Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek ha erőszakoskodott veletek a párotok de már nagyon bánja? (18/L)

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten történt hogy a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást elméletileg - 3 hónapja vagyunk együtt és eddig semmi gond nem volt - hogy eléggé összekaptunk valamin amit nem beszéltünk meg rendesen aztán még valami és így jöttek a dolgok egészen addig amíg a barátom elvileg nálunk aludt volna meg anyuék sem voltak itthon és megint nagyon összevesztünk. Mert ő féltékeny lett az egyik legjobb barátomra - ok nélkül - én meg csak tovább fokoztam a helyzetet és a végén már olyan ideges lett ,hogy tisztára elborult az agya k*rva anyázott nekem kis pofonokat adott meg ráncigált én meg beszóltam neki valami olyasmit hogy hagyjál már te kis p*cs vagy ilyesmi amit ő teljesen félre értett ,hogy ezzel az ő méretét szóltam le .

2012. máj. 27. 19:13
 81/91 A kérdező kommentje:

75-ös: Ő az első barátom ,bár ezelőtt is volt egy de azt nem nevezném igazi kapcsolatnak.

Egyébként, most így belegondolva előtte is voltak fura dolgai... Mármint valamilyen szinten lelki sérült szegényem :( Még a kapcsolatunk elején látszódott ez meg, akkor mindig dominánskodott , mániája volt ,hogy én őt semmiért se sajnáljam meg ha olyan alkalom volt ,hogy lefeküdtünk akkor is így viselkedett. Nem egyszer megkérte hogy had köpjön a számba meg ,hogy hadd húzza a hajam közbe és hátulról is nagyon ki akarta próbálni :/ De tényleg, ő nem egy erőszakos ember nagyon kedves és imád engem ,mindenbe segít csak van egy ilyen fura mániája. Eddig maximum annyira „bántott” ,hogy párszor meg kellett kérnem – mert csapdosta a fenekem – hogy ne csinálja olyan erősen vagy ne nyomjon le nagyon. És ilyenkor mindig bocsánatot kért és abba hagyta. De miután már megbízott bennem és össze melegedtünk ez elmúlt. Lehet megint azért lett ilyen mert megingott a bizalma? Vagy félt hogy egyedül lesz? :/

2012. máj. 29. 02:29
 82/91 anonim ***** válasza:
83%
Te beteg vagy, egyértelmű, hogy pszichológiai eset a palid.
2012. máj. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ráutaló jelek az efféle viselkedésre. Úgy akarja bizonygatni a dominanciáját, hogy fizikailag fölényeskedik. Valószínűleg olyan lelki sérülése volt, hogy bizonygatnia kell magának, hogy őt senki sem sajnálja, ő irányít stb stb. Pszichológust javasolnék neki.
2012. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 Költőnő? ***** válasza:
100%
a szexuális szokásaiból látszik, h beteg. Tiplitiplitiplitipliiiii!!!!
2012. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyszer megteszi, az máskor is megfogja, hidd el.

Egyik barátnőmnek volt egy párja, aki egyszer felpofozta. A csaj megbocsájtott, már az esküvőt tervezték amikor a fiú bekattant és össze-vissza verte. Ha neked ez hiányzik, hát tessék, maradj vele! Aki hagyja magát, az meg is érdemli!!!

Én minden páromnak megmondtam, hogy ha megüt, az volt az utolsó alkalom, hogy látott. Igaz, én soha egyik páromat sem cukkoltam, sőt még veszekedni sem szoktam.

2012. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
100%

tehát élvezted, hogy "megerőszakolt"?:D

akkor semmi probléma, legközelebb is biztos fogod

2012. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
48%
Megerőszakolt és elélveztél :d hát így jártál. Kösd ki és erőszakolj ki belőle egyliter ge*it te is. Meg külömben is minek va neked legjobb barátod ha van pasid?? A te felfogásod sincs ám rendben kislány....
2012. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
26%

Atya ég egy rakás hüly* feminista meg liberális osztja itt az észt, akik még negyvenévesen is az igazit fogják kereni mert miden civodásból szakítást csinálnak.

Kérdező! Kaptál 2 pofont és egy keményebb szexet amit még élveztél is. A barátod azért féltékeny mert szeret. Ne éegyenek legjobb fiu barátaid mert gondolom neki sincsenek legjobb lány barátai csak te. ezen gondolkozz el.

2012. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:

A barátod aki szerintem ritka nagy barom mehet a börtönbe vv Cristofellel.

Egyszerűen nem értem... felpofoz, megerőszakols te meg hagyod!

Annyian leírták a lényeget '-.-

2012. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 Hanariko ***** válasza:
100%
Hát te minimum egy debil vagy már ne is haragudjál meg... pff -.- szánalom, hogy itt tart a világ. Az ilyen hülye p*csáknak an pasija (igaz, ezek szerint hozzávaló) a normálisak meg nem találnak egymásra. Szééééép!
2012. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!