélünk. Bár ma már háromszor is felhívott... Még mindig azon a véleményen vagyok ,hogy nem csinálná többször, és nem hiszem ,hogy azért ilyen bűnbánó hogy majd legközelebb is elkövesse.
2012. máj. 29. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!