Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 51/91 anonim ***** válasza:
100%

Miért magadat hibáztatod? Akkor sincs mentsége a tettére. Ez annyira súlyos dolog, te nem követtél el halálos bűnt. Ha ez így működne, minden nőt verne a pasija.

Szerintem amin most keresztülmégy, az a szégyenérzet, a lelkiismeretfurdalás. Tipikus reakció a megerőszakolt nőknél, nézz csak utána. Sokszor ezért nem is jelentik fel a támadót - szégyenlik magukat, szeretnék inkább minél előbb elfelejteni.

Csakhogy ez a durva erőszak és megalázottság nyomot hagy egy nő egész életében. Nehogy azt hidd, hogy egy normális kapcsolat így működik. Mindenki küzd gondokkal, az élet nem mindenkinek könnyű, sőt! Inkább sportoljon valamit és ott vezesse le a feszültségét, minthogy rajtad verje le... Ha ezt nem éri fel ésszel...

2012. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy bánja. Jogilag már büntethető. Ki szeretne 18 évesen börtönbe kerülni bántalmazásért és nemi erőszakért... A börtönben nem tudna ilyen nagyfiú lenni, ott ő lenne a lány, akit megvernek és erőszakolnak. Teljesen érthető reakció.
2012. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a választ :/ :)

És most akkor mit kéne tennem? elhagyni?:( Végleg? :(

De hát még egy esélyt érdemelne nem? AJJJJJ de én húztam őt fel értsétek meg :( Ő kedves volt mint mindig, és mindent megkaptam tőle, tényleg egy álompasi - IGEN tudom ez most így nagyon hülyén hangzik ezek után - de én kezdtem , én húztam fel. Végülis én is megaláztam őt azzal hogy féltékennyé tettem és leszóltam.

Még egy esélyt kéne adnom nem? ez lenne a legjobb szerintem...

2012. máj. 27. 20:46
 54/91 anonim ***** válasza:
100%
Te nem 2 pofont meg megerőszakolást érdemeltél volna, hanem egy kiadós szakítást. De már mindegy.
2012. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
100%
de ne erre koncentrálj mááár! most tegyük fel tényleg csak a te hibád által lett mérges. normális ember akk se csinál ilyet!! még ha mérges akk sem! és hiába mondod h te húztad fel (ami azért nem igaz), de akk sem megfelelően kezelte a helyzetet! sőt, nagyon nagyon durván. mert h ha "csak" megütött volna (az se normális dolog), még TALÁN de ember. megerőszakolt....
2012. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
6%

Neki kellene még egy esélyt adnia neked, nem pedig neked neki.. :D Neked kellene könyörögnöd, hogy bocsásson meg neked amiért nem bíztál meg benne és kihoztad a sodrából.


Ezek után, hogy ezeket is elmondtad, semmit nem mondanék a párodra. Azt mondod, hogy mindig kedves volt.. Te meg csak játszadoztál az érzéseivel..


Folyamatosan melletted voltam, h ne fogadd vissza őt, de azok után, hogy több dolgot is elmondtál. A barátod az aki nem érdemel meg téged..


Tényleg.. amikor én megkérdőjeleztem a párom becsületét.. nem megerőszakolt meg nem lepofozott, szakított velem.. Ez a helyes cselekedet ilyenkor, csak sajnos a párod, túl fiatal még és éretlen, egy ilyen helyzethez.


Nem érdemel meg téged.. Egyáltalán.. Neked kell bocsánatot kérned tőle, amiért ezt tetted vele.


Biztos sokan lenullázzák majd ezt a választ, de ha jobban belegondoltok, nem hülyeségekről írtam most.

2012. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
95%
Ez kamu. Ennyire hülye nem lehet valaki.
2012. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
3%

20:52-es 83%-os válaszíró vagyok.


azt még hozzá tenném, hogy természetesen, az erőszak stb, nincs rájuk bocsánat, de nagyjából már van sejtésem arról, hogy milyen srác is lehet a barátja.. biztos vagyok benne, hogy többet nem csinálna ilyet, tanult a hibájából.

2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:

Ok akkor majd.. diplomatikusan fogalmazok. Szóval te húztad fel, meg nagyon ideges volt, sírt hogy megbánta csak sok problémája van.


Na hát jó oké, így volt, de EZ sajnos akárhogy a te hibád volt vagy sem nem normális. Illetve inkább úgy mondom nem túl biztonságos meg jó.


Lehet, hogy ezután nem lesz ENNYIRE durva de mondjuk folyton üvöltözne stb. az se jobb. Szavak is ugyanolyan rosszak lennének.


Amúgy meg lehet, hogy valami elfojtott harag ami most előjött, mert hogy épp elveszítette a fejét, de akkor ez simán lehet máskor is.


Szóval szerintem egyszerűen fogadd el hogy ennek vége, és hagyd ott, mint pl.: meghal xy már nem tehettek semmit, és ha maradtok ti is meghaltok.. úgyhogy nehéz szívvel de tovább mentek, mert belátjátok hogy ez a helyes döntés.

2012. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
76%
legközelebb majd megtanulod időben abbahagyni a hergelést mert megismétlődhet, felhúzod az agyát és még meglepődsz azon amit kapsz? Aztán örülj hogy pusztán megdugott (és még élvezted is a végére :D) más lehet durvább lett volna.
2012. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!