Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 61/91 anonim ***** válasza:
különben meg egy ócska lotyó vagy, 2 emberes pofont érdemeltél volna az elején hogy észhez térj és megtaláld a helyed. Meggyőződésem hogy annak van iagaz aki még konzervatív felfogást követ és belátja hogy néha jobb egyszerű módon intézni az ilyet.
2012. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 A kérdező kommentje:
És miért lennék ócska lotyó???? Én legalább nem szopok le senkit a disco wcbe és nem volt már vagy 20 barátom életembe. Egyébként meg beláttam már hogy hibáztam és nem is fogom többet csinálni ahogy ő sem !!! Még mindketten tapasztalatlanok vagyunk ilyen téren , most már ezt is megtanultuk és tovább lépünk. Ennyi.
2012. máj. 27. 21:46
 63/91 anonim ***** válasza:
62%

aha.

így már egyre világosabb a dolog.

elindítottál egy "harcoljatok értem játszmát",plusz felhoztad neki,hogy egész nap egy másik krapekkal voltál.


nem tudom mit vártál?

hogy majd összeveri a gyereket és harcolnak érted?

a gyereknek legalább volt annyi esze,hogy átlátott a játszmádon és téged büntetett meg.

a nemi erőszak dolgot meg hagyjuk már.

ha tényleg az lett volna,akkor sikítasz,meg összekarmolod,egész nap sírsz,orvoshoz kell menned stb.

de nem,te elélvezel.


simán megérdemelted.

ha az én csajom jönne nekem ilyenekkel,hogy ma a haverommal találkozott,beültek ide-oda és milyen jó fej volt,hétvégén is összefutnak majd stb,tuti,hogy én is lepofoznám és szakítanék.


kérj szépen elnézést és máskor ne hozd ilyen helyzetbe a srácot,mert rohadtul megalázó.

mit kellett volna tegyen?

vagy bármelyik férfi válaszoló mit tett volna,ha a csaja azzal henceg neki kihívóan,hogy egész nap egy férfival randizott?

2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
89%

Ha ezt most megcsinálta, máskor is megfogja!

Hagyd ott! Velem is ugyanezt csinálták, és ott hagytam mint a szart. Kerüld el, nem kell hinni a bűnbánó kis szemeinek!

2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
83%

Azt mondd már el, hogy hogy a fenébe tudsz elélvezni, ha megerőszakolnak? Arra gerjedsz?! Szerintem nekem be sem nedvesedne, és rettentően fájna. Még rendes, lágy, normális szex közben sem tudok elélvezni, ha nem vagyok teljesen ráhangolódva a partneremre, és nem vagyok olyan hangulatban, és nem vagyok rendesen felizgatva.

Téged pedig elkapnak, megerőszakolnak, és orgazmust élsz át?! Na neeee...

2012. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:

Igen nekem is fájt mikor elkezdte, csak most ez fura de valahogy izgatott közben. Persze rossz is volt mert nem akartam és féltem tőle de valahogy mégis jó volt ez a része.

Meg végülis nem egy idegen csinálta hanem ő. Talán ezért.

2012. máj. 27. 22:19
 67/91 anonim ***** válasza:
48%

Jajjj kedves kis kommentelők ne legyünk már ennyire álszentek :D A legtöbb nő csak hogy tudjátok nagyon is tud élvezni egy ilyen szituációt. PERSZE most leszögezem ,hogy itt nem arról van szó hogy 3 benga szakállas 40-50 éves koszos csöves elkap egy sikátorba és megerőszakol. Nem! Most nem erről beszélek. A nők genetikailag igenis az alárendelt szerepre vannak kódolva és lehet oltani meg jönni ezzel a feminista egyenjogú dumával. Ezzel semmit nem vonok le az értékeitekből kedves lányok ;) hiszen hol is lennénk nélkületek ?:) Ez csupán olyan minthogy egy lány sem szereti ha egy fiú rózsaszín barbi ruhába egy csaj alá fekszik és aztmondja :"ajjj nagyon fáááj ajjj óvatosan nehogy fájjon a kuukim " Értitek ?:D Ezek a nemi szerepek. Kire ne jönne rá közületek hogy időnként vágyik egy jó kis kemény döngetésre? És ez a megerőszakolás duma is Jaaj . A CSAJ ELÉLVEZETT!!!! Titkon vágyott rá és imponált neki ez a helyzet.

Ecsetelem én hogy képzelem el:

2012. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
52%
Persze a kezdeti sokk után hogy így felhúztad a srácot miután beléd hatolt fájt eleinte hiszen megijedtél nem akartad. Fájt fájt aztán egy idő után megjelent egy ismerős érzés a puncidban. Rájöttél hogy élvezed. Élvezed ahogy a párod hatalmasakat paskol a fenekedre és bele markol és felhúz a f*szára mint egy ősember. És tüzel a kétely hogy most mivan csak szórakozik vagy tényleg bántani fog? (ami nem történt meg ugyebár komolyabban)El tudom képzelni kiscsaj ahogy dönget téged te pedig hátranézel a mogyoróbarna szemeiddel és nézed a pasid és valójában az jár a fejedben hogy „gyerünk te ALFA tömj meg mint egy pulykát,EZAZZ ALÁZZ MEG ,Dugj meg mint az állat keményen hogy utána két napig fel sem bírjak állni” aztán kapaszkodsz a takaróba és közben vissza próbálod tartani a nyögéseket ,harapdálod a szádat ami már tiszta nyál ,de nem bírod ,csak nyögsz nagyokat kipirult arccal begöndörödött hajjal. És igen is élvezted ,hogy a kis nunikádat keményen megtömi egy vastag kemény f*sz
2012. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
61%
. És élvezted a totál kiszolgáltatottságot , hogy széthúzza a lábaid és keményen megtöm ;) És a végén ,hogy oda húzza a fejed és az arcodra ereszt egy patront aztán ott hagy „megbecstelenítve” és te még vagy 5 percig nem tudsz magadhoz térni csak fekszel ahogy hagyott izzadtan kielégülten és a gondolat is izgat ,hogy ő annyira domináns volt ,hogy még egy ilyen haragos szituban is jól kielégített téged ;) Nem azért sírtál te aranyom , hanem azért mert féltél ,hogy most elveszíted , hogy így megharagudott rád az a srác aki mindig is kedves volt veled és „álmaid férfija” volt. Ezt abból gondolom ,hogy 1. elélveztél 2. még csak meg sem fordult a fejedben hogy feljelentsd vagy hasonló 3. olyan könnyen beszélsz erről tuti hogy nem okozott ez neked traumát. Lesztek ti még jóban és fogod te még kérni tőle ,hogy keményen döngessen meg :D Persze harag nélkül :)
2012. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
68%
Hmmm erre egészen felizgultam :D
2012. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!