Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 41/91 anonim ***** válasza:
97%
Cica, olvasd el még egyszer a #1-et. Te írtad egy órával ezelőtt, feltételezhetően szóról szóra igaz volt. Az én lányom annyi idős, mint te. Ha ezt megtudnám, az a legkevesebb, hogy a pasijának lenyúlnék a torkán és kifordítanám a belsejét. Ezenkívül felhívnám a figyelmét arra, hogy ha még egyszer meglátom a lányom 100 méteres közelében, akkor rendelheti a koporsóját.
2012. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánat,kérdező,de te teljesen hülye vagy.Megvert és megerőszakolt,te meg képes vagy vele maradni.Amúgy meg az tipikus duma,hogy azért vert meg,mert nem tisztelted.Aki ilyet mond ráadásul minden ok nélkül és rajtad vezeti le a feszültséget bármi baja van,akár még szóban is,az igazából nem szeret.Csak te vagy vak,mert nem hiszel senkinek sem.Az ilyen balfaßoknak csak az egójuk számít,semmi más.
2012. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
97%

Uramisten, hagyd ott! Ez a gyerek nem normális. Három hónap múltán egyáltalán nem kéne erőszakoskodni, és, ha egyszer megtörtént, máskor is meg fog...

Vigyázz magadra, kerüld messziről! :S :(

2012. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad, hogy bántalmazott, megerőszakolt, megalázott. Emlékezz az érzésre, mikor legközelebb vele vagy. Biztos titokban jólesett, mert komolyan mondom más magyarázatot nem találok a h.ülyeségedre. Vagy létezik, hogy valaki ennyire buta?

Nem értesz minket, úgy látom. Tehát: nem elég, hogy bántalmazott, tehát megvert - utána még durván meg is erőszakolt, ami nagyon fájt neked (tudod, ezt tényleg nemi erőszaknak hívják) és porig alázott.

2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 A kérdező kommentje:

Jó hát nemtudom. Talán igazatok van. Most elgondolkodtam rajta ,hogy esetleg szüneteltetni kéne vagy ilyesmi. De nem tudom minek mert más fiú nem is érdekel. Meg ő is szeret engem. És inkább most segítenem kéne neki minthogy még problémákat csinálni neki. Meg lelkiismeret furdalásom van amiért ennyire felhúztam őt. Meg pont az a fiú aki miatt összevesztünk ő mondogatta ,hogy le kéne tesztelnem ,meg találkoztam vele aznap és mondta ,hogy maradjak még meg hagyjam őt kíváncsi lesz ,hogy mit fog csinálni stb.

Aztán bunkó voltam vele , pedig ő tök kedvesen odajött pedig nagyon ideges volt már aznap emiatt is rosszul érzem magam :(

És ráadásul én vagyok az aljas amiért szándékosan tesztelgetem amikor tudom ,hogy milyen rosszul van mostanság és még direkt célozgatok neki , hogy kivel voltam aznap meg még Őt is le szólom :(

Megérdemeltem :,(((( Hát legalább észhez tértem :/

jó tudom most amúgy is mindenki mennyire butának gondol , de tényleg szerintem megérdemeltem végülis mert én kezdtem.

lehet oltani :/

2012. máj. 27. 20:32
 46/91 anonim ***** válasza:
100%

"aztán a legmegalázóbb az volt hogy a végén el is élveztem és ezzel még jobban meg is alázott."


ezt írtad.. állandóan szó esik a férfi becsületről, a büszkeségről.


téged megaláztak.. te magad mondtad ki ezeket a szavakat. MEGALÁZTAK.. Egy nőnek is van némi becsülete, ami ezt már nem engedné meg.


Ez azt jelenti, hogy neked nincs becsületed se büszkeséged, ezért teljesen megalázkodsz a " párod " előtt..


A középkorban a rabszolgákkal és a kuurvákkal tették ugyan ezt amit most veled.. Természetesen azokból a nőkből is kiöltek mindenféle becsületet és büszkeséget.


Innentől fogva, ne sértődj meg ha nem tudlak nőnek szólítani. Egy nő/lány/kislány/hölgy(aminek végkép nem lehet téged szólítani) lehetne akármennyire szerelmes nem bízna meg vakon egy ígéretben..


Azok után, hogy ily módon viselkedsz csupán egy eszköz vagy, semmi más.

2012. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
100%
ja, mekkora szemétláda vagy h megpofoztak meg megerőszakoltak:S
2012. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Amint látom nagyon szeretitek egymást. Szerintem adj neki még egy esélyt. Remélem összeházasodtok, szülsz neki pár csemetetét. Aztán őket is jól felképeli. Tényleg ennyire ostoba vagy? Nem akarom elhinni, hogy ez igaz legyen. Ha vele maradsz meg is érdemled, hogy még egy párszor megpofozzon. Hamarabb vágnám le a kezem mint hogy meg megüssek egy nőt. Pedig már volt olyan vitám, hogy azt hittem agyvérzést kapok de eszembe nem jutott, hogy kezet emeljek egy nőre. Istenem...
2012. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy ideges volt. Nem sok lányt tudna büntetlenül pofozni meg megerőszakolni. Biztos tényleg nagyon szeret...
2012. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
31%

Nemtudom én azokkal értek egyet akik a srácot védik. Talán mert én is az vagyok :D

Most így az uccsó komment alapján eléggé játszottál arra hogy kiborítsd idegileg a fickót. Aki féltékeny típus az az ilyet nem bírja nincs mese . Főleg hogy a srácra célozgatsz aki ráadásul nyilván meg akar tömködni és összeugrasztani titeket. A pali agya már ettől elborulhatott de te még a méretét is leszóltad. Ez elég g*ciség volt.

Meg nemtom mi bajod hiszen még el is élveztél xDDD

2012. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!