Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 11/91 anonim ***** válasza:
83%

Szóval gondjai vannak a méretével.

A témához szólva ha elfajul késöbiekkben a példa, ami nagyon valószinű ezzel az erőszakolós témával megfenyegetheted, akkor lepattan róla tuti.


Hidd el, ennél csak roszabb lesz egyszer, akár évek múlva, tipikus alkesz viselkedés. Nem tud uralkodni magán ennyi idősen.. na az ilyennek nem való párkapcsolat.

2012. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
91%

Másra bármilyen formában kezet emelni, a saját agresszió/erőfölény fitoktatása, kontrollhiány és a másik emberrel való tisztelet hiánya. Miért vagy vele, ha nem tisztel téged. A bizalomról nem is beszélve. Anélkül mit vársz tőle? Kicsit sem bízik benned. Ezek nélkül nem társ leszel, hanem eszköz. Az ő eszköze... mi az, hogy még tulajdonképp meg is erőszakol? Mintha valami használati tárgy lennél. Az ilyennek guminő való: azt bármikor püfölheti, megd*ghatja.

Meg kellene tanulnia kontrollálni magát. De az ígérgetés sosem biztosíték. Legközelebb ugyanígy fog reagálni.

2012. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:

Hát ez remek! Nem ezekre a válaszokra számítottam :,(

Pedig már megint nagyon jóba vagyunk és olyan mint ezelőtt volt. Csak most sokkal kedvesebb mert gondolom még mindig nagyon bántja a dolog szegényt :(

De miért írjátok mind ugyanazt? Ennyire tudjátok vagymi? Csak mert nem hiszem hogy mindenkinek van ilyen jellegű tapasztalata, attól ,hogy más fiúk ilyenek ő még nem biztos hogy folyton bántani fog. Hiszen láttam rajta mennyire sajnálja. Meg ti nem ismeritek őt egyáltalán nem az a fajta, még sosem tett ilyet azt mondja csak ő sem tudja miért de annyira felhúztam. meg hát az logikus is ,hogy féltékennyé tettem és azért lett ilyen nem? Hiszen ha ennyire felhúzza a dolog hogy esetleg elveszíthet akkor miért tenné újra? meg ő tényleg nem olyan!!!

De köszi a válaszokat.

2012. máj. 27. 19:39
 14/91 anonim ***** válasza:
52%

végülis jól végződött,uh nem értem mit problémázol.

a fiú "barátaidat" meg építsd le.

egyértelmű,hogy nem a barátaid,csak a lehetőséget az elgyengült pillanatod várják,hogy beakasszanak.

a féltékenység jogos volt,mert a barátod is pontosan tudja ezt.

a pofont meg vedd elhadart simogatásnak.

2012. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
77%
Egy alapos verés ra férne, akkor legyen nagylegény ne egy nőre emelje a kezét, szar alak.
2012. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
100%
jah...jóban vagytok, amíg újra be nem kattan...labilis a gyerek...ne légy idióta!
2012. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer volt igen, tipikus példa az ilyen helyzetekben nem tud uralkodni magán. Máskor lehet normális.
2012. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
95%

eleve ott kezdődik, h ennyitől féltékeny lett? ez eleve nem normális.

a másik: egy normál srác ilyet nem csinál EGYÁLTALÁN. még ha mérges volt akk sem. ezzel már akár perelni is lehetne. tény h nem ismerjük, de attól tudjuk h ez nem normális viselkedés. meg ott a másik: megütni egy LÁNYT? ez sem normális...teljesen el vette az eszed a rózsaszín köd.

mind1. a te bajod lesz.

2012. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:

De nemár félre értitek! Ő szeret engem. Csak sok gondja van mostanában amikkel nem igazán tud mit kezdeni. És amúgyis rossz gyerek kora volt és ahhoz képest nagyon korrekt ember. És tényleg ez volt az egyszeri ilyen alkalom. Aztmondta ,hogy azért kattant be mert félt hogy elveszít engem meghogy én már lenézem őt és nem tisztelem meg ilyesmi és ezért akart "fölénybe" kerülni. Az elmondása szerint...

Egyébként neeeem nincsenek neki gondjai a méretével odalent. Vagyis szerinte lehetne nagyobb de szerintem meg pont ideális, meg hát nagyon vastag neki hiába ha nem olyan hosszú. Jó de ez most nem tartozik ide :D

2012. máj. 27. 19:44
 20/91 anonim ***** válasza:
25%

szerintem meg az a barátnő,aki kapcsolatban van,mégis más pasikkal kacérkodik,igenis megérdemel pár pofont,ha már a szavakból nem érti meg,hogy ezzel ugyanúgy megalázza a barátját.

tehát a végeredmény 1-1.

ne bikázz és akkor nem fog megpofozni.

2012. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!