Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 21/91 anonim ***** válasza:
93%
Minta példák vagytok.
2012. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
100%

Jó zavaros körülötted az a bizonyos rózsaszínű felhő. A tisztán látásoddal komoly probléma van. Ha egyszer már megengedett magának ennyire durva tetlegességet, máskor is meg fog ha felbosszantja magát valamin. Alap dolog, hogy az ember kontrollálja magát. Egyszerűen nincs jogunk másokat fizikailag bántalmazni. Erre nincs ő sem felhatalmazva. De ha megbocsájtasz neki, azzal felhatalmazod. Mert látja, hogy nincs következménye a tettének. És ha nincs következménye, mi gátolja abban, hogy máskor is megteszi. Az egy dolog, hogy most bántja a dolog, csakhogy előtte kéne gondolkodni, nem utána... Na majd megtapasztalod, bár nem kívánom neked, hogy ez mégegyszer előforduljon.

25/N

2012. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
96%
Senkinek nincs joga megverni a párját. Még egy k*rvát sem (nem azért, mintha te az lennél, ez egy sarkított példa). A férfiak testfelépítése genetikailag erősebb a nőknél. Ezt kihasználni elég nagy gáz.
2012. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
97%

Nem angyalkám! nem értjük félre!

Te vagy olyan vak és szerelmes, hogy mindent elnézz neki! ha neked ez kell akkor tessék!


Buta vagy szerelmes és idióta! Ha vele maradsz!


"kell a jó? nem! Kell a rossz? kell! " --> örök mondás, sajnos egyre több emberre igaz...

2012. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
42%

nem tudom, de miközben olvastam felizgultam:D

20f

2012. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 A kérdező kommentje:
Nem vert meg! Csak felpofozott kétszer erősebben . Nem is látszott meg és nem is fájt nem ezen volt a hangsúly. Ő nem tudna komolyabban bántani ebben biztos vagyok. Nem olyan.
2012. máj. 27. 19:53
 27/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy te látod rosszul a helyzetet? Ha már ennyien állítjuk az ellenkezőjét... Tipikus példája annak, hogy "mindenki más téved, neked van igazad". Hát, ha ezt akarod hinni, hidd csak. De legközelebb ezek a tanácsok jussanak eszedbe, miközben a földön fekszel és rugdos vagy erőszakol.
2012. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
100%

te nem vagy normálisXDDDDDDDDDDDD

ha csicska akarsz lenni egy "férfi" (nem nevezném férfinek aki megveri(ja nem CSAK kétszer felpofozza) a bnőjét és lényegében megerőszakolja) mellett.

2012. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted a pofozás nem verés??? Szerintem a verés fizikai bántalmazást takar. A pofon pedig fizikai bántalmazás. Most akkor vagy én vagyok fogalomzavarban és így éltem le 25 évet, vagy TE...
2012. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
háááááááááááááááááány ééééééééééééééveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssss???????????????????????????????????
2012. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!