Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 31/91 A kérdező kommentje:
Hát én jövő hónapba leszek 19 ő meg 18.
2012. máj. 27. 20:01
 32/91 anonim ***** válasza:
90%

komolyabban nem? ismered a mondást? Sok kicsi sokra megy.. Válaszoltam már korábban, az első hozzászólók között.


Én egy éve vagyok együtt a barátommal, de akkor amikor megkérdőjeleztem a becsületét, még akkor sem ütött meg.

Soha a büdös életben nem lenne képes bántani engem, akármennyire is ideges. Ha rajtam kívülálló okokból már csak rám emeli a hangját, elég szépen helyre teszem és megmondom neki, hogy nem rajtam kell levezetnie, a feszültségét.


Te sem egy tárgy vagy, amin ha ideges lesz levezeti a feszültséget.


Legyél csak nyugodtan vak a szerelemtől.. Nem véletlenül hívják rózsaszín"ködfelhő"-nek.. mivel a ködtől nem látja az ember a valóságot.


Fél évet adok neked, és elmúlik.. Utána majd rájössz, hogy mit rontottál el az életedben.


A szüleid mit szólnának ehhez? Bnőidnek elmondtad? Ők mit mondtak?


mégegyszer ismételném..


AZ ÉN BARÁTOM SOSEM LENNE KÉPES KEZET EMELNI RÁM! a tiéd igen? elnézed neki? akkor egészségedre! megérdemled a pofonokat és hogy eszköznek tekintsenek.

2012. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, tényleg nem vert meg, csak megerőszakolt ^^ Igazad van, mostmár teljesen meg lehet nyugodni... Mi is az... Ennyi idősen már lehetne több eszed. Hát aztán ne csodálkozz, ha valami történik később...
2012. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
100%
Látom, teljesen fölösleges volt tanácsokat kérned. Te úgyis tudod, mi a jó neked. Csak egy kérdés: 2 hónapja gondoltad volna, hogy valaha is felpofoz és megerőszakol téged? És légyszíves a jövő héten ne gyere hozzánk olyan kérdéssel, hogy "megvert a barátom, mit csináljak? nagyon szeretem...". Köszi.
2012. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem, nem gondoltam volna
2012. máj. 27. 20:07
 36/91 A kérdező kommentje:

Dehát ez akkor is... Most mégis akkor mit kéne csinálnom? Otthagyni? Ezért? Többet ér nekem ez az egész annál ,hogy most elhagyjam. És neki is! Én tudom hogy nem fog többet ilyen előfordulni!!!

Jó persze nyilván hibázott és nem kellett volna ezt, de akkor sem fogom most őt sz*rban hagyni.

És a legjobb barátnőmnek elmondtam, hát nem mondott nagyon mást mint itt a legtöbben. Bár aztmondta hogy még adjak neki egy esélyt, mert ő ismeri és tudja hogy nem olyan és ő sem érti miért volt ilyen. Anyunak meg nem mondom el mert akkor tuti többet a közelébe sem engedne... Ő amúgy is mindent eltúloz hát ebből mi lenne Jézusom.

2012. máj. 27. 20:12
 37/91 anonim ***** válasza:
100%
Most meg arra nem gondolsz, hogy legközelebb mit fog tenni veled.
2012. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
100%
Na látod. Gondolkozz egy kicsit, kérlek!
2012. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
95%

Ja, hogy a bántalmazás és erőszak túlzás szerinted... Na itt kezdődik a probléma. Oké, hogy szereted, de azért ne legyél már h.ülye. Ha következmény nélkül folytatjátok a kapcsolatot, legközelebb ugyanez a reakció lesz. Legalább egy ideig nem kéne vele találkoznod, hogy elgondolkodjon kicsit mélyebben. Legalább ez lenne egy következmény.

Kislány vagy még. Látszik, hogy nem tudod hogy működnek az emberek. Ha egy kisgyerek rosszat csinál és annak nem lesz következménye (tehát büntetés), akkor legközelebb is megteszi. Mi gátolná meg benne?

De te tudod, úgy is tehetsz, mintha semmi nem történt volna, de ez már alapjáraton hazugság.

25/N

2012. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked csak 'ezért' akkor minek írtad ki a kérdést? Nagy lány vagy már, el tudod dönteni egyedül. Véleményekre voltál kiváncsi vagy arra, hogy mindenki neked bólogasson? Így nem volt sok értelme kérdezni. Biztos én vagyok a fura, de nekem az 'csak ezért' az valami olyasmi, hogy kiabál velem, vagy 1 órával később jön haza a buliból mint megígérte... Az hogy megver és megerőszakol, az nem 'csak ezért' hanem halálos bűn... Akár börtönbe is csukhatnák érte jogilag. De hát te életed cs*szed el meg te jobban tudod mint mindenki más.
2012. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!